Sex na javnem mestu?

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Dead_kid
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Dead_kid » 13. Nov. 2006 20:56

No punce a ste že mele kakšen nor in divji sex na javnem mestu?
In pa kje na javnem mestu?
Kaj pa glede dragih kazni?
Vas kaj skrbi?
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 13. Nov. 2006 21:19

Nevem kaj je zate javno mesto. V kakšnih javnih stavbah še nisem sexala, sem pa va avtu pač na nekem parkirišču, če je to javno mesto :lach:
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon
Uporabniški avatar
Dead_kid
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Dead_kid » 13. Nov. 2006 21:23

ja jawno mesto: wc-ji, parkirišča... kjerkoli was pač lahko opazijo :D

no p da še jst powem: gozd [moja izkušnja]

ja kazni so baje zelo drage ja. hehe glede polnoletnosti pa: ja nam je še lepo zaenkrat :D
Uporabniški avatar
Dead_kid
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Dead_kid » 13. Nov. 2006 21:27

ja na wc.ju drgač ne smeš. ja sj widt te ne morjo. slišjo te pa lohka :D
Uporabniški avatar
Fairytale
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 4. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Fairytale » 13. Nov. 2006 21:43

Na plaži, sam je blo ponoč, tko da verjetno ne šteje, čeprav sta dva kempala u bližini :o
Uporabniški avatar
MJK
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 16. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a MJK » 14. Nov. 2006 1:29

Uf, jaz pa moj mišek sva enkrat odšla v eno tako bol disko / gostilna varjanto, pa sva naročila si vsak za pit, jaz sem naročila itak brizerja, unga ta rdečga, kr je ful dobr, pa itak je mišek plaču, drugače bi si naročila tak đuz z vodo. Mišek je pil mislim da čaj, je rekel da ga grlo nekaj boli, to je pa točno zato, kr sva divje se natepavala en dan prej, pa sva potem gola zaspala ob odprtem oknu! Jaz sem mu rekla da se bo prehladil, pa me ni poslušal.
No, sva si naročila za pit, okoli 19 ure je to bilo, bili so sami 15 letniki notri hehe, pa potem nama rata malo dolgčas, pa ga primem za penis, pa se mu seveda takoj nasmeje. pa sva razmišljala da bi šla malo dlje, pa sem mu odprla zadrgo, pa sem šla pod mizo. saj mize so bile take, kako naj rečem, bol nizke, pa ob straneh zadelane, tako da se me verjetno ni veliko videlo, samo glava ko je šla gor in dol ko sem ga sesala.
Uf, je bilo vroče, sem mu rekla če pride še on pod mizo da bi kar tam, pa se mi je smejal pa rekel da nisem resna, pa sem rekla da sem. Samo potem ni šel, sem se pa znajdla. Imela sem itak špičake pa miniko, tak da sem lepo miniko mal odprla, pa jo dala bol dol in se nagnala tak proti gruči najstnikov, tako da je zgledalo kot da imam malo daljšo kiklo, pa fula se je špičakim podala, tak , skupaj, ne vem kako naj opišem, zagotovo je zgledalo zelo kul. No, pa se oba tako nagneva na bok, jaz pred njim, un za mano in me je porival kar tam ;) najboljše mi je bilo, ko so se začeli najstniki nekaj pogovarjat pa smejat pa gledat proti nama, da sem vedela, da vedo, da me sexa zadaj, ful je blo dobro, res, morate probat predno sodite! Na koncu je bilo samo malo neprijetno, ko me je pošprical po ritki, pa sem potem si obrisala kar v stol, no ja, sej to se tak pusoši itak pa nima vonja... pa vseeno, mal lepljivo je bilo , samo dobro, škoda mi je sam skiny tangic, mal se beli flek zdaj pozna.. pa je šlo 10K sit ! :(
Punce, sex v javnosti je zelo dober, samo morate vedeti, da ne gre dosti poz ali eksperimentiranja in ste obsojene na kar pač je najlažje izvedljivo, tako da orgazma na tak način ne pričakujte! Imate pa druga zadoščenja, meni je bilo torej ful hot ko so me najstniki gledali... sem si po malem kar želela, da bi kdo prišel do mene in mi utaknil svojega korenjaka v uste hehe, samo bi mišek znorel, ker je že tako pjačo častil, pol bi pa še oralno zadovoljevala drugega fanta, uf, nebi blo dobro..
Uporabniški avatar
Snow flake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 630
Na forumu od: 27. 12. 2004
Kraj: okolica Ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a Snow flake » 14. Nov. 2006 7:08

Ne, na javnem mestu še nikoli.
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 14. Nov. 2006 7:37

-----
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 30. Jul. 2010 18:30, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
jozica1
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 409
Na forumu od: 29. 4. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a jozica1 » 14. Nov. 2006 8:32

a temačne ulice sredi Pirana štejejo :D

drgač pa wc, avto, gozd.... :oops:
ta-mala
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ta-mala » 14. Nov. 2006 13:04

Uf js pa obožujem taka javna mesta. Enkrat sm na eni potki v hribe tko na klopci, od zadej... noro!!!
Pa v morju ko je en kup folka okol, pa nobenmu ni jasno kaj počneva...
V avtu pa itak... to sploh ni več zanimivo...
Morm v kratkem spet kaj podobnega ušpičit...
Uporabniški avatar
Lorelai20
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 380
Na forumu od: 7. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Lorelai20 » 14. Nov. 2006 13:43

Sex na jvanem mestu je zakon :wink: Sicr sm doslej samo v morju k je bil folk okol pa v gozdu ampak je melo oboje nek posebn čar... Da bi se pa na nekih javnih wc-jih dol dajala mi pa ravno ni :?
Łußyka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 14. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Łußyka » 14. Nov. 2006 13:46

jst pa zdejšn tip sva bla na začetku skor skos na javnih mestih ala gozd, v koruzi, alpa ob eni reki kjer je fuuul lepo k na začetku nisva bla skori nikol sama doma....pol čez čas se je pa use spremenil, moja tamala je nehala v sobo uletavat k je biv on pri men, njegov tamav je pa tut dojev kdaj mora iz bajte....
Uporabniški avatar
buffy-ann
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 703
Na forumu od: 4. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a buffy-ann » 14. Nov. 2006 14:06

Saj seks na javnih mestih zna bit zanimiv. Men je najljubši park s kakšnimi klopcami. Al pa sprehod na kakšen hribček v okolici Maribora.


Neka ti Bog podari krila
neka ti nebo podari spas
da pjevaš, pjevaš svima
da zauvijek čuju tvoj glas

Toše R. I. P.

Uporabniški avatar
slivica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 909
Na forumu od: 27. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a slivica » 14. Nov. 2006 16:13

Jaz pa sem v avtu in na eni jasi sredi Pohorja.. :) Pol pa sem doma med tusiranjem nasla klopa, in moji mami kr ni blo jasno kak sem ga na stegno dobila :)
kravzlbavc
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 254
Na forumu od: 16. 10. 2006
Kraj: kingdom far far away

Neprebrana objavaNapisal/-a kravzlbavc » 14. Nov. 2006 20:34

moja kolegica pa je 1x sexala na vcju veni godtilni,ki je itak sam 1 ž.wc pa ju je kelnarca vn z gostilne vrgla.. :D

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov