Varanje

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Axl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 8. 5. 2014
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Axl » 12. Maj. 2014 21:15

Malishka napisal/-a:Js bi prej rekla da ženske varjo zaradi pomanjkanja pozornosti in ljubezni s strani partnerja. Sama sicer nisem nikoli, pa tud ne nameravam, ampak sm pa slišale en kup takih zgodbic ali izgovorov s strani kolegic, znank, ipd. Zato je pol tud velika verjetnost da se zaljubi v tega tipa s katerim vara in pusti svojega fanta. Čist moje mnenje, drgač nimam lih izkušenj in se tudi ne morem predstavljat da bi koga varala, ne obsojam pa nobenega. Vsak ma pravico bit srečen.


Ja jz mislim, da je to mogoče. Sam po mojem mnenju najverjetneje ne bo nič bolje z naslednjim ( s tistim, ki je prejšnjega prevarala). Spet podobna zgodba. Direkt povedan se mi zdi varanje strahopetno dejanje.

Nevem kaj je tko težkega direkt ter iskreno povedat, kaj je problem/ kaj koga muči. No sj včas nista dva takšna skup, ki bi se lahko iskren pogovorila, pol pa res ne gre. Pol nimaš kj kaj. Pol se pa res konča tko moški v gostilni, ženska pa nevem kaj telenovele, zvečer se pa skregata. Ugibam no:) Al pa varanje,...

No jz nimam izkušenj z varanjem na srečo ter upam da jih ne bom imel. Vseen pa jz vem, da se lahk trudim prepoznat, kaj bi ženska, punca hotela, kaj ji je všeč, vendar pa ne znam brat misli. :D

Tko da če se neki jasno pove, je čist drugač ter velik lažje. da mi ženska direkt pove pa je problem rešen ter ni men potrebno tuhtat kaj za boga je problem ter se lahk pol čas za kj druga porab, kar je za oba boljš:) Je pa umetnost prav povedat zadevo, torej brez obtoževanja, sam se da vse naučit ter izpopolnit.

No vseen mislim, da je lahko več možnih ostalih vzrokov, od maščevanja, kake zadeve iz otroštva, sam nebi globje o tem.
terezijO
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 24
Na forumu od: 10. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a terezijO » 16. Maj. 2014 16:58

tisti, ki je varal kdaj v svojem življenju, naj se samo zaveda, da je enostavna svinja. Bistveno lažje bi blo za partnerja, da mu pove, da se v vezi več ne vidi, kot pa da si ta čas dela neko rezervo in to tok časa, da partner razume, kaj dela. Čisti egoizem in take ljudi js ne morem razumet in jih tudi nočem. A je res tok težko povedat, da se ne vidi več v vezi, kokr pa da drugega vrže kot en izmeček?
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 16. Maj. 2014 17:56

sej se sploh negre za to, da se eni ne vidijo več v zvezi...ravno nasprotno, partnerja bi radi obdržali, hkrati pa še nekoga drugega meli zraven.
terezijO
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 24
Na forumu od: 10. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a terezijO » 20. Maj. 2014 16:00

ja no, iščeš nekje nekaj, kar manjka. Lahko rečemo nadomestek, kar je pa še večja svinjarija. Ravno kolekici je tip rekel, da naj bo zanj vesela, ker si je našel eno drugo in če je kakšna opcija, da bi bil z obema. Hkrati je pa tudi tako zelo vesel, ker ima drugo, da je tako srečen in bla bla. Zame navaden bedak in si zasluži punco, ki ga bo varala kot on in vsi bodo srečni
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 20. Maj. 2014 19:42

ah, ni nujno, da v zvezi nekaj manjka, da pride do varanja...
terezijO
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 24
Na forumu od: 10. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a terezijO » 23. Maj. 2014 17:34

seveda da more. Če ti je vse kul, sploh pomislš ne na kej takega in iščeš tistega manjka v življenju. Če ti je dolgčas s partnerjem tud ne pomen, da ti nekej ne manjka
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 25. Maj. 2014 15:38

potem pa pridejo droge, alkohol, žurka, in kaj hitro se zgodi kaj, kar se nebi smelo..čeprav doma čisto nič ne manjka.
katarincaaa7
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 24. 3. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a katarincaaa7 » 24. Mar. 2015 14:33

Pozdravljeni. Z enim fantom bluziva že od poletja vsaka toliko časa. On ima tudi punco, in vsakič ko se spet zapleteva on reče da zdaj je pa res konec. Tudi jaz sem si to že 100x rekla da je konec saj vedno na koncu ostanem jaz prizateda. A ne morem ker tako proti svojim čustvem, čeprav vem da ne delam prav. Vprašala sem ga tudi če čuti kaj do mene in je rekel da ja, ker drugače se nebi toliko krat zapletla. Ta vikend sva se spet videla, saj je prišel s prijatelji k meni na pijačo. Še vedno se se čutila kemija med nama in tudi ostali so to videli. In spet se je zgodila ista zgodba. Po treh mesecih, ko sva rekla da nebo med nama nič več , sva zopet zabluzila in tudi se spustila v nezaščiteni spolni odnos. To so videli/zvedeli tudi njegovi prijatelji kateri so bili z njim in tudi vejo da ima punco. Kaj zdaj? Spet me je odjebal je rekel da je zdaj pa res konec in da si ne predstavlja življenja brez svoje punce in da kako jo ima samo rad. In se boji da bi ona to zvedela in me prosi naj ji ne povem. KAJ naj naredim? Najrajši bi ga zajebala, da si bo zapomnil za vedno, a nevem kako...?
Uporabniški avatar
disketa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 267
Na forumu od: 11. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a disketa » 25. Mar. 2015 16:22

Pa zakaj bi ga rada zajebala? Vedela si, da ima punco, pa si vseeno rinila zraven. Kriva sta oba.
Prairie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 5. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Prairie » 25. Mar. 2015 18:11

Nima smisla, da ga zajebeš ali karkoli druga. Distanciraj se pa je ... :wink:
If you want breakfast in bed, sleep in the kitchen.
Zan91
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 24. 3. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Zan91 » 25. Mar. 2015 20:10

katarincaaa7 napisal/-a:Pozdravljeni. Z enim fantom bluziva že od poletja vsaka toliko časa. On ima tudi punco, in vsakič ko se spet zapleteva on reče da zdaj je pa res konec. Tudi jaz sem si to že 100x rekla da je konec saj vedno na koncu ostanem jaz prizateda. A ne morem ker tako proti svojim čustvem, čeprav vem da ne delam prav. Vprašala sem ga tudi če čuti kaj do mene in je rekel da ja, ker drugače se nebi toliko krat zapletla. Ta vikend sva se spet videla, saj je prišel s prijatelji k meni na pijačo. Še vedno se se čutila kemija med nama in tudi ostali so to videli. In spet se je zgodila ista zgodba. Po treh mesecih, ko sva rekla da nebo med nama nič več , sva zopet zabluzila in tudi se spustila v nezaščiteni spolni odnos. To so videli/zvedeli tudi njegovi prijatelji kateri so bili z njim in tudi vejo da ima punco. Kaj zdaj? Spet me je odjebal je rekel da je zdaj pa res konec in da si ne predstavlja življenja brez svoje punce in da kako jo ima samo rad. In se boji da bi ona to zvedela in me prosi naj ji ne povem. KAJ naj naredim? Najrajši bi ga zajebala, da si bo zapomnil za vedno, a nevem kako...?


jebač-player, vtikanje nosu v tuje zveze, SEX BREZ ZAŠČITE, jebač, čustva (=seksualna atrakcija) uber alles, tudi nad logiko ...šolski primer tipične ženske. kokoš ena. pol se pa pizdite, ko vas obsojam glede na vašo seksualno preteklost. fuj. Upam, da te bo tvoj naslednji fant prebral, (biiiiiip biiiiip jerryspringer biiiip)
Slika
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 25. Mar. 2015 20:15

Guess who's back.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 03. Maj. 2015 8:59

Mislim, da ženske varajo le takrat kadar v zvezi kaj pošteno ne štima oz. ko jim partner ne namenja dovolj časa in pozornosti.

Nisem varala, ali sem bila prevarana da ne morem biti 100 %. Raje prekinem zvezo, kot da varam - ne bi mogla več partnerja v učke pogledat. So pa poročeni moški in ženske, ki varajo, tega je ogromno.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 03. Maj. 2015 12:58

wasd napisal/-a:Guess who's back.


claire ?
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 03. Maj. 2015 14:52

Mislil sem na Zana91.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov