Hujšanje

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 08. Sep. 2013 20:27

uporablja kdo Lipo 6x ?
če vzamem eno tableto, ni učinka, če pa vzamem dve pa me začneta glava pa območje srca bolet :x
po vsej verjetnosti jih bom prodala al se da slučajno to kako popravit?
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 08. Sep. 2013 20:33

Mishela, prosim, kaj ti počneš v tej temi? Pa nikar ne jemlji še raznih umetnih zadev, ki bi ti pomagale k izgubljanju teže/pridobivanju mišic ... posebej če te po njih boli pri srcu in imaš glavobole ...
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 09. Sep. 2013 13:52

delam na tem ;D
88 kapsul mi je ostalo, če je kdo iz mb in jih rabi, 25 eur :)
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 26. Jun. 2014 22:20

No, jaz pa se lahko končno oglasim tukaj. Od januarja sem shujšala nekaj manj kot 17 kg. Sicer še vedno nisem tam, kjer želim biti, ampak razlika je očitna (še vedno nisem suhica), pa tudi prehrane nisem spremenila do te mere, da bi jedla samo zdravo. Res pa je, da ne jem skoraj nič več čokolade in ostalih prigrizkov, veliko več se gibljem in rezultati so tu. Še vedno jem normalna kosila (s tem da so porcije manjše) itn. V glavnem, ja. Vse se da, čeprav počasi :) Mi je pa res zanimivo, da opazijo, da sem shujšala tudi tisti, s katerimi se drugače ne pogovarjam veliko (razni daljni sorodniki, znanci), ki me sprašujejo kako, pa kako se mi pozna itd.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 26. Jun. 2014 22:31

^^ sem opazila, ko si prilepila svoj outfit :D Sicer za moje pojme in moj okus zgledaš zdaj odlično, naj te ne "premamijo" te suhice okoli tebe, ki jih je zmeraj več. Meni osebno - zelo grdo. Nikjer nobenih oblin, tanke nogice kot otroške, ... Ženska mora imet nekaj za prijet, pa to ne pomeni, da je debela. Ampak polno je popolno. :)) Opažam, da je zelo veliko punc res suhih ali pa so res debele. Kje so tiste normalne, sexy ženske postave?

Drugače pa vsaka čast, vse se da, če se le hoče, le gibat se je treba in imet voljo. Predvsem pa se gre za zdravje in ne za izgled.
Andrejmocnik
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 3. 7. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Andrejmocnik » 04. Jul. 2014 9:35

Ta teža je čist super!

Drugače pa, če želiš zgubiti maščobo pa kilograme, čim manj predelane hrane pa na hitro pripravljene, čim več zdrave (zelenjava!) pa čim več migaj. Mogoče plavanje ni ravno najboljši šport za hujšanje (sicer kaj jaz vem?) ampak bi na tvojem mestu vzel kakšno kolesarjenje in tek :-)
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 04. Jul. 2014 22:29

no ja, tek ni ravno za hujšanje...treba je delat bolj intenzivne vaje.
Pa sploh ni fora tok v temu, kaj ješ, ampak KOLIKO poješ. Seveda naj bo hrana zdrava, ampak to v vseh primerih, pa naj smo suhi ali debeli. Gre se zato, da jih dosti misli, ah sej zelenjava je zdrava, in si jo nameče toliko na krožnik, da že čez gleda. In se spet napoka toliko, da dihat ne more. In ravno to prenajedanje redi. Mnoge glih ta stavek zmoti, ko mu pravjo ČIM VEČ zelenjave, sadja. Mišljeno je v zmernih količinah.
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 05. Jul. 2014 10:11

Tudi, ce je zmerno, ampak bo ta hrana neki hamburgerji, pomfri itd., ne bo nic pomagalo pri hujsanju. 70% hujsanja je prehrana in ce si res predebel, je naprej priporocljivo znizat telesno tezo z hrano in rahlo telovadbo (hoja ipd.), ker si lahko zelo hitro kaj zjebes.
Pa tudi vazno je v kaksnem razponu drzis svoj srcni utrip. Ker v enem delas na kondiciji, v drugem pa pospesujes kurjenje mascob. Se najde dosti knjig o tem na internetu.
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 05. Jul. 2014 22:45

Tole s srcnim utripom v t.i. fat burning zone je rahlo zastarelo. HIIT (visokointenzivna intervalna) vadba je bolj ucinkovita pri hujsanju kot daljsa, manj intenzivna vadba (torej vadba s srcnim utripom v fat burning zone). V FBZ res pokuris vec kalorij iz mascobe, ampak s HIIT vadbo pokuris vec kalorij skupno, kar je cilj pri kurjenju mascobe. Prav tako se pospeseno kurjenje kalorij nadaljuje po koncani HIIT vadbi (kar ne moremo trditi za nizjeintenzivno vadbo). Poleg kardia pa je seveda pomembna tudi vadba za moc, ker vec kot imas misic, vec kalorij pokuris. Kardio lahko izvajas vsak dan, ampak ne bos imel istega uspeha, kot ce zraven delas se vaje za misice.
I can explain it to you. But I can't understand it for you.
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 06. Jul. 2014 9:43

Tnx za popravek :D

Uf, HIIT je itak umor, se posebej, ce nisi ravno v kondiciji :P
Uporabniški avatar
marjetica85
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 6. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a marjetica85 » 08. Okt. 2014 13:28

Hey, mene pa zanima, ali je dejansko nekdo shujšal z kapsulami green coffe? Mnenja so različna, celo nekateri previjo, da je goljufija... ampak je tudi toliko pozitivnih mnenj, da ne more biti samo reklama :) Jaz sem shujšala 10 kg v 3 mesecih, jasno, da sem predvsem spremenila način prehranjevanja in več vadila, ampak preden sem kupila kavo ni šlo tako hitro. Ali je nekdo še uporabljal take zadeve za pomoč, ker rabim zdaj za očeta, pe ne vem, ali je bilo to v mojem primeru placebo ali samo majhen korak neprej, ko se je zataknilo in da bi itak shujšala? Prosim za čimveč mnenj :)
milan.miran
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 16. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a milan.miran » 24. Okt. 2014 12:38

Jaz se kar bojim teh stvari, ampak probal sem in sem zadovoljen - rezultat je trajen, z 1 pakiranjem zelene kave: 3 kg v enem mesecu brez spremembe načina življenja... Vidi se, da sem potreboval sredstva, ki mi bo pognalo metabolizem.
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 25. Okt. 2014 11:08

Ali pa, ce nehas jesti govno od hrane in gledas kaj jes ter v kaksnih kolicinah.
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 26. Okt. 2014 9:11

marjetica85 napisal/-a:Hey, mene pa zanima, ali je dejansko nekdo shujšal z kapsulami green coffe? Mnenja so različna, celo nekateri previjo, da je goljufija... ampak je tudi toliko pozitivnih mnenj, da ne more biti samo reklama :) Jaz sem shujšala 10 kg v 3 mesecih, jasno, da sem predvsem spremenila način prehranjevanja in več vadila, ampak preden sem kupila kavo ni šlo tako hitro. Ali je nekdo še uporabljal take zadeve za pomoč, ker rabim zdaj za očeta, pe ne vem, ali je bilo to v mojem primeru placebo ali samo majhen korak neprej, ko se je zataknilo in da bi itak shujšala? Prosim za čimveč mnenj :)


Ne, ne, ne, ne. Sem videla ljudi z odpovedjo jeter zaradi tega sranja.
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 26. Okt. 2014 12:47

Odpoved jeter zaradi zelene kave? Sama kvalitetna zelena kava je veliko bolj zdrava od pražene, btw. Kaj si ti videla, ne bi vedela, ampak sigurno ni bila kriva zelena kava kot taka. Prej kakšni drugi dodatki v napitku.

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]