Kako moški gledajo na žensko postavo?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 04. Maj. 2015 13:52

^^ no ja, čisto odvisno, kaj je debelost še prinesla zraven in seveda o koliko pridobljenih kilogramih je sploh govora.

Velikokrat, ko se ženske zelo zredijo postanejo:
- tečnobe
- nesrečne
- lene
- nesamozavestne
- nočejo v kopalke
- nočejo sexat
- se pizdijo, ker jim je garderoba premajhna
- se vsesplošno nehajo urejati
- ne morejo normalno na izlet, ker so zadihane... itd.

in, ker dvomim, da njuna teža ni vplivala na odnos, nekako razumem tudi moškega, ki takšni babi da košarico. ker če se je iz urejene postavne punce spremenila v zavaljeno lenobo z mastnimi lasmi... kaj pa naj bi drugega?
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 04. Maj. 2015 14:10

To se pa moški zredi je cool, trebušek je sexy ali???

Ko moški dobi sive lase je šarmanten, ko ženska začne sivet pa je takoj stara in zgubana in se mora pod nujno barvat - dvojna merila torej :)

Ma kak tetraplegik, lepo te prosim, tipi odidejo od partnerk zarad manjših zadev, tko da raje ne omenjaj kako resno bolezen oz. poškodbo...

Sm se odločila, da od zdej naprej vsakega preizkusim po parih mesecih in potem bom vidla koliko mu je do odnosa in ali se je sploh pripravljen potrudit in kaj spremenit (ni važno kaj me moti in koliko), bolj mi je važen odnos - ali je v smislu, ma boli me, bo jutri druga ali pa mu res kaj pomeniš in je pripravljen gratis resno zvezo.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 04. Maj. 2015 14:36

čuftika napisal/-a:To se pa moški zredi je cool, trebušek je sexy ali???

Ko moški dobi sive lase je šarmanten, ko ženska začne sivet pa je takoj stara in zgubana in se mora pod nujno barvat - dvojna merila torej :)


Meni moški s sivimi lasmi ni šarmanten, prav tako tudi ženska ne.

Mene recimo na moškem malo trebuška ne moti, tudi kaka kila preveč mi ni ovira. Če bi se pa moj moški konkretno zredil in bi vsak mesec bil širši, bi pa tudi mene zmotilo in bi to zagotovo prišlo do kakega prepira.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 04. Maj. 2015 15:29

Mene tut ne moti kakšna kile odveč, ampak nek trebuh konkreten pa ne pride v poštev, sploh ne pri 30-ih, kakšen bo pa potem? :)
Raje da imam kako kilo večk, kot da je presuh, splobala sm oboje in mi je kakšna kila več bolj všeč :P

Sivi lasje pa - hmm, odvisno od moškega, enim prav pašejo, če jih ni preveč :)
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 04. Maj. 2015 19:51

aja.. da dodam, pri eni punci je bilo 20 dodatnih kg, pri drugi pa ne vem ;)
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 04. Maj. 2015 20:37

^^Meni se zdi 20 kg veliko. In verjamem, da je tudi njenega fanta motilo.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 04. Maj. 2015 21:29

20 kg je veliko, pa je vseeno ali je moški ali ženska, meni se še 5 kg zdi dosti, če gredo samo v trebuh, pa če že tko ni suhec :)
Uporabniški avatar
en_drug
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 94
Na forumu od: 28. 4. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a en_drug » 05. Maj. 2015 14:05

claire napisal/-a:^^ no ja, čisto odvisno, kaj je debelost še prinesla zraven in seveda o koliko pridobljenih kilogramih je sploh govora.

Velikokrat, ko se ženske zelo zredijo postanejo:
- tečnobe
- nesrečne
- lene
- nesamozavestne
- nočejo v kopalke
- nočejo sexat
- se pizdijo, ker jim je garderoba premajhna
- se vsesplošno nehajo urejati
- ne morejo normalno na izlet, ker so zadihane... itd.

in, ker dvomim, da njuna teža ni vplivala na odnos, nekako razumem tudi moškega, ki takšni babi da košarico. ker če se je iz urejene postavne punce spremenila v zavaljeno lenobo z mastnimi lasmi... kaj pa naj bi drugega?



Hmm ja ljudje smo različni. Jaz osebno zelo pazim, da sem urejen in da se ne zredim. Ne vem pa če bi ženo/punco pustil samo zaradi tega, ker se je zredila. Bi moralo to res vse skupaj vključevati še dejavnike, ki si jih zgoraj napisala.

Jaz sem se recimo ločil, ker se je tašča non-stop vtikala v naju ona pa je večkrat potegnila z njo kot z mano. Do neke mere je to razumljivo, kar je preveč je pa preveč. No sedaj sem ugotovil, da sem bil več ali manj sam kriv za ločitev. Jbg že nisva bila za skupaj :D
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 05. Maj. 2015 14:47

Je že tašča čutila da nista za skupi :wink: Hec, ne mi zamerit :P
Sama zase vem, da mi teža ne niha, da bi to blo vidno, imam nihanja +/- 1 kg, tak po občutku, ker se ne tehtam dostkrat.

Kako pa me gledamo na moško postavo? Če mi je fant všeč, marsikaj stoleriram, ne rabi bit trebuh iz 6 packov, ne rabi bit vse tipi topi. Lepa postava in lep hrbet pa me seveda privlačijo, koga pa ne? :)
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 05. Maj. 2015 15:33

en_drug napisal/-a:Jaz sem se recimo ločil, ker se je tašča non-stop vtikala v naju ona pa je večkrat potegnila z njo kot z mano. Do neke mere je to razumljivo, kar je preveč je pa preveč. No sedaj sem ugotovil, da sem bil več ali manj sam kriv za ločitev. Jbg že nisva bila za skupaj :D


Verjetno se ni tašča začela vtikovati v vaju šele po poroki? In verjetno je tvoja bivša žena že tudi pred poroko kdaj potegnila z njo. Lahko bi že takrat vedel, da po poroki ne bo nič drugače.

Jaz bi resno premislila, če bi se sploh poročila s takim človekom, ki ima tako vsiljivo mamo (ali očeta).
Uporabniški avatar
en_drug
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 94
Na forumu od: 28. 4. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a en_drug » 05. Maj. 2015 15:56

^^ če imaš nekoga rad pač marsikaj spregledaš. In jaz sem jo res močno ljubil in verjamem, da je tudi ona mene. Pa tudi nisem se želel kregati ne z njo ne s taščo.
Zadnjič spremenil en_drug, dne 05. Maj. 2015 16:16, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
en_drug
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 94
Na forumu od: 28. 4. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a en_drug » 05. Maj. 2015 15:58

čuftika napisal/-a:Je že tašča čutila da nista za skupi :wink: Hec, ne mi zamerit :P


Verjetno res :D
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 05. Maj. 2015 18:01

Itak da marsikaj spregledaš, če imaš nekoga rad, ampak se ti vse to vrne kot bumerang :/

Z nobeno dosedanjo potencialno taščo se nisem ne vem kak fajn razumela. Finta je v tem, da punce iščemo moške, ki so podobne našem očetu... ker smo tega vajene.

Da se vrnem na postavo punc, eden izmed bivših je komentiral, kak njemu ni všeč da ima ženska veliko rito, ker se potem z leti še zredijo. Tut za prsi da mu je cool B košarica in ne večje.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 05. Maj. 2015 18:15

Jaz imam pa rad ženske da imajo par kilc več, padam na široke boke in spodobne joškice.

Glede športa in lenobe, nikjer nisem fan nobenega extrema...
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 05. Maj. 2015 23:23

Okusi se razlikujejo - isto je pri ženskah.
Kar je meni lepo, še ne pomeni da bo tut ostalim in obratno.
Isto je pri ženskah, lahk ti govoriš da so ti včeš take in take dlani, roke, prsti... Bo prišel mimo en, ki te bo zmešal, pa tut če nima takih rok, ki so ti všeč :ja: ;D

teorija je eno, praksa pa nekaj drugega :P

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron