facebook

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 24. Jun. 2015 0:15

se da pobrisat vse chate naenkrat?
pač, da ne rabim vsakega gor odpirat pa dat 'delete conversation' ? ker je zamudno, pogovorov pa je miljone :<
(tisti križec ne pride v poštev, ker se tako samo prestavijo v arhiv)
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 24. Jun. 2015 12:10

A ve kdo, zakaj mi na fb ko objavim video iz Youtube, objavi samo na javnem zidu (kjer ga vidijo vsi moji prijatelji), na mojem zidu pa ni viden? To se mi dogaja zadnji mesec ali še dlje. :? Isto se dogaja ne glede na to, po kateri poti objavim video, pa če stisnem na youtube-u share ali če kopiram link v polje za status. Enostavno ni ga najdet v mojem profilu.
*Gaja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 698
Na forumu od: 25. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Gaja* » 05. Sep. 2015 13:30

Mene pa zanima v primeru, če sva v enem albumu dva contributers (dodala sem takrat mojega fanta, da ima na svojem profilu tudi on isti album) in s tem "solastnikom" albuma nisva več prijatelja in ga odstranim iz seznama, ali bo on to videl in bo seznanjen s spremembo? Ker ne vidim smisla, da ma te slike tudi on še gor na svojem profilu ... Sem že šla v opcijo da ga odstranim, a raje najprej preverim, če ma kdo izkušnje s tem. :/
Uporabniški avatar
cauliflower
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 482
Na forumu od: 26. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a cauliflower » 14. Sep. 2015 22:11

Kaj se zgodi s sporocilom, ce ga posljes osebi, ki je nimas dodane med prijatelje? Oseba to sporocilo sploh vidi, ali ji gre avtomatsko med "others" posto in sploh ne ve, da je dobila sporocilo? Tri, stiri, zdaj, kdo ve? :D
I'm just ... happy.
I've never felt that before.
I'm just exactly where I want to be.

(Eternal Sunshine of the Spotless Mind )
Lucy86
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 2. 4. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Lucy86 » 15. Sep. 2015 7:32

Sporočilo dobi med prejeta sporočila. Vsaj jaz sem ga dobila, ko mi ga je poslala ena, ki je nimam med prijatelji :wink:
Uporabniški avatar
cauliflower
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 482
Na forumu od: 26. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a cauliflower » 15. Sep. 2015 11:56

Ok, super. Hvala za odgovor!
I'm just ... happy.
I've never felt that before.
I'm just exactly where I want to be.

(Eternal Sunshine of the Spotless Mind )
dayđremer
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1107
Na forumu od: 4. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a dayđremer » 15. Sep. 2015 12:30

Ni nujno. Se tudi rado zgodi, da tej drugi osebi vrže pod 'other'. Saj vidiš, če je prebrano sporočilo (pol je dobila pod prejeta), razen če kdo namerno ignorira.
How quickly jealous I become of the wind when it, and not I, gets the privilege of properly messing up your hair.
Uporabniški avatar
cauliflower
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 482
Na forumu od: 26. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a cauliflower » 15. Sep. 2015 12:48

Meni zadnji mesec nikjer ne kaže več, ali je prejemnik prebral sporočilo ali ne ... tam, kjer naj bi to pisalo, ni nič (ne na računalniku, ne prek telefona). Potem lahko samo upam, da mu je vrglo v inbox in je dobil :)
I'm just ... happy.
I've never felt that before.
I'm just exactly where I want to be.

(Eternal Sunshine of the Spotless Mind )
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 15. Sep. 2015 13:10

Js sem dobila že oboje pod prejeto in other
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
*Gaja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 698
Na forumu od: 25. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Gaja* » 05. Okt. 2015 18:32

Zakaj mi fb večkrat na tel (windows live) javi, da sem dobila Poke od nkeoga (ne piše že med notifications na tel kdo), ko pa grem v fb aplikacijo ali na fb na računalniku, ni videt da bi me sploh kdo poknil :? Včasih je blo to bolj vidno na fb, zdaj pa mi piše samo suggested pokes
Lilah
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 402
Na forumu od: 14. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lilah » 09. Okt. 2015 10:51

Se komu sanja kako se da skriti vidnost skupin v katerih si včlanjen? Da bi bil seznam skupin katerim sem pridružena skrit tudi mojim prijateljem. Nekatere so javne, druge zaprte, a nočem niti, da se vidi v katerih sem. Sem že iskala po internetu pa nisem našla nič uporabnega... :x
Dakota
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 24. 9. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Dakota » 11. Nov. 2015 20:30

Tudi jaz imam eno vprašanje, in sicer pri eni osebi, ki jo imam med prijatelji, zadnje čase opažam, da je ni več nič na chatu - res nikoli, pa vsake toliko čekiram fb za sekundo, če imam kak notification idr., pač iz navade, drugače sama bolj malo objavljam. Skratka, včasih sem to osebo vsaj 1x na dan zasledila na fb, zadnje čase pa več nič, je pa zanimivo, da pa v messenger aplikaciji ko kliknem nanjo v starih sporočilih, prikaže, da je bila aktivna par minut nazaj. Vedno naletim ravno tako, da jo kao zgrešim, kar praktično ni mogoče, saj sva bili včasih obe gor kot pravim vsaj 1x na dan (načeloma celo več) ob istem času! Ali to pomeni, da ima chat narejen na off ali pa ima samo mene na off? Saj jaz ko sem na računalniku doma in mam rada mir imam chat konstantno na off, da nisem vidna nikomur, da sem prisotna, a tako imam nastavljeno za vse, ne samo za posamezne fb prijatelje. :/
Ve kdo kakšne nastavitve ima ta oseba nastavljene, da mi je ne prikaže ko je prisotna, za nazaj pa prikaže da je bila aktivna?
Uporabniški avatar
Ewyx
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 197
Na forumu od: 15. 12. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewyx » 17. Nov. 2015 8:10

^^Dakota, mogoče je samo razlika v tem, ali je prisotna na mobitelu (kar ti načeloma ves čas kaže kot online, oziroma posodablja, če imaš odprto v ozadju) ali na računalniku... Ko se js kdaj s kom pogovarjam na chatu, mi včasih tudi kar naprej kaže, da so ''bili aktivni par min nazaj'', pa je to čista nebuloza, ker si recimo piševa brez prekinitve.
See I'm so far off the map the sun is shining... :fluffy:
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 27. Apr. 2016 19:26

A se je komu kdaj zgodilo, da mu facebook ne loada novih sporocil sproti? :/ Ko osvezim stran, mi napise, da imam nova sporocila, prej pa ne.. Nisem pa nobenih nastavitev spreminjala, vsaj da bi vedela ne. Torej, tudi ce se s kom pogovarjam in tipkam v okence, vidim samo svoje besedilo, dokler ne osvezim strani - sele potem vidim, kaj je kdo vmes pisal.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 27. Apr. 2016 19:37

Meni se to neprestano dogaja, zato sem se navadil redno čekirati sporočila.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]