Iščem prijateljico[Brez komentarjev]

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
capo di banda
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 362
Na forumu od: 29. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a capo di banda » 20. Sep. 2015 19:08

zakaj ravno 25 let? Kot da so leta važna, važno je koliko se punca pobriga za telo in kaj ima v glavi za svoja leta. Lahko je 40 pa je bomba ali pa 18, in obratno.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 21. Sep. 2015 2:07

Alo v klepetalnico! :schlaumeier:
Lavi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 14. 9. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Lavi » 30. Sep. 2015 19:58

Živjo

Tud jz iščem nova prijatelstva za kakšno druženje žurke sprehode kavice in pč stvari k jih punce počnemo. Prihajam iz okolice Domžal. Fanta imam sicer z gorenske in sem veliko pri njem tako da bi bila vesele kake nove prijateljice z gorenske saj fant včasih dela in nimam kaj početi.

Sem vesela sproščena za hece in žur. Znam držati jezik za zobmi in rada pomagam če le lahko tko da če je kaka zaineresirana mi piši na zs

Lep pozdrav
yaizza
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 22. 7. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a yaizza » 01. Okt. 2015 21:27

Pozdravljene,
mogoče kje kakšna punca, ali parček, ki že razmišlaja kam za novo leto, js bi šla letos nekam izvem Slo, mogoče z collegiumom, je še kdo tak? :) lp
Uporabniški avatar
PlayLejdi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 296
Na forumu od: 21. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a PlayLejdi » 04. Okt. 2015 11:11

Nedavno sem šla iz "slabega" razmerja in ostala sama. Vse moje prijateljice imajo partnerje, in posledično nimajo vedno časa, kar je razumljivo. Sorodnikov nimam nič, tako da se čez vikend nimam kam dat. Rada bi našla neke hobije, pomagala humanitarno, mogoče kake delavnice, nekaj kar bi me izpopolnjevalo in dopolnilo moj prosti čas. Čez teden sem v službi pa mi čas še nekako mine, čez vikend pa me daje tesnoba, ker sem skoz sama.
Ko sem še bla v zvezi, sem imela samsko prijateljico, kateri sem potem zrihtala mojega kolega, in zdaj ko sta onadva skup sveža golobčka, pa sem jaz postala samska in je tolko še vse skupaj hujše.

Sem iz Maribora, stara sem 29 let.

Rada potujem, grem v kino, v naravo. Sem zelo odprti človek, vendar nimam nekega specifičnega hobija, ki bi me osrečeval.

Prosim za priporočila, hkrati bi rada tudi spoznala nove ljudi.
cipresa86
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 24. 9. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a cipresa86 » 04. Okt. 2015 18:34

..
Zadnjič spremenil cipresa86, dne 08. Nov. 2015 0:00, skupaj popravljeno 1 krat.
abc87
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 27. 11. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a abc87 » 07. Okt. 2015 13:24

hej,
tudi jaz iščem kako za čvek, za kavico,....stara sem 27 let in prihajam iz dolenjske. :) za kaj več pa v sporočilih :)
teeaaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 12. 9. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a teeaaa » 07. Okt. 2015 21:17

Čaww

Tudi sama imam prijateljice, ki imajo vse manj časa, sama pa bi rada spoznala kako za kavico, čvek, izlet ali pa tudi za obisk kake aerobike ali kaj podobnega:)
Prihajam pa iz Dolenjske NM, stara pa sem 26 let.
bobbie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 8. 10. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a bobbie » 13. Okt. 2015 19:27

Hey,

iščem družbo za kakšen žur v Lj- Top, Cirkus...Stara sem 28 let, iz gorenjskega konca. :)

Lp
Mataio_1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 8. 10. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Mataio_1 » 13. Okt. 2015 20:19

Družbe nikoli preveč in tako tudi jaz iščem kakšno družbo, novo prijateljico za druženje, koncert, kavo, pivo ipd. Sem iz Spodnjeposavske regije.
yaizza
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 22. 7. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a yaizza » 15. Okt. 2015 22:56

Punce pozdravljena
kako ste kaj?
Ja tud js sem tukaj z istimi razlogi kot vse ostale, prisla je jesen, mrzli, dezevni dnevi, novo studijsko leto...torej konec norega poletja.
Cas ko imas cas za samega sebe, in razmislek... tudi sama sem ugotovila da pogresam zensko druzbo, klepete ob kavici, sprehode v naravi, druzenje, shoping, zuranje...
Rada bi spoznala nove ljudi, sklepala nova prijateljstva...
Ce je se katera v takem stanju, si zeli novega poznanstva, preganjati dolgcas v teh dezevnih dneh in jih narediti bolj zanimive, naj se oglasi :)
Stara sem 25 let, studiram v Lj, rada sem v naravi, med dobrimi ljudmi, rada se zabavam, nakupujem...
gemma58
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 19. 10. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a gemma58 » 19. Okt. 2015 16:11

Hej, če je tukaj kakšna punca, ki bi kdaj pa kdaj rada žurala v LJ, naj mi piše sporočilo. :) lp
Tomo
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 31. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Tomo » 19. Okt. 2015 17:01

Hejla:)
Sem 24 letni fant iz okolice vrhnike in iščem prijazno,simpatično,pošteno punco za prijateljstvo ali resno zvezo:)0d 17 do 28let.
sem pošten,zabaven,za hece,rad imam otroke,naravo,sprehode,izlete...

čaw:)
Zadnjič spremenil Tomo, dne 13. Feb. 2016 15:16, skupaj popravljeno 1 krat.
Tina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 29. 10. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Tina » 29. Okt. 2015 21:41

Heyhey...je se kaksna mlada mamica ki je ostala sama z otrokom za zuranje in druzenje. Okoli mene imajo vsi urejeno druzinsko zivljenje jaz pa prevec prostega casa ko nisem z otrokom. Veseli me fitnes, soping, tudi izleti v naravi ko je lepo vreme. Lp
tamejhna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 13. 9. 2008
Kraj: Dobrna

Neprebrana objavaNapisal/-a tamejhna » 31. Okt. 2015 16:47

Hej...

Iščem prijateljico s savinjskega konca (Celje, Velenje). Stara sem 28 let in kot vecina tle iščem osebk za druženje, kofetkanje, čvek, večerne izhode, shoping itd.. sem pozitivna, nasmejana oseba. Javi se če si za druženje :)

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov