Tretje kolo (druženje s parčkom)

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

pikapoka123
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 2. 3. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a pikapoka123 » 27. Apr. 2012 23:14

Torej, kako se obnašat, oz. kaj počet, če se znajdeš v situaciji, ko si sama z svojo prijateljico in njenim tipom..:) In recimo da se onadva tam making out and stuff, kaj ve počnete tisti čas?:) jst vedno pač probam stran gledat, al neki po telefonu počnem.. ampak se mi zdi da bedna ratam.. :)
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 27. Apr. 2012 23:59

A ti si tujka al zakaj je pol v tujem jeziku napisano :gruebel: Sem po naslovu že mislila, da so spet eni kitajski spammerji prišli objavljat na forum čudne reklame :D

V glavnem, če ti je neprijetno v taki situaciji, je najbolje pač ignorirat oz. se s čim svojim zaposlit, kot si že sama napisala... čeprav se mi zdi od prijateljev nekoliko nevljudno, če nekam skupaj greste, da je potem človek tretje kolo na tak način :)
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 28. Apr. 2012 0:14

pridruži se jima! :D
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 28. Apr. 2012 0:24

če maš tipa obstaja ena rešitev.. če pa ne jih je pa več :D al pa ju glej čist od blizu xD

šalo na stran.. nvm.. če je na kratko, itak ni problemov, pač pogledaš na mobitel, se zaposliš z nečem itd. če pa dolgo traja je pa zoprno.. se mi zdi tud nefer da si zraven onadva se pa obnašata kot da sta sama.. če ste 3je v družbi, ni fjan da se enega tkole na stranski tir da no.

če je ta frendica razumevajoča (najbrž je, če je frendica), ji enkrat ko bosta sami povej da ti je mal nerodn če sta drug z drugim zaposlena :)
hej norci :)
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 28. Apr. 2012 0:25

Še naprej tipkej po mobiju. Če pa po parih minutah še ne končata, se postavi zravn pa se začni drgnit z dlanjo ob dlan in govort 'cmok cmok slurrrp cmok smok slurp' :P Al pa en glasen 'EWWW fuj no' tud vedno zaleže :D
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 28. Apr. 2012 2:30

kaj se je tak težko nemečkat tistih par ur, ko nista sama? se mi zdi zelo nevljudno, da to eni ne upoštevajo. Kaj hočejo kaj dokazat?
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 28. Apr. 2012 4:10

Sej ni nujno da se skoz slinijo en po drugmu. Recimo ko pride do tega da nekam skupi greste in se ona dva pol poslovita tam - mene ne moti če se na hitro 'pogolobčkata'? :)

Sploh pa: VSE bolš kot to, da se kregata v družbi.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 28. Apr. 2012 7:12

Dioniz stari so 14 let, tako da si najstniki sesajo frise več kot Morakvarji.

Rečeš: fuj no, zakaj morata vedno delati zraven ljudi...ali pa gledaš okoli, ali pa vzameš svojo podlakt in se začneš še ti strastno poljubljati z njo, da se bosta onadva akward počutila.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 28. Apr. 2012 7:58

popravla sem naslov teme, da je bolj razvidno v čem je problem. če se kdo spomne bolj primernega naslova, na plano z njim.

Če sta ravno začela hodit moreš pač potrpet te začetne pozornosti. Če bo to trajalo dlje časa, se pa itak noben ne bo hotu več družit z njima.

Lahko ji obzirno poveš, da ti je nerodno, če se ljupčkata v tvoji pristnosti, ampak ne vem če bo to kej spremenilo.
pikapoka123
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 2. 3. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a pikapoka123 » 28. Apr. 2012 8:13

dot napisal/-a:A ti si tujka al zakaj je pol v tujem jeziku napisano :gruebel: Sem po naslovu že mislila, da so spet eni kitajski spammerji prišli objavljat na forum čudne reklame :D

V glavnem, če ti je neprijetno v taki situaciji, je najbolje pač ignorirat oz. se s čim svojim zaposlit, kot si že sama napisala... čeprav se mi zdi od prijateljev nekoliko nevljudno, če nekam skupaj greste, da je potem človek tretje kolo na tak način :)


ma ne, kakšna tujka :D samo nism vedla kako bi napisala, pa...:)
ne, sej ni to skos blo, samo parkrat vmes.. in me sploh ne moti, al pa da bi se mi nevljudno zdelo, sam..
pikapoka123
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 2. 3. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a pikapoka123 » 28. Apr. 2012 8:15

Led Zeppelin napisal/-a:Dioniz stari so 14 let, tako da si najstniki sesajo frise več kot Morakvarji.

Rečeš: fuj no, zakaj morata vedno delati zraven ljudi...ali pa gledaš okoli, ali pa vzameš svojo podlakt in se začneš še ti strastno poljubljati z njo, da se bosta onadva akward počutila.


stari smo 15, dobr, sej je isti k..pa ni blo tak hudo ne, čist normalno:D
thanks for advice,but no :)
pikapoka123
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 2. 3. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a pikapoka123 » 28. Apr. 2012 8:17

saarijarvi napisal/-a:Sej ni nujno da se skoz slinijo en po drugmu. Recimo ko pride do tega da nekam skupi greste in se ona dva pol poslovita tam - mene ne moti če se na hitro 'pogolobčkata'? :)

Sploh pa: VSE bolš kot to, da se kregata v družbi.


pa ne, ni to skos blo.. samo ene 3x,4x vmes.. :) to na koncu je lažje, ampak vmes pa nikoli nevem kaj nej počnem :D
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 28. Apr. 2012 8:24

jz bi ju pa dejansko od blizu gledla če se že nastavljata potem pa bi vprašala če je to vabilo za trojčka (seveda samo če bi bila prepričana da bo odgovor ne).
itak je čist neprimerno da se mečkata v družbi, ok poljub tu pa tam sm ne pa skoz.
DonCarleone
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 294
Na forumu od: 18. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a DonCarleone » 28. Apr. 2012 11:11

O, ja to, tudi meni živce para. Zato se, pa raje kolikor je mogoče izogibam tovrstnega druženja. Posebej mi pa pritisk dvigne, ko se lep čas ne vidimo in ravno takrat in, ko se končno uspemo dogovoriti (dostikrat) pripelejo nenapovedano "svojo prikolico". No, pa saj s tem ni nič narobe, da ne bo pomote, ampak eni pa res presežejo mejo, ne vem kaj želijo s tem dokazat (pred drugimi kok se mata rada, ali kaj?).
shtrukeljchek
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 317
Na forumu od: 2. 2. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a shtrukeljchek » 28. Apr. 2012 11:31

reč: alo! kva nista rekla da drugič še svečke prnesem..
If you love something, set it free. If it comes back, it was, and always will be yours. If it never returns, it was never yours to begin with

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]