Iščem prijateljico[Brez komentarjev]

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Sabyxx
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 29. 6. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Sabyxx » 29. Jun. 2014 19:50

Punce, odkar so vse moje prijateljice zasedene in srečno zaljubljene, tudi meni kar precej primankuje družbe...
sem samska, pozitivna, vesela, na voljo za šopinge, kavice, žurke, pogovore.... pa sem iz lj.
Če se še katera dolgočasi naj mi piše na: dina211013@gmail.com

Pa lep nedeljski večer :)
Odisej
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 28. 6. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Odisej » 30. Jun. 2014 13:22

Živijo!

Rad bi spoznal prijateljico za druženje. Drugač pa sm sproščen, grem rad kam vn, na kavico, pivo, muzej, razstavo, koncert, tečt, hribi, ležanje v senci :D , ... skratka ne kompliciram, tud starost mi ni priveč pomembna.

Začenja se poletje,.. rad bi ga dobro preživel. Prijateljico pa iščem zato, kr sm bolj v inženirski stroki, kjer je kronično pomanjkanje ženskega spola ter ženske družbe.

Star sm pa 28 ter sm iz Ljubljane.
Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 30. Jun. 2014 16:10

Je kdo za kakšne sprehode, kofetkanje, zajebancija ... bla bla bla, doma v okolici Ljubljanje in da mu je dolgčas in si želi družbe, vseeno je ali je fant ali punca, piši mi na zasebca :P
Moma91
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 1. 7. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Moma91 » 02. Jul. 2014 0:50

Zdravo,

tudi jaz sem ena tistih, ki bi rada spoznala nove ljudi, s katerimi si delimo podobne interese in bi se lahko družili.

Sem študentka, v prostem času zelo rada poslušam glasbo (pop, narodno-zabavna) in obiskujem koncerte oz. glasbene prireditve (bi jih verjetno pogosteje, če bi se kdo pridružil), spremljam tudi nekatere športe (npr. rokomet, tenis), rada se sprehajam, raziskujem etnografijo, fotografiram, potujem ... :) Če imaš podobne hobije, piši na ZS. :)

Lep pozdrav vsem!
saraaa93
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 5. 7. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a saraaa93 » 05. Jul. 2014 19:06

Tudi jaz iščem kakšno družbo.
Sem iz dolenjske. Stara sem 21 let.
Lahko mi pišete zs ali na gmail gdc.sara1993@gmail.com.


lep pozdrav
tonedgirl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 28. 5. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a tonedgirl » 08. Jul. 2014 14:20

zveze in novodobna tehnologija je tudi meni precej skrčila seznam prijateljev/ic. nisem človek, ki bi lahko ure in ure posedal v lokalih..sem precej športno aktivna (tek, rolarji, kolo, funkcionalna vadba)..ne bom rekla, da sem zatežena in zahtevna, sem pa precej načelna & od tega ne odstopam.
dostopna preko:pika.nogavicka89@gmail.com
Sunnyta
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 14. 7. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunnyta » 14. Jul. 2014 10:51

Pozdravljene punce! Sem radoživa dvojčica iz primorske, želim si spoznati nove punce za prijateljevanje, zaupne pogovore, zabavo, smeh, toplino, bližino...vse osamljene punce pa tudi tiste manj osamljene, mi pišete. Čakam, da se predstavimo spoznamo in uživamo skupaj!!! :oops: :ja: :lach: :wink: :D
aika šajka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 16. 7. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a aika šajka » 16. Jul. 2014 8:45

Zadnjič spremenil aika šajka, dne 19. Jul. 2014 0:47, skupaj popravljeno 1 krat.
Maskica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 27. 6. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Maskica » 16. Jul. 2014 23:31

Čaau punce :)

Iščem punco, ki bi šla z mano v soboto vn se malo zabavat, žurat v Kopru ker že res dolgo nisem bila in trenutno niti nimam prave družbe.

No, če bi slučajno katera bila za akcijo me naj kar klikne ;))
Jaimelavie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 13. 7. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Jaimelavie » 17. Jul. 2014 13:19

A je mogoče kakšna v Kamniku?
S prijateljicami smo prsitale na čist drugih koncih slo in je včasih potrebna kr napredna logistika da se uskladimo:)

Sicer 27, popravlam še zadnji greh na faksu (diplomo) tako da je moj vsakdan vsekakor sestavljen iz buljenja v ekran kompa in lovom za kako službo. Po karakterju odprta, razumevajoča, rada se afnam,.. Mankajo mi kavice, aktivnosti, afnanje, mal it vn z babjo družbo:) Če je kakšna za čeblanje -> J4imelavie@gmail.com
volkulja007
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 18. 4. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a volkulja007 » 21. Jul. 2014 13:10

Živjo!

Sem 28-letna punca, ki išče nova poznanstva. Prihajam iz gorenjskega konca.
Rada imam glasbo, peljem ven psa, malo preveč časa sem na netu ;)

Kar pišite mi na ZS.

Lp
yaizza
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 22. 7. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a yaizza » 22. Jul. 2014 13:10

Sem ena tistih, kot večina punc tukaj, ki išče kakšno žensko družbo za čvekanje, pohajanje, žurke.... če je katera za novo spoznanstvo naj se javi.
lep dan vsem :)
barb8
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 23. 7. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a barb8 » 23. Jul. 2014 22:53

Hej! :)

Tud jaz sem ena tistih ki ima bolj malo prijateljev, sploh tistih pravih s katerimi bi hodila po pijačah, izletih, sprehodih... ;)
Stara sem 18.let in iz okolice Ljubljane.

Tako da če je kakšen zaintereseran/zaintereserana za druženje mi lahko piše :) Vesela vsakega novega poznanstva :)
pikpok
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 24. 7. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a pikpok » 24. Jul. 2014 10:38

Hej.
Sem mamica male punčke stare 5 mesecev. Stara sem 29, živim v Krškem na Vidmu že eno leto pa me zanima če je kera od tle za kako družbo, pijačo, pa kak sprehod kdaj, ko ne poznam nobenga mi je pa kr dolgcajt. Lep dan še naprej.
Tissa0tissa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 23. 11. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Tissa0tissa » 03. Avg. 2014 14:32

Živijo punce:)

Tudi sama pogrešam pristno žensko družbo, ki mi je primanjkuje odkar sem se priselila ker sem dobila službo.
Prihajam iz Savinjske doline, stara sem 24 let in rada hodim okoli, spoznavam ljudi itd.

Če je katera iz celjske ali velenjske regije... se slišimo pa se mogoče vse razplete v dobro prijateljstvo? :) Kaj pa veš... :mrgreen:

Pozdravček!

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov