Kako doseči, da te nekdo začne ignorirati

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Boris
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 975
Na forumu od: 11. 7. 2006
Kraj: Novo mesto

Neprebrana objavaNapisal/-a Boris » 22. Apr. 2008 19:58

Sam ignoriranja (razen če je res potrebno) ne podpiram. Me pa navdušuje, kaj vas vzburi k temu, da nekoga ignorirate, oz. kako dolgo mora prihajati do določenih dražljajev, da po tem posežete (če). Kaj občutite ob tem? Kaj to pove o vas?
Zadnjič spremenil Boris, dne 22. Apr. 2008 20:02, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 22. Apr. 2008 20:02

Ne ignoriram nobenga, ker nisem tak karakter, in rajši vse probleme poskusim rešiti na drugačen način, kot pa z ignoriranjem.

Se mi pa zdi da se folk tega kar pogosto poslužuje...in JA...to mi gre na jetra.
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 22. Apr. 2008 20:03

Ignoriraš, ko ti nekdo resno načne živce, ti jih prežveči, pogoltne in zopet izbruha, da bi jih spet načel.. :D Pr tem zadnjem jaz začnem ignorirat, ko vidim, da je bolje zame, da se pač odločim da določene osebe pač ni več :) oziroma njenega/njegovega mnenja.
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 22. Apr. 2008 20:04

verjetno je vprašanje namenjeno tistim, ki so te dali na ignore, kajne? naj ti prišepnem, da tvojega vprašanja ne bodo mogli prebrati... :wink:
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 22. Apr. 2008 20:07

Jochie napisal/-a:verjetno je vprašanje namenjeno tistim, ki so te dali na ignore, kajne? naj ti prišepnem, da tvojega vprašanja ne bodo mogli prebrati... :wink:


Ali ignore pomeni tudi, da ne vidiš postov takrat ko nisi prijavljen na forum? :D :D :D
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
Boris
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 975
Na forumu od: 11. 7. 2006
Kraj: Novo mesto

Neprebrana objavaNapisal/-a Boris » 22. Apr. 2008 20:10

:lol:
Komu je namenjeno? Tistemu, ki bi rad kaj imel od tega.
Da bi preučil celotno področje fenomenologije ignoriranja pa seveda moram znati tudi iti ljudem na živce in to v čim hitrejšem času zelo fejst fajn :)

Je pa res, da bi tisti, ki me ignorirajo, lahko tudi znali kaj "pametnega" povedati o tem. Težko verjetno. Ampak opa, ne nemogoče.
Zadnjič spremenil Boris, dne 22. Apr. 2008 20:14, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 22. Apr. 2008 20:13

Boris napisal/-a:Sam ignoriranja (razen če je res potrebno) ne podpiram. Me pa navdušuje, kaj vas vzburi k temu, da nekoga ignorirate, oz. kako dolgo mora prihajati do določenih dražljajev, da po tem posežete (če). Kaj občutite ob tem? Kaj to pove o vas?


Trenutno se še nisem posluževal takih dejanj, da bi nekoga dal na ignore na kakšnem forumu ali v življenju. Sem prijatelj z vsemi...oziroma sem ugotovil, da če gojim do nekoga zamero je to v bistvu moja zamera in ne njegova. Kar pomeni da to breme zamere nosim s seboj in živim z njo. Ali je to smiselno početje?
Zame ni :nixweiss:
Raje živim z ljubeznijo v srcu in brez skal na plečih...brezvezna bremena čimprej odvreči, odpustiti ljudem kar smo jim zamerili in odpustiti sebi ker smo jim zamerili.
Ljubezen ustvarja pozitivno, strah(sovraštvo, žalost, jeza, itd.) ustvarja rušenje in trenja v telesu...če je tega preveč pridejo posledično na vrsto razne bolezni...rak, čir na želodcu, pljučna obolenja, itd.

Iz tega sledi, da če želiš sebi dobro hodi z ljubeznijo v srcu in mirom v umu...če si želiš škodovati bodi jezen na celi svet in na vse okoli tebe ki se ne odzivajo tako kot bi ti želel. :ertrink:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 22. Apr. 2008 20:17

Neredko ignoriram kako izjavo v realnem življenju, za ktero vem, da bo odziv nanjo prinesel težave meni sami.. in hočem samo sebe zaščitit pred morebitnimi problemi, zato ignoriram.
Tko mal bolj resn odgovor :)
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
nutella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 864
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a nutella » 22. Apr. 2008 20:21

Kljub temu, da ne vidim prvega posta, iz naslova vidim kakšno je vprašanje. V resničnem življenju se metode ignoriranja ne poslužujem. Če pa mi nekdo najeda na kakem forumu pa je tipka ignore najlažji način, da si seratorja skinem s k****. Internetne zadeve so pač moj hobi, to rada počnem in če nekdo najeda, najeda, najeda... Jaz pač nisem dolžna nikogar prenašati. Tukaj nastopi ignore. Pa še to, moj ignore spisek je zelo kratek. Šteje namreč samo eno osebo. Če z vsemi ostalimi na vseh forumih normalno shajam, potem je razvidno, da tu z mano ni nič narobe. :wink:
Never pick a fight with an ugly person, they've got nothing to loose.
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 22. Apr. 2008 20:25

..Evelyn.. napisal/-a:Neredko ignoriram kako izjavo v realnem življenju, za ktero vem, da bo odziv nanjo prinesel težave meni sami.. in hočem samo sebe zaščitit pred morebitnimi problemi, zato ignoriram.
Tko mal bolj resn odgovor :)


Kaj pa če odpustiš človeku ko te žali ali je žaljiv...ali dela stvari ki tebi niso ljube?...in si misliš mir s teboj....ali kakor pravijo kristijani: Bog mu odpusti saj ne ve kaj dela :D
Misliš da je ta rek za okras nastal?(Zgolj retorično vprašanje)

V bistvu če ignoriraš nekoga s tem storiš zavračanje neke situacije ki ti je prišla na pot. In zdaj če se vrtiš stalno okoli tega in mečeš situacije pod ignore...morda to pomeni da se ne želiš soočiti z njo. In najbolj smešno je to da nam življenje potemtakem venomer pošilja take situacije v življenje.
Ignore uporabiti na forumu je tako kakor da bi skušal sebi zakriti nastalo situacijo in si pokriti oči in se ne soočiti z njo.
Morda beg pred nečim...Mahagonij recimo mi preko postov ni ravno všečen model...kajti stalno ima nekaj za pripomniti skozi moje razmišljanje. Ampak...človek ima svje razmišljanje ki je pač drugačno od mojega in tudi ko sem ga spoznal se mi zdi prav v redu dečko in ima razum na mestu.In ga sprejemam kot osebo in ga imam rad na nek način...je prav v redu dečko čeprav se marsikdaj ne strinjam z njim(grobo povedano...kot sem že dejal...Mahagonij, če kdaj stopiš na cesti na čigumi ali bananin olupek vedi da sem ti ga jaz podstavil)
Torej ali sprejeti njegovo drugačno razmišljanje od mojega...ali ga dati na ignore in ga obtoževati kako je neumen in nezrel in idiotski in ne vem kaj...kako si drzne v mojo plemenito modrost vtikati in mi modrovati? V takem primeru gumbek ignore ni daleč od rešitve :D
Ali bi s tem ravnal modro...ali bi s tem pokazal nekaj povsem drugega? :gruebel:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
kajira
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 631
Na forumu od: 25. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kajira » 22. Apr. 2008 20:32

jst ful postov ne vidim. :(
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 22. Apr. 2008 20:32

^^ :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 22. Apr. 2008 20:34

kajira napisal/-a:jst ful postov ne vidim. :(


Sem morda jaz med njimi? :rofl:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 22. Apr. 2008 20:36

Ryu jz ignore vzamem kot, da odgovorim s tišino. :) Slišim, razmislim, odgovora pa ne podam, ker vem, da bi ta moj odgovor izzval še večjo problematiko in bi pršlo do nepotrebnega živciranja, prepiranja itd..
Sprejet mnenje se seveda da, če to mnenje ni žaljivo in vsiljivo..
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 22. Apr. 2008 20:36

ryu10kyu napisal/-a:
kajira napisal/-a:jst ful postov ne vidim. :(


Sem morda jaz med njimi? :rofl:


ja js vem da sm, pa sploh nevem zakaj :?

na ignore nimam nobenega...če mi kdo ne paše, ga vseeno preberem da me malo nasmeje...se pa zaradi tega ne kaj pretirano nerviram :?

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov