Tupperware

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 26. Sep. 2011 9:29

Uporablja katera njihove posode? Katere mislite, da se splača kupiti?
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 26. Sep. 2011 9:57

Nobene. Precenjeno.
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
Uporabniški avatar
Shimmie_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 664
Na forumu od: 29. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Shimmie_ » 26. Sep. 2011 12:25

Mi mamo doma nekaj posode te znamke. V bistvu posoda ni nič posebnega, razen tega, da je (pre)draga.
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 26. Sep. 2011 12:39

A potem recimo kruh ne hranite v teh posodah? Jaz imam v planu nabavit si nekaj njihovih posod, ker jih vse tako neprecenljivo hranijo. Enako pa se tudi jaz vprašam katere so vredne te cene?
Uporabniški avatar
Shimmie_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 664
Na forumu od: 29. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Shimmie_ » 26. Sep. 2011 12:50

Mi mamo za kruh posodo, že nekaj let, če ne celo desetletij. Mogoče se za kruh res splača dati nekaj € več, ker je posoda res fajna, ampak za ostale stvari (npr. posoda za zmrzovanje, posoda za malico itd) je pa res preveč drago. Mi mamo doma še nekaj druge posode, ker je mamičina kolegica to nekaj let nazaj prodajala, ampak rabimo pa res samo posodo za shranjevanje kruha in nek lonček za maslo. Za shranjevanje raznih živil, ki jih zmrznemo pa uporabljamo kar banjice od sladoleda. No, imamo še posodo za piškote, ampak je bolj prazna kot polna.
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 26. Sep. 2011 13:23

Jaz jo za kruh sigurno kupim, imela pa sem še kakšno v planu, seveda če bi dobila kakšna priporočila, ker ne poznam vsega. Doma smo imeli za kruh, salamo in mleko,... Za mleko nam ni bila všeč in smo jo nehali uporabljati. kolegice sicer kar hvalijo te posodice. Jaz sem za zamrzovanje nabavila v Merkurju steklene s plastičnimi pokrovi, so res fajn in najbrž cenejše od teh.
Uporabniški avatar
Shimmie_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 664
Na forumu od: 29. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Shimmie_ » 26. Sep. 2011 14:07

Na tej strani imaš tekoči katalog s cenami.

Mi smo isto imeli posodo za salamo, a je nikoli nismo uporabljali, prav tako tudi one posodo za ročno delanje smetane ne. Se mi zdi da v raznih trgovinah dobiš stvari ful cenejše. Sploh te posode za piškote se povsod dobijo poceni...
FemmeFatal
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 651
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a FemmeFatal » 26. Sep. 2011 20:44

Pri nas jih imamo kar precej in se kar nekako strinjam s predhodnicami. Nekatere stvari so super, za druge je pa enostavno skoda dat tolk kesa. Za zamrzovanje npr. tudi mi uporabljamo cenejse skatle, ce gre za kaj manjsega, in skatle od sladoleda za kaj vecjega. Najvec uporabljam pa posodo za maslo (za vse drugo kot to - vecinoma za sir).
Uporabniški avatar
Tryanna
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 424
Na forumu od: 30. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tryanna » 27. Sep. 2011 22:18

Tole čisto preveč stane. Zdi se mi, da za manj denarja dobiš prav tako uporabne posode ... ne vidim razloga, da bi plačevala blagovno znamko na posodah.
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 29. Sep. 2011 11:16

Za v skrinjo jaz absolutno kupujem druge. Me pa še vedno mika posoda za kruh in za piškote. So res drage, da bi jih veliko imela, ne vem pa koliko je razlike v kvaliteti.
Uporabniški avatar
Shimmie_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 664
Na forumu od: 29. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Shimmie_ » 29. Sep. 2011 11:49

Kot sem že rekla, za kruh se ti jo splača kupit, ker so res dobre, medtem ko za piškote.. so predrage, mamo doma nekaj posod za piškote te znamke in še posode no name znamk in ni razlike pri shranjevanju. Tko da za posodo piškote se ti definitivno ne splača dajat par deset evrov, ker dobiš cenejše in enako uporabne.
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 05. Okt. 2011 7:29

V ponedeljek sem obiskala predstavitev in zapravila 200 eur. Človeka kar potegne, ker par stvari je prav dobrih. Nekaj stvari pa čisto brez veze.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 05. Okt. 2011 10:08

Omfg, 200 EUR za plastične piskre al kaj je že tisto :D .. a ni bilo to bolj v 70ih in 80ih letih moderno oz. so naši starši uporabljali.. nisem vedela, da to sploh še obstaja :)
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 05. Okt. 2011 11:22

Vse malo boljše posode so hitro toliko drage. Kupila sem od posode za kruh, salamo, do pekača, cedila, ... Te posode so bile že včasih ja, ampak danes so povsem drugačne, modernejše, boljše, novi dizajni,... Saj pravim ene so super, ene pa nima smisla kupovat.
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 09. Dec. 2011 10:14

Jaz obiskujem z mamo predstavitve že od majhnega. Mama ima ogromno njihovie posode, jaz sem začela zase kupovati/zbirati lani in se mi jo je nabralo že res veliko. Jo redno uporabljam in moram rečt, da nobena posoda ne stoji v kotu zaprašena.
Mama ima par stvari starih že 20let, od prve predstavitve, ki jo je obiskala in so posode take, kot so bile, ko jih je kupila- kot nove.
Sanjaanja, kako si zadovoljna?

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov