Kako moški gledajo na žensko postavo?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
capo di banda
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 362
Na forumu od: 29. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a capo di banda » 06. Maj. 2015 0:43

Ajde če se nas ravno sprašujete pa si dajmo duška :) :

- absolutno mora bit športnica
- tudi če ima kakšno južno korenino je pri postavi dobro ker roko na srce imajo južnakinje boljšo rit. Pa nisem ne plitek, ne od dol. Samo sem že dosti videl in po večini drži ne vem kaj da rečem vrjetno druga genetika ali kaj. Seveda to ne vela za športnico ker v teh časih lahko že vsaka z eno letnim fitnes programov in z vsemi napitki in šejki dobi "brazilsko" rit ali pa shujša, samo verjemite tipi opazimo. Se tako in v glavi vidi ali je športnica in tudi strije pokažejo ali se je ženska v preteklosti zapuščala. Zato 3 mesečni šport pred poletjem za lepo zadnjico je no go...
- tudi make up je simpatičen samo v mejah normale pred dnevi sem eno videl sem mislil da smo 1.novembra...
- potem obrvi tu jih kar dosti zajebe, ene nič ne rihtajo in vsaka obrv gleda v drugo smer, ene pa postrižejo kot da so na golf igrišču na milimetrčk in potem še barvo čez potegnejo. No in to sta dve skrajnosti ki sta čisto mimo, nasvet punce držite se naravne linije obrvi ki vam jo je dal bog in samo pristrižite (1x na teden) obrvi ki gledajo iz te naravne linije in bo sigurno najlepše.
-potem kaj da še rečem so ostale še malenkosti glede las mi je bolj kot ne vsejeno samo da res ni kakšna luda glava da ima ene 4 barve na glavi ali pa kakšen tak neumn ekstrem. No potem pa še prsi sedaj da ni ravno čista dila to je pa tudi to tam od B naprej, čeprav prfekt je C. Ampak nasplošno samo tako da modrc ne stoji sam, ampak da kaj podpira pa je dosti...

p.s: E jebiga sem šele zdele videl da ni ravno prava tema nisem bral teme samo sklepal po zadnjih postih in naslovu. Pa ajde dobr vsak nasvet prav pride itak je tu večino žensk...
Uporabniški avatar
en_drug
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 94
Na forumu od: 28. 4. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a en_drug » 06. Maj. 2015 7:33

Hahaha 1.novembra :D :D

Meni so tudi južne všeč. Sem pa imel dve leti nazaj eno srpkinjo in me je pa zdrmala ko psa. Še po 4 urah ji ni bilo zadosti sexa in to v avtu. Tako, da sedaj sem bolj previden :D
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 06. Maj. 2015 7:38

Midva s kolegom imava eno dobro teorijo glede južnih.

Dejstvo je ja, da imajo boljše postave..kako? Ne vem, glede na to da je njihova največja telovadba, kajenje pred SUAŠem in trenutek ko se stegnejo po hrano v McDrivu...

Ok, 20 huda, 25 huda, 28...wow, what is going on?, 30...ni več huda.


In nekaj se zgodi. Kaj?, ne vem. Vem da jih ima večina otroke ko so mlade, in njih očitno še huje prizadane, kot da bi se vsa hudost prenesla do otroka.

V glavnem, midva s kolegom sva naredila znanstveno raziskavo in rezultati so da 3/4 južnjakinj ni več hudih ko so stare 30 let. Prej so luštne, pol so Fate.

Slovenke jih genetsko nesejo, tam pogledaš mamo in si misliš, ok...tole bo.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 06. Maj. 2015 9:04

Ni res, hodim v Srbijo in punce so res lepe (imam visoke kriterije). Tam imam veliko kolegic (starost 25-30 let) in so res postavne, poštimane, imajo tisto nekaj česar Slovenke nimajo. Tut ko rodijo so še vedno preklemano sexy.
Za rit težko rečem ali imajo večjo.

Da se postarajo pri 30-ih, hja, morda samo tko zgledajo, saj so po večini temnejše punce in se jih zato leta hitreje poznajo, to je splošno znano. Sama ima tudi delne srbske korenine, samo se mi to pri riti čist nič ne pozna, sestra pa ima res lepo, večjo rito (who knows why?) :)

Pri obrvih res dost ženske kiksne, nekatere dajo tolk pudra gor za 1 dan, kot ga jz ne porabim v šestih mesecih, celo fasado ;D

Pa punce iz Srbije kot gredo žurat, se res spedenajo v nulo, petke so must, ko pogledaš v diskaču so dokaj visoke in skoraj vse luštne. Tut tipi niso švoh :ja: Jz sm si že v najstniških letih obljubila da če tuki ne najdem moža, da ga grem ziher v Srbijo iskat :oops:
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 06. Maj. 2015 9:48

^^ saj zato dam vedno 3/4 da se vsaka vtakne med tisto 1/4 :D. Je res da imajo Srbkinje najboljšo postavo na Balkanu, o brez dvoma. Drugače najlepše v obraz so mi Makedonke, tudi Albanke so lepe. Čeprav Slovenke so najboljše ker imaš vseh vrst, niso sam črne.

Mene zanima, a se vam zdi da če moški skrbi zase v 30ih in 40ih, da povečini oni prevzamejo vlogo tistega ki ima večjo spolno moč v razmerju.

Tako ko gledam malo, ženske v 20ih izgledajo najboljše, medtem ko tipi izgledamo bolj shitty v tem obdobju. Medtem pa v srednjih letih izgledamo boljše, ker se bolje staramo.

Ker če gledam slike mojega fotra, pri 40ih izgledal boljše kot v 20ih :D .

Pač zanima me, če je kakšen strah v ženskemu spolu, da bo tvoj tip bolj zanimiv seksualno ko bosta starejša?
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 06. Maj. 2015 11:26

Joj, ne vem, meni se tipi pri 35-ih ne zdijo ne vem kako ohranjeni, spet odvisno od posameznika, kako skrbijo zase in koliko športajo...

Prevzame spolno moč? Da je bolj sexy kot ženska ali kaj si mislil? :)
Če tip pri 30-ih ima trebušček, potem je nerealno pričakovat da ga čez kako leto ne bo imel...

Tko da bolj ciljam na 30-letnike, športnike, neki v tem smislu. Starejši tipi so ponavadi kot WC-ji, ali zasedeni ali pokvarjeni :lol:
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 06. Maj. 2015 18:52

Led Zeppelin napisal/-a:Pač zanima me, če je kakšen strah v ženskemu spolu, da bo tvoj tip bolj zanimiv seksualno ko bosta starejša?


Caki, kaj? Zakaj bi pa mene blo strah, da bo moj dec bolj seksi z leti? Js sam nazdravim na to! Hura zame, a ne? :D
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 06. Maj. 2015 20:06

Menda je mislu, če nas je strah, da bo tko sexy, da ga bodo druge ugrabile? ;D
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 06. Maj. 2015 21:10

Res odvisno od posameznika.. :) ce se zenska po nekaj letih z resnim partnerjem popolnoma zapusti, je to njen problem.

Se pa ponavadi v tem primeru zapustita kar oba, kolikor jaz opazam.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 07. Maj. 2015 10:03

Punce moje, moj oče npr. ni bil nikol nek suhec, niti športnik, ampak v prostem času vrtička in dela okoli hiše. In vam povem, da ima manjši trebuh od večine 30-letnikov, star bo pa kmalu 60! :)

Če pogledam svojega prejšnjega, imel je večji trebuh kot moj oče. Pravtako sestrin tip ima večji trebuh kot naš ata. No comment. :lol:

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron