Želja po sladkem

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

kafrca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 274
Na forumu od: 24. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kafrca » 10. Apr. 2007 15:53

am a še se to komu zgodi da ma po kosilu fuuuuul veliko željo po sladkem... rečmo po čokoladi?
men se to vedno...sj vsaj d košček dobim pa je ok...sam res taka neverjetna želja k bi lahk ubijala za čokolado ... :)...

:loldev:
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 10. Apr. 2007 16:45

Uglavnem, jaaaa, jz sem ista! Po kosilu, večerji, kakršnem koli obroku(če ni že obrok sam sladek :D), mi taaaakoooo paše čokolada! Mmmm
kafrca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 274
Na forumu od: 24. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kafrca » 10. Apr. 2007 16:52

^same here ... joj res je hudo če slučajn ne najdem niti koščka kake čokolade al pa kej takega :) ... pol pa kr žlica pa nutella za hudo silo :) ...

sam a ni to hudo? ko veš d zdej ti pa res ni treba sladkega basat u želodec ko si že itak sit k norc sam pol pa enostavno te kr potegne do omare?

holly crap ;) ...
Pravi prijatelj je tisti, ki ve, da si dobro jajce, četudi si malo počen!
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 10. Apr. 2007 17:05

Ooojaaa, ma res znam bit prov žalostna, če ni čokolade..pa tud nutelle in podobnih reči ni vedno doma..če res res nič ni, si pa nardim en "močen" kakav. :D
Včasih sem pa bivšemu težila tud ob 2am naj me pele na črpalko po kaj sladkega! :rofl:

Hehe, pa nima veze kolk se prej najem, za čokolado je vedno prostor! :D
kafrca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 274
Na forumu od: 24. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kafrca » 10. Apr. 2007 17:13

purple_rain napisal/-a:Hehe, pa nima veze kolk se prej najem, za čokolado je vedno prostor! :D



oh joj a to si moje misli napisala:P? ... jop za čokolado nism nikol preveč sita hehe :) ... kriza ka ta čokolada dela z nami ane:)?

sam ena vzpodbudna novica: če ješ čokolado potem je manjša možnost za nevemkirga raka!!! :) ...

usaj neki bi se temu rekl ;)
Pravi prijatelj je tisti, ki ve, da si dobro jajce, četudi si malo počen!
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 10. Apr. 2007 17:15

kafrca napisal/-a:sam ena vzpodbudna novica: če ješ čokolado potem je manjša možnost za nevemkirga raka!!! :)

Tud tole sem že slišala, ja! :D :D
kafrca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 274
Na forumu od: 24. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kafrca » 10. Apr. 2007 17:17

eeeeeeehhhhhh pol pa nam ni hudega če smo sam od čokolade tu pa tam odvisne hehe ...

js bi sicer raj vidla d bi bla od knjig odvisna pa od sedenja pred knjigo ampak... ne gre :) ...prevč migec lol
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 10. Apr. 2007 17:21

Sem slišala tud, ja, da naj bi bla čokolada dobra za med učenjem :D kao za energijo in koncentracijo. Sam je ful res, čokolada je res en tak "energijski šok", al neki tazga. :D
kafrca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 274
Na forumu od: 24. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kafrca » 10. Apr. 2007 18:08

ja men da ful energije :) ... al pa mam to sam u glavi :P ... use je možn... sam vem d čokolada je tista stvar k me vedno spravi u dobro voljo :) ... sam preveč naenkrat je pa tut ne morm :) ... bol d mal pa po mal hehe ;)

ok face it ... usi mamo radi čokolado (razn moje mame :) )
Uporabniški avatar
Angel girl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1494
Na forumu od: 5. 12. 2006
Kraj: Izbrisana land

Neprebrana objavaNapisal/-a Angel girl » 10. Apr. 2007 18:10

Ja še ena taka. Jst sem sigurno odvisna od sladkarij. Vsak dan sploh po kosilu pa še tko kdaj vmes moram nujno pojest neki-piškoti, čokolada, torta karkoli. Če ne dobim, se sploh ne počutim dobro. Je pa res da je fajn, ker imam mejo. Pojem recimo mal sladkarij, samo brez njih pa ne gre.
Nadine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 677
Na forumu od: 3. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Nadine » 10. Apr. 2007 19:21

jz pa sploh ne, sploh mi ne paše jest sladkarij, use drugo mam rajš, sladkih stvari pa res ne... še najbol kakšn sladoled, to je pa to
kafrca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 274
Na forumu od: 24. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kafrca » 10. Apr. 2007 19:30

Nadine napisal/-a:jz pa sploh ne, sploh mi ne paše jest sladkarij, use drugo mam rajš, sladkih stvari pa res ne... še najbol kakšn sladoled, to je pa to


like u :) ... eni trpimo zarad tega ful :) hehe kao :lol: :lol:
Uporabniški avatar
sinička
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 469
Na forumu od: 8. 4. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a sinička » 10. Apr. 2007 19:55

jst OBOŽUJEM čokolado, še posebno milko... sm v millerju odkrila čokoladne palčke milka in vsaka palčka ima samo 78 kalorij... odlično :D
seveda, če poješ eno palčko na dan :P
Maudisa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1099
Na forumu od: 29. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Maudisa » 10. Apr. 2007 20:08

Sem Maudisa in sem čokoholik! :D

Ne,sam brez čokolade si življenja skoraj da ne predstavljam.Kak nekaj pojem,rabim še košček sladkega.Pa še zmes kdaj med eno in drugo jedjo.Ni dneva ko ne bi vsaj nekaj malega čokoladnega pojedla.
Uporabniški avatar
polly-polly
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1109
Na forumu od: 31. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a polly-polly » 10. Apr. 2007 20:10

Jest si to željo oz. padec cukra uravnavam tko, da jem kompleksne OH (polnozrnate stvari z nizkim GI) pa pijem zraven zeleni čaj kadar to jem, in s tem preprečujem, da bi mi padel cukr in bi me obšla želja po sladkem. Ampak k pa si dam day off pa ze za zajterk začnem s čokolinom k ma ful sladkorja je pa :wall: groza. Takrat me razn polnega želodca nč ne more ustavt.

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov