Kuhanje

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
punchka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 572
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a punchka » 28. Jul. 2006 11:54

znate kuhat? kdo vas je naučil in koliko ste bile takrat stare? rade kuhate? imate kakšno svojo specialiteto? kaj pa vaši fantje, vam kdaj kaj skuhajo?


no da povem za sebe...jaz do konca uživam v kuhanju! sicer sem še vedno začetnik, ker med šolo nimam dovolj časa za to, ampak med počitnicami pa skos hočem samo jaz kuhat, ker bi se res enkrat rada naučila vse tiste trike od moje mami, ker ona pa res obvlada stvar. njamiiii :D drugač moj fant pa zna spečt jajčka pa toast, ampak sej je še mlad, ga bomo use naučil :P
to infinity and beyond!
Uporabniški avatar
bouhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 933
Na forumu od: 30. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bouhica » 28. Jul. 2006 12:01

Hm recimo da znam kuhat. Take enostavne stvari, nč zakompliciranga. Kuhat me je recimo učila mami, čeprau sem se večinoma naučila iz knjig, ker js dost stvari ne jem, ki jih mama kuha.

Ker obožujem testenine, večinoma to kuham (če že kuham, ker sploh ne kuham rada-najraje si nardim čokolino, pa je :D ).

Drugač pa nimam neke želje obvladat kuhanja, ker več stvari, ki jih rada jem in jih bom znala skuhat, več bom jedla... In že tko morm shujšat :?

V glavnem-i love čokolino :love:
You can think Im wrong, but thats no reason to quit thinking
Uporabniški avatar
blue eye
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 726
Na forumu od: 8. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a blue eye » 28. Jul. 2006 12:14

Jest tut rada kuham, sploh zdj poleti k je velik zelenjave (z vrta), sm pa tko bol začetnik, ampak znam že kr velik skuhat...drgač pa opazujem mami koko kuha, pol pa jest delam ona mi pa govori kaj nej nardim. U glavnm znam tok da komot preživim..kšne zapletene jedi se bom pa že naučila.

Je pa res da rada eksperimentiram in najrajš delam po svoje :D če kdo kej govori zravn sm kr jezna :lol:

Ah drgač pa moj lubi prav da bo on pomival posodo :lol: jah sej men je prov :D
Za dežjem vedno posije sonce!!
Uporabniški avatar
Yanc
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 184
Na forumu od: 18. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Yanc » 28. Jul. 2006 12:26

jaaa.mami me je...ko sem bla še mlajša sma vedno skupaj kuhali in mi je lepo vse razložla..zlata mami :D
Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
Uporabniški avatar
samjaz
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 21. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a samjaz » 28. Jul. 2006 12:31

bouhica napisal/-a:V glavnem-i love čokolino :love:


lolol :rofl:

Ma jaz znam kuhat vse, sam ni mi, pa pečt znam, pa mi tudi ni, tako da..we love čokolino :D
Uporabniški avatar
LARIKA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1209
Na forumu od: 6. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a LARIKA » 28. Jul. 2006 12:54

Obožujem kuhanje :love:

Učila sem se od moje mami, ki je resnično mojstrica v kuhinji. Če kdo dobro kuha je to definitivno moja mami. In lahko se pohvalim, da določene stavri tudi sama res obvladam. Težko bi se osredotočila samo na eno mojo specialiteto, ker imam precej širok spekter kuhanja. Kuham ni da ni, pa tudi č ne znam najboljše. Se pač potrudim, pa bo drugič boljše :wink:

Meni najljubša je moja musaka ali pa zelene testenine z omakco iz lososa in porom. Pa polnjene tortilje,..mnjami,....sem kar lačna ratala :cry:
Ženske moramo biti lepe, da nas moški ljubijo, in neumne, da lahko ljubimo njih.
Coco Chanel
Uporabniški avatar
shania
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 3. 10. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a shania » 28. Jul. 2006 12:58

Jaz pa ne znam ravno kuhat in ne rada kuham, če sem sama si kaj skuham na hitro, kakšen fast food, drugače pa kuhajo vedno drugi :oops:
Srečo lahko najdemo v navadnem zrncu.
Uporabniški avatar
_chika_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 1. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a _chika_ » 28. Jul. 2006 13:11

Ne znam kuhat in tudi nimam neke želje se naučit. :)
Uporabniški avatar
allessya
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 702
Na forumu od: 9. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a allessya » 28. Jul. 2006 13:19

Jaz pa znam skuhati samo par stvari. :? :oops: Vsi, mama, babica, moj dragi, še ati... vsi dobro kuhajo, jaz pa tak štor. :D Premišljujem, da bom mogla začeti delati kaj v tej smeri. Saj, če bi si vzela čas, nekaj receptov in eksperimentirala, bi šlo. :P Vseeno je fajn, če znaš.
marakeech
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 192
Na forumu od: 8. 1. 2006
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a marakeech » 28. Jul. 2006 13:31

Jst znam skuhat tiste stvari, ki jih pac rada jem. Drugac pa nism neki mojstrica. Bi pa sla z veseljem na kaksen kuharski tecaj.
Uporabniški avatar
tassika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 62
Na forumu od: 12. 4. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a tassika » 28. Jul. 2006 13:36

Jaz pa znam kuhat in rada kuham, bolj ko jee zakomplicirano rajši imam. Naučila sem se pa tako, da sem vzela knjigo v roke in je blo. Zdaj ko znam pa malce več pa kakšen recept kar sama priredim. Najboljša je baje moja lazanja, sama pa mislil, da je golaž z njoki vseeno boljši. Moj dragi pa ful dobr kuha vse kar je kitajskega. No ja lačna ne bova nikoli. :razz:
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 28. Jul. 2006 13:59

<

:respekt:
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 19. Sep. 2010 19:34, skupaj popravljeno 1 krat.
krfjolca
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 810
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a krfjolca » 28. Jul. 2006 14:11

Jaz tudi zelo rada kuham. Mi je mami to veselje fajn privzgojila. Sem si že zelo zgodaj sama naredila kakšna jajčka, pa hrenovko, pa palačinke ...

Sicer pa kuham večinoma po načelih zdrave kuhinje, uporabljam malo maščob in mesa, pa veliko domače zelenjave, sadja, rib ...

Moj greh so pa slaščice ... Tle me pa noben v familiji ne prekosi :D
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 28. Jul. 2006 14:23

Ne znam kuhati + me kuhanje niti malo ne interesira. Raje ne vem kaj delam kot pa kuham! Ne štekam kak se komu da celo dopoldne stati pri štedilniku da pol tisto v petih minutah poje. Hm...
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
renatka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1591
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a renatka_ » 28. Jul. 2006 14:26

Ne rada kuham in sploh ne znam. Znam skuhat čaj pa kavo, znam spečt jajco in nardit pico (s tem da kupim testo že narejeno-Pečjakovo :D ). Pa kak čokolino in podobno, kako tako malo stvar pač.

Drugač je pa mojga lubija mami naučila velik kuhat in on pa res zna skuhat svašta :)
Prikazala se mi je Marija-nije baš neka pićka.

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov