Vse kar sem že vedno želel-a vedeti #2

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 09. Maj. 2016 15:28

Zakaj eni ljudje jamrajo, da jih partner ne zadovolji, a so še vedno obsedeni z njim? (pustimo ob strani tiste, ki imajo družine, ker tu je verjetno razlog ta, da si želijo kljub nesrečnemu zakonu ohraniti družino)

Zadnjič mi ena kolegica, s katero se občasno dobivam na kavi pribije nekaj v tem smislu: meni je sex z mojim beden, sploh se nič ne potrudi zame". Okej, že to mi je bil šok, ker sem za njo mislila, da imata s tipom res pošlihtano, ker se rada pohvali kako si je našla sorodno dušo... potem v naslednjih parih minutah pa mi že začne razlagati, kako bota šla vsaj za eno leto živeti v tujino in kako sta si usojena. Whaaaat :eek:
In isto zadnjič en kolega oz. bolj znanec ... pali na eno žensko že menda pol leta, ona si samo fila ego na njem, on se v družbi priožuje, da sexata mogoče 1x na mesec, ker se njej ne da, a še vedno je zatrapan v žensko do amena.

Kje je tu fora? :D Ok, vem, da nekaterim sex ni tako zelo pomeben, ker nimajo tako visokega libida ... v teh primerih nekako razumem, da se sprijaznijo s tem, da nimajo najbolj razburljivega spolnega življenja ...a zakaj jamrajo ljudje, ki pogrešajo boljši sex, a še vseeno norijo za to isto osebo, ki jih ne zadovolji?

To mi res res ni jasno. Ker najti nekoga, s katerim si boš delil podobne želje glede spolnosti res ni neka jaka umetnost (razen seveda, če gre za neke spolne želje, ki odstopajo od 95 % želja populacije).
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 09. Maj. 2016 18:31

Ker jim očitno pretehtajo druge stvari oz. kvalitete pri odnosu/osebi.
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 09. Maj. 2016 20:07

Your Results

“THE CONSUL” (ESFJ-T)

66%
EXTRAVERTED

wow. kar realno :)

zanimivi so ti testi :))
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 09. Maj. 2016 20:43

Sem tudi sama rešila... CAMPAIGNER (ENFP-T)
71% extraverted
80% intuitive
81% prospecting
81% turbulent

V glavnem, prebrala sem vse teorije o partnerstvu, starševstvu,... in se kar strinjam z ugotovljenim.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 10. Maj. 2016 11:23

Slika

Pretty much. Tale "turbulent" je zaskrbljujoč but spot on. :P
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 10. Maj. 2016 11:27

Cryselle napisal/-a:.........Kje je tu fora? :D Ok, vem, da nekaterim sex ni tako zelo pomeben, ker nimajo tako visokega libida ... v teh primerih nekako razumem, da se sprijaznijo s tem, da nimajo najbolj razburljivega spolnega življenja ...a zakaj jamrajo ljudje, ki pogrešajo boljši sex, a še vseeno norijo za to isto osebo, ki jih ne zadovolji?
.........

Jz sm šele zdj pomojem ugotovila kok men dejansko seks v zvezi pomeni. A lot. :/ Če to ne bi štimalo bi vse potegnilo za sabo.. vsa vprašanja "zakaj ni to kul?", "zakaj se nama ne rata zmenit?", "zakaj se ne potrudi/va?", "zakaj se ne ujameva?", etc etc.. slej ko prej bi to razžrlo zvezo, ne bi nobena stvar "odtehtala" tega, da je seks zanič. Vsaj jaz na seks ne gledam kot na nek hobi, ki je "ok, meh, whatever", če se ne izzide.. Je neki, kar redno zbližuje dve osebi in če ne štima, umanjka tud ta povezava..
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 10. Maj. 2016 18:00

To je podobno vprašanje, kot če bi vprašal eno žensko, zakaj je še vedno s svojim tipom, čeprav jo pretepa. Ni čisto isto, a je nekako na ta način. Pač kdo bi vedel ...To so ljudje, ki se zaljubljajo na tak način, da v zvezi vidijo le lepe stvari, slabe pa poskušajo postaviti nekam ob stran in se raje zadovoljijo z neko situacijo, kot da bi iskali nekoga boljšega.

Sama tega ne razumem, ker se nikoli nisem slepo zaljubila v nekega človeka ... če so me stvari motile, so me motile, in sem to slej ko prej povedala v želji po spremembah.
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 10. Maj. 2016 18:12

Zakaj pa njih ne vprašaš?
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 29. Maj. 2016 0:57

Kako vam enim rata, da ponesreci 2x postate en post? :D In to vedno isti? Just curious..
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 29. Maj. 2016 0:58

Jaz imam zjebano miško :D.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 29. Maj. 2016 1:02

Ampak sej ce kliknes 'poslji'.. se ti takoj odpre nova stran? :D al je v studencih res tako prekleto dober net, da nimas casa 2x kliknit?

(edina stvar, ki jo bom pogresala :cry: )
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 29. Maj. 2016 1:11

pri enih dolgo traja, niso ziher če so kliknili in potem še enkrat kliknejo :P zarad počasne povezave verjetno..

bom zdajle probal 2x hitro kliknit, in če vidite 2 komentarja, je to to :P
hej norci :)
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 29. Maj. 2016 1:11

pri enih dolgo traja, niso ziher če so kliknili in potem še enkrat kliknejo :P zarad počasne povezave verjetno..

bom zdajle probal 2x hitro kliknit, in če vidite 2 komentarja, je to to :P
hej norci :)
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 29. Maj. 2016 1:13

Slika
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 29. Maj. 2016 1:23

včasih se to zgodi pri spletnih glasovanjih :D sem eni prijateljici enkrat pomagal osvojit neko igrico da bi zadela neko mačjo hrano.. sem znal zamenjat ip in je rekla nej čim več glasov nafilam :) in sem ugotovil da če imaš tuj ip, je povezava počasnejša in preden prvi "lajk" pride do strežnika, ki bi zablokiral nadaljne lajke, jih lahko našopaš ogromno.. no, v 10 minutah sem ji našopal čez 1000 glasov, pri enih ip-jih tudi čez 80 naenkrat :P
seveda so zablokiral glasove in ni dobila mačje hrane, na kar sem jo seveda opozoril da bojo verjetno naredili, ampak je rekla naj kar šopam.. tako da se ne čutim krivega :) nasmejala sva se pa fajn :D
hej norci :)

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov