Jokanje

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

his-girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 4. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a his-girl » 12. Maj. 2012 10:37

Zanima me če ima katera enako težavo kot jaz. Že štiri mesece se dogaja da se za vsako figo jočem. In mi gre že pošteno na živce, kaj šele mojemu fantuj saj se ne moreva niti normalno pogovorit.
Po horoskopu sem namreč rak, in za rake je že tako ali tako značilno da smo bolj občutljivi. Jaz bi pa rada ta problem odpravila vendar ne vem kako. Probala sem že da sem se umaknila ko mi je šlo na jok, da je to minlo in poskušala nadaljevati pogovor, vendar ista zgodba naprej.
Osebni zdravnik se mi glede tega smeje in ne dobim dobene napotnice.
Sem že čist obupana, zato bi vas prosila če ima katera kakšno idejo kako se naj s tem soočim.
Hvala ;)
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 12. Maj. 2012 10:41

A tabletke ješ? Mene je to iz skale, kakršna sem po naravi, spremenilo v histerično razvalino, ki se zjoka ob reklami za Merci.
his-girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 4. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a his-girl » 12. Maj. 2012 10:44

z tabletkami sem nehala pred petimi mesci. je mogoče to vzrok ker sem nehala?
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 12. Maj. 2012 12:30

Skor ziher :D Mal preveč časovno sovpada pomoje hehe.

Hormonsko neravnovesje pomoje...čeprav traja nekam dolgo, da se ti telo spravlja v red... :?
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 12. Maj. 2012 12:48

2 obsežnejši, mal starejši, temi že obstajata; mogoče kakšen uporaben nasvet najdeš, če se ti ljubi brat:
http://www.cosmopolitan.si/forum/viewtopic.php?t=16312
http://www.cosmopolitan.si/forum/viewtopic.php?t=10368
sarimari
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 172
Na forumu od: 8. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a sarimari » 14. Maj. 2012 11:45

Tudi sama sem imela podoben primer in celo 2 leti, Ko sem zamenjala tabletke, pa še to zaradi enega čisto xy problema. Sem opazila, da nisem več živčna, tečna, ne planem v jok zaradi vsake fige :)
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 14. Maj. 2012 12:09

pri meni je blo isto. nikoli prej nisem jokala, tudi ko je kdo umrl, ne. s tabletkami je postalo ravno obratno, jokala za vsako malenkost. in to po večini drži še danes, čeprav jih ne jemljem več. Ampak takrat ko začutim, da prihaja do takega stanja, se umaknem oz. preusmerim pozornost drugam, npr. začnem štet od 100 do 1 :D in počasi se izboljšuje.

ve, ki se vam to dogaja, ste bile morda pred jemanjem KT bol čustveno hlade kot vaše vrstnice?
aaly90
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 19. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a aaly90 » 19. Maj. 2012 11:26

Mene pa zanima.
Če bi fant DEJANSKO res jokal za punco, ji tega ne bi priznal, ne?
celjanar
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 442
Na forumu od: 9. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a celjanar » 19. Maj. 2012 11:39

Seveda ne bi priznal..kdo bi pa to priznal? :D
aaly90
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 19. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a aaly90 » 19. Maj. 2012 11:41

Tud ne nekdo k ma punco res rad? Pol je bla vse laž? Mislim, saj sm že tko vedla, samo rabim neko potrditev. :)
celjanar
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 442
Na forumu od: 9. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a celjanar » 19. Maj. 2012 11:44

To da ti prizna da je joku za tabo je vrjetno sam zato če te hoče nazaj. Če je pa to res je pa drugo vprašanje..
Uporabniški avatar
rokerca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1037
Na forumu od: 20. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a rokerca » 19. Maj. 2012 11:44

Noben tu verjetno ne pozna tvojega fanta....mislim, da boš na forumu težko ugotovila, kaj je bilo res in kaj ne.
Ljudi cenimo bolj na osnovi tega, kako uporabni so za nas, kot pa na osnovi tega, kar so.
aaly90
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 19. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a aaly90 » 19. Maj. 2012 11:52

Nevem no. Skupaj sva že dve leti, je prijazen, romantičen, na nek način vse naredi zame. Me pa ful moti, ker me "skriva". Mislim, ne pove da ma punco. Par kolegov njegovih ve + družina, če pa kakšna punca vpraša ali pa kdo drug pa reče da nima, samo mi pove pač da se zgovarja pa da ji to reče. In zarad tega sva se tudi skregala, pol pa mi je rekel da ne more brez mene pa vse, da se bo spremenil, da joka pa nevem kaj še vse. Mislim, itak mu nism verjela, samo ker sm ga pač hotla met nazaj, sm mu nekako oprostila, za kar mi je žal, ker je še vedno delal isto... Čudno mi je ful, itak sva pa zdaj končala tako da nevem več, samo vseeno pa me zanima, če je bil vsaj malo iskren.
Sem mela pa že pred leti podobno sceno, ko mi je tip po dveh DNEH rekel da je jokal zarad mene, od njega se je takoj vedelo da so ga samo besede, da me hoče samo v posteljo spravit. Samo po dveh letih pa mogoče je kaj drugače, sploh če si nekomu prva punca?
Uporabniški avatar
rokerca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1037
Na forumu od: 20. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a rokerca » 19. Maj. 2012 11:56

Zakaj je sploh pomembno, če je jokal ali ne? Ne ubadaj se s tem za brezveze...ker sta končala.
Ljudi cenimo bolj na osnovi tega, kako uporabni so za nas, kot pa na osnovi tega, kar so.
aaly90
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 19. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a aaly90 » 19. Maj. 2012 11:57

Ubistvu še sama nevem točno. Zanima ma. Samo če se je kaj takega lagal, pol se je očitno lagal cele dve leti zveze?

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron