Iščem prijateljico[Brez komentarjev]

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Paulsen
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 9. 5. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Paulsen » 08. Maj. 2015 23:57

Živijo:)

Pred res kratkim sm se preselil v Mb ter iščem kako žensko družbo, prijateljico za kak pogovor, sprehod po parku, tek gor na piramido al kakorkol, ne kompliciram.

Jz sam rad grem na kak hrib, si kj pogledam, park, tek, film, sm tud na računalniku.. kj skuham, če sm že prisiljen v to, kaka debata, skratka neki bova že našla skupnega:)

Edino fajn je, če si z Mb ter okolice, torej da mi kdo z primorske ne piše,... kr se mi ne da prevč ukvarjat z pisanjem prek sporočil, ampak rad kam grem:)

Star sm pa 29 let.

Veselim se tvojga mejla:)
izkloplena
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 15. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a izkloplena » 09. Maj. 2015 15:28

...
Zadnjič spremenil izkloplena, dne 07. Jul. 2015 17:55, skupaj popravljeno 1 krat.
miiki
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 17. 5. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a miiki » 17. Maj. 2015 18:35

Ok, končno sem se le odločil, da poiščem kakega ali pa kake prijatelje. Star sem 22 let, pred kratkim sem se preselil v Ljubljano (zaradi dela) in tu praktično ne poznam nikogar...hoditi samo v službo pa domov mi je pa že malo bedno...rd se smejim, rd mam res fajne ljudi, ki se znajo zabavat, pa za pogovarjat, družt in tko naprej.

Sem pa iz Zaloga (v Lj), tko da če bi biu kdo iz Lj. za druženje, nej mi piše na zs :)
Uporabniški avatar
Bunk
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 179
Na forumu od: 8. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Bunk » 18. Maj. 2015 16:07

Star sem 21 let in iščem prijatelja/prijateljico. Med tednom bivam v Ljubljani kjer tudi študiram. Kolegi iz faksa prihajajo iz različnih koncev Slovenije in se tudi vozijo vsak dan domov, zato nimam nikogar s katerim bi lahko šel zvečer na kakšno pijačo/žur. Rad tečem, plešem, igram košarko, kdaj pogledam kakšen film/serijo. Stanovujem v okolici Bežigrada. Če je kdo za druženje, naj mi piše na zs.
kaja24
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 27. 5. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a kaja24 » 29. Maj. 2015 8:30

Heey tudi jaz iščem kakšno novo prijateljico za pogovore, sprehode, šoping in vse kar prijateljice počnejo :)
Stara sem 22 in iz Kranja :)
Prosim pišite na zs.
beibika_22
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 15. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a beibika_22 » 29. Maj. 2015 10:39

POzdravljene punce

Tistim,ki primankuje družbe za pogovor, žur ali samo kavico mi v zs pustite kakšne kontakt. Stara sem 23 let in prihajam iz Vrhnike.
Ruzica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 19. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Ruzica » 19. Jun. 2015 21:10

Iscem prijateljico za druzenje. Stara sem 22let. Sem iz koroske :) :D . Rada grem na sprehod, kavico kaksen martini :D , shoping. Upam da se najde kaksna. Rada imam iskrenost,pozitivo.. sama sem na zacetk bl zadrzana, ampak k spoznam ljudi se sprostim. No se tipkamo :razz: 040899914
Zadnjič spremenil Ruzica, dne 19. Jun. 2015 21:35, skupaj popravljeno 1 krat.
Ruzica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 19. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Ruzica » 19. Jun. 2015 21:28

miskica napisal/-a:Ojla.

Js bom kr na kratko povedala..
Trenutno sm zelo osamljena, brez prijateljic, kar mi zelo manjka.
Rabim nekoga za pogovor, druzenje, itd..
Ce je katera zainteresirana, bom vesela vsakega sporocila.

Lp
Masa

Poslala zs
petra899
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 17. 9. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a petra899 » 29. Jun. 2015 9:05

Heey :)
Tudi jaz iščem družbo :)
Zelo me zanima kuhanje, peka peciva, obožujem živali, rada hodim v naravo, kolesarim, hodim na izlete, morje, berem, rada imam dobre filme,
Rada imam "globoke življenjske debate" oziroma ne maram opravljanja in praznih debat :) Cenim iskrene ljudi in ljudi, ki znajo stati ob strani in uživati v življenju in nimajo predsodkov.
Uglavnem miljon stvari me zanima, vse to pa bi rada delila/počela v družbi :)
Sem pa iz Ljubljane, stara sem 25 let :)
Tako da, če se katera najde v tem opisu, naj me kontaktira :)
:razz: :) :D
saryca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 13. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a saryca » 29. Jun. 2015 20:10

Pozdravljene pupe!!!

Še ena, ki se oglaša v istem upanju,kot ve. Nekaj besed o meni:

- študiram izredno( sepravi, nekaj ur dnevno posvečam učenju)
- imam fanta s katerim preživljam čas, ko lahko
- imam par prijateljic ( največ se družim samo z eno, pa še to je poredkoma)
- rada berem knjige ( to mi vzame kako urco dnevno)
- vozim pesa na sprehode ( spet urca več ne)
- delam kot študentka ( 3 urce na dan)

in na koncu ugotovim, da imam še vedno veliko prostega časa, in ta čas bi rada poleg teh stvari posvetila še dobri prijateljici...če se katera najde s primorke, ki ji primanjkuje dobrih prijateljev in ima poleg vseh vsakdanjih obveznosti še vedno veliko časa, se mi lahko pridruži. nama bo lepo...evo še gmail pustim: vodopivecsarah@gmail.com
wickedlidia
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 6. 7. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a wickedlidia » 06. Jul. 2015 9:13

Hellou :)

Sem 24 letno dekle iz Maribora. Študiram, delam preko študenta in imam fanta; žal pa nimam nobene prijateljice, ki bi ji lahko zaupala in se družila z njo in se nasmejala do solz.
Rada grem na Piramido, v park, uživam tudi v športu (čeprav sem bolj med lesenimi), branju, občasnem filozofiranju, dolgih pogovorih in seveda sladoledu :D

Kakorkoli, če si podobnega karakterja in misliš da bi se ujeli ali pa te preprosto še kaj zanima o meni, mi prosim piši na mail wickedlidia@gmail.com :D

Ps. naj te moj opis ne zavede, delujem mirno ampak, ko me enkrat spoznaš ugotoviš, da sem to le redkokdaj :)
latino002
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 11. 7. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a latino002 » 11. Jul. 2015 4:58

Poskušam izboljšati slovenskega jezika, za mene je to zelo težko, ampak vsak dan naučim več, to je zelo pomembno za komunikacijo in predvsem najti delo
Pikimiska
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 26. 7. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Pikimiska » 26. Jul. 2015 0:40

Zivjo punce!

Tudi jaz bi si nasla rada kaksno prijateljico, ki bi bila za kavico/pogovore/druzenje. Stara sem 21let (oz. 22 bom septembra) in ekstremno pogresam zensko druzbo (do sedaj nisem imela srece s kolegicami in nikoli nisem imela res dobre prijateljice nekje ob strani).

Sem iz LJ tako, da če ima katera željo me lahko kontaktira :)
prijazna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 17. 3. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a prijazna » 29. Jul. 2015 7:25

Pozdravljene,

tudi sama sem se preselila ne Primorski konec, in pogrešam nekoliko več družbe. Stara sem 27 let. Če je katera zainteresirana za kkašno kavo,.... bi bila zelo vesela , da se oglasi... :razz:
saryca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 13. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a saryca » 10. Avg. 2015 15:01

Pozdravljene osamljene punce,

Smem vprašati,če je kakšna tu gor res spoznala dobro prijateljico?

Jaz sem pisala veliko puncam, a mi nobena ne odpiše...

Kakšne izkušnje imate ve s tem?

lp

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]