Nega las

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
emkica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 28. 9. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a emkica » 03. Avg. 2008 10:55

Hej...odpiram novo temo, ker nisem našla ničesar podobnega. Se opravičujem če slučajno to že obstaja..
No, v glavnem jaz imam zelo tanke in redke lase. Vendar niso redki na celem lasišču, samo na predelu nad čelom. In res ne vem več kaj naj naredim, saj si las niti ne barvam ne nič... Zanima me če poznate katero kremo (iz trgovine ali pa, da jo lahko narediš sam), ki vam je pomagala da ste dobile močnejše ali gostejše lase?
Hvala za odgovore ;)
Uporabniški avatar
linkica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 595
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a linkica » 03. Avg. 2008 11:16

znal bi ti pomagati FITOVAL... (lekarna)
Uporabniški avatar
ženska
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1439
Na forumu od: 4. 10. 2005
Kraj: Prelepa Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ženska » 03. Avg. 2008 12:25

Tudi jaz imam tanke, ampak sem našla pravo frizorco zase, tako da se niti ne opazi.

Mislim, da razni preparati ne pomagajo, tudi striženje ne prav veliko. Takšne pač imamo. :)
Uporabniški avatar
emkica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 28. 9. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a emkica » 03. Avg. 2008 12:55

ja sam problem je, da moji ratujejo vse redkejši :S...vesela bi bla če ima katera preverjeno formulo..nekaj kar res deluje ;)
Uporabniški avatar
cukr8
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 945
Na forumu od: 7. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cukr8 » 03. Avg. 2008 13:05

^^ Hm, kako to misliš, a da se redčijo na čelu, v smislu plešavosti :gruebel: ?

Če je tako, bi bilo pa najbolje obiskati zdravnika, mogoče je to hormonskega izvora ali kaj podobnega :nixweiss: ..
Uporabniški avatar
BuckWheat
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 87
Na forumu od: 10. 5. 2008
Kraj: kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a BuckWheat » 03. Avg. 2008 13:23

ženska napisal/-a:Tudi jaz imam tanke, ampak sem našla pravo frizorco zase, tako da se niti ne opazi.

Mislim, da razni preparati ne pomagajo, tudi striženje ne prav veliko. Takšne pač imamo. :)


kakšna pa je ta frizurca? mam tut sama bl boge laske pa bi mi vsaka informacija prou pršla..
Uporabniški avatar
Googi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 144
Na forumu od: 11. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Googi » 03. Avg. 2008 16:52

Redno se striži. Ne vem zakaj je tako, vendar je meni rekla frizerka, da pomaga :nixweiss: Drugače pa fitoval. Obstajajo šampon in kapsule pa sami vitaminčki so noter tako da škodit ti ne more :)
Uporabniški avatar
ženska
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1439
Na forumu od: 4. 10. 2005
Kraj: Prelepa Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ženska » 03. Avg. 2008 16:54

BuckWheat napisal/-a:
ženska napisal/-a:Tudi jaz imam tanke, ampak sem našla pravo frizorco zase, tako da se niti ne opazi.

Mislim, da razni preparati ne pomagajo, tudi striženje ne prav veliko. Takšne pač imamo. :)


kakšna pa je ta frizurca? mam tut sama bl boge laske pa bi mi vsaka informacija prou pršla..


Dolgi lasje malo čez rama in strešica. Super je!
Uporabniški avatar
emkica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 28. 9. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a emkica » 03. Avg. 2008 19:22

ja, ne ni v smislu plešavosti...samo gostota se zmanjšuje...Jaz sem pa slišala, da pomaga če imaš krajše lasje..tko nekak pod 5 centi..da ni tolk teže na mešičke..sam meni to vseeno nič ne pomaga...
Uporabniški avatar
*cheRry*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 15. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *cheRry* » 03. Avg. 2008 19:36

Js mam tut probleme s tem. Zmeri ko sm prišla od frizerja se mi je zdel da sm polovico las kr tam pustila. Če se sama barvam niti ne opazim razlike, očitno so te navadne barve manj agresivne? Mam pa dlih zarat redkih in tankih las skoz mal bol kratko čupo, najdlje kak paž, ker se mi zdi da pride manj do izraza ta redkost, pa če mal "skuštraš" lase zgleda bolš k pa da so celi počesani, vsaj pr men :wink:
Freedom is just another word for nothing left to lose..
Uporabniški avatar
ženska
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1439
Na forumu od: 4. 10. 2005
Kraj: Prelepa Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ženska » 03. Avg. 2008 20:11

Tanke lase barvanje le še bolj stanjša ...
Uporabniški avatar
dasha!
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 142
Na forumu od: 11. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a dasha! » 04. Avg. 2008 7:59

tut js mam tanke lase. in se tut občasno sekiram zarad tega.še dobr, da mam usaj dost ozek in majhen obraz, če ne bi bla kriza, ker bi zgledala ko polna luna :D :D ne uporabljam nobenga posebnga šampona proti tem.frizuro mam pa tko dost na stopničke postriženo, spodnje lase pa ful dolge. se mi zdi da se dost manj opazi, da maš tanke & redke lase, če si na stopničke postrižen, ker loh mal razmršaš lase :P včasih sem mela vse lase enako dolge, in je blo 10krat slabš. ena možnost je pa tut, da si jih mal natoperaš, usaj gor čis navrh,da pridejo bol polne. to sem js včasih redno delala, sam mi je seveda ful las odpadl, tko da zdej bolj redko.loh si greš pa zgostit lase ( podobn kot podaljšatt) sam to seveda stane, sploh če imaš dolge lase. pa še uniči ti jih.
Uporabniški avatar
*cheRry*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 15. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *cheRry* » 04. Avg. 2008 8:30

To je res da barvanje tanke lase še dodatno stanjša. Js sm opazla da mi barvanje pri frizerju nardi dost bol tanke pa redke, če se pobarvam pa z navadno barvo pa ne opazim kake vlke razlike, mal se pa tk zmeri pozna. Dasha! kk pa zgleda to če si daš zgostiti lase?Ker prvič slišim za to, pa me mal zanima :) Ker men podaljšani lasje dlih zato niso všeč, ker se vidi tam k so skup speti, pa ne bi mela kej takega na seb.
Freedom is just another word for nothing left to lose..
alais
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 6. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a alais » 04. Avg. 2008 12:52

Emkica, moja frendica je mela enak problem. Je šla na pregled lasišča in u bistvu je bil problem v tem kr se ji je lasišče (pod kožo) full zmastilo in je onemogočalo rast las. Tko da lasje so ji normalno odpadali, novi pa niso rasli. Najboljše da greš na pregled in ti pol tam povejo kaj uporabljat. Ta frendica je rabla kar neki časa da se je stanje popravlo ampak se je in so se ji laski full zgostili.
Uporabniški avatar
dasha!
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 142
Na forumu od: 11. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a dasha! » 04. Avg. 2008 20:25

* cheRry*
v bistvu nevem ravno velik o tem, sem govorila z mojim frizerjem o mojih tankih laseh, pa je rekel da jih lahk zgosti, pa da je podobn kot če se jih podalšaš.weč se pa nisem zanimala o tem, ker mi ni do tega :)

mal poglej po netu, povpraši pr kšnm frizerju...
in boli da te ne gane, in boli da jz in ti, ne predstavljava pravljice, kot jo morala bi...

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov