Iščem prijateljico[Brez komentarjev]

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

TinaIvanovic
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 7. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a TinaIvanovic » 10. Avg. 2015 15:20

da v 22 letih nism ene spoznala k bi bla vredna naziva prijateljica,da ne govorimo o scenah k so še tipi vpleteni glede zavidanja. skratka js prisegam na moške kolege.sm mela dolga leta nekoga samo potem je še ta postal kreten :D :lach:
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 10. Avg. 2015 16:28

Ja, zato, ker je videl, da ne bo nic hopacupa in je imel poln kufr friendzonea.
abc87
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 27. 11. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a abc87 » 18. Avg. 2015 8:52

hej,
tudi jaz iščem kako za čvek, za kavico,....stara sem 27 let in prihajam iz dolenjske. :) za kaj več pa v sporočilih :)
Cuker
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 3. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Cuker » 18. Avg. 2015 18:16

Hej hej,

iscem kaksno prijateljico za cvek, soping, pijacko.. trenutno nimam nobene, saj se je najboljsa prijateljica odselila v tujino. Stara sem 21 let in sem iz Maribora. :)
beibika_22
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 15. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a beibika_22 » 24. Avg. 2015 8:56

kaja24 napisal/-a:Heey tudi jaz iščem kakšno novo prijateljico za pogovore, sprehode, šoping in vse kar prijateljice počnejo :)
Stara sem 22 in iz Kranja :)
Prosim pišite na zs.


Hejla
Iščem točno to kar si napisala ☺ drugače se m iz Vrhnike ampak vseeno Kranju imam fanta
beibika_22
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 15. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a beibika_22 » 24. Avg. 2015 9:34

Hej punce. Stara sem 22 let. Iščem družbo za kofetkanje shopinge pogovore. Če si iz gorenjskega konca mi pisi :D
anabellafleur
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 26. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a anabellafleur » 26. Avg. 2015 7:56

Hej hej

Tudi jaz iščem kakšno prijateljico za druženje, čvek, kavice, šoping.... sem iz mb, stara 24..

čist simpl girl , likes to have fun :D
kierary
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 26. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a kierary » 26. Avg. 2015 18:00

Živjo!

Velikokrat se zgodi, da ne vem kaj naj sama s seboj. Stara sem 21 let in nimam nobene prijatekljice s katero bi lahko čvekala, kofetkala, športala (menda je dobro, če imaš prijatekjico, je več motivacije in podpore :P). Skratka upam, da bom kaj kmalu imela malo bolj zapolnjen svoj čas. Sem pa iz Gorenjske, tako, da piši, če misliš enako :)
AndrejaV83
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 21. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a AndrejaV83 » 29. Avg. 2015 16:14

ena_30 napisal/-a:Hej... :)

Nova prijateljstva, poznanstva so vsekakor vedno dobrodošla, zato tudi sama želim spoznati kakšne zanimive, sproščene osebe - predvsem osebe ženskega spola za pogovore, kavice, žurke,... saj veste, za vse ženske stvari... Stara sem 30 let in prihajam iz Novega mesta. Vesela bom vsakega odziva, zato punce, javite se.

Zivjo. ce se vedno isces kako druzbo se javi. moj mejl andrejav83@gmail.com
Nikec_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 30. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Nikec_ » 30. Avg. 2015 12:02

Živjo punce,

tudi jaz sem se zdajle znašla v situaciji, da sem zaradi propadle zveze v krogu prijateljic ostala edina samska in zaradi tega dostikrat nimam koga, za kakšno kavo, hribe, fešto... težko je kar naprej silit nekoga, ki ima urejeno že skoraj družinsko življenje, tako da se bolj poredko videvamo.

Sicer sem Štajerka, stara 25 let, se pa dnevno vozim na delo v Ljubljano. Sem bolj umirjen tip človeka, družba za šport in kaj podobnega bi bila pa zelo dobrodošla.

Če je še katera iz okolice Velenja in rabi kdaj kakšno družbo, se lahko slišimo :)
ŁiMon@
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 5. 9. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a ŁiMon@ » 05. Sep. 2015 16:19

Caw!

Tud jz mam podobne probleme...Mam zlo mal kolegic,ne da se jih nastet na prste ene roke..od tega sm z 2ma ful povezana,2/3 so pa take da jih vidm 2x na leto,k se jih tud na pijacko ne da spravt.
Mam 20 let,sm iz okolice Domzal,solo delam izredno,fanta sicer mam ampak on nima tolk zlo velik casa da bi bil skoz z mano...do zdj sm bla vecinoma skoz v moski druzbi,ampak ce vsi neki hocjo od tebe pol to ne gre doug..punce me pa ful grdo gledajo vecinoma,delam sicer v baru,tud direktne opazke sm slusala od njih,ceprou ne drzi nc..ljubosumje pac :)
ursidae
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 17. 9. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a ursidae » 17. Sep. 2015 20:54

Pozdrav :)

Tudi meni je večina dobrih kolegic ali ušla v tujino ali pa imajo ogromno dela z novimi družinicami in preprosto nimajo časa. Zgleda, da smo v takih letih, ko se življenje zna nekoliko obrnit, samo s tipi pa tudi ne moramo viset 24/7 :)

V glavnem, sem iz Ljubljane, stara 27 let. V poštev pride vse od kofetkanj, šopinga itd.. Sem pa sama precej aktivna tako, da bi bila zelo dobrodošla tudi družba za kako lahko hribolazenje ali pa sprehod, tek, izlet, sprehajanje psov, karkoli :) Lahko se nas seveda zbere tudi več in naredimo en babji sprehajalni krožek.. Tako naredimo nekaj dobrega zase pa še za vse ostale - saj veste, več kot nas bo na kupu čvekalo, lepša in toplejša bo zima :D

Če bo katera za, se lahko oglasi na ursa.z987@gmail.com pa se zmenimo dalje :)

Lp, U
veliki
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 19. 9. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a veliki » 19. Sep. 2015 22:24

jaz tudi iščem resno zvezo s punco staro 25 let prej nisem imel nobene punce
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 19. Sep. 2015 22:27

Tu se išče prijateljstva. Večinoma punce iščejo druge punce za šoping, sprehode in klepete ob kavicah. :mrgreen:
celjanar
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 442
Na forumu od: 9. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a celjanar » 20. Sep. 2015 13:24

Mogoče bi se mogu odpret podforum zmenkarije :D

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov