Plavanje

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

johnalin
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 6. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a johnalin » 09. Maj. 2012 21:12

Imam rad plavati! Sem plaval za deset let in to sem delal kot tekmovalen šport. Sem tudi delal tekmovanje v slovenji in sem se spoznal Peter Mankoc, velik vzorec. Oprostite za moje slovenščine
johnalin
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 6. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a johnalin » 09. Maj. 2012 21:12

Imam rad plavati! Sem plaval za deset let in to sem delal kot tekmovalen šport. Sem tudi delal tekmovanje v slovenji in sem se spoznal Peter Mankoc, velik vzorec. Oprostite za moje slovenščine
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 09. Maj. 2012 22:53

johnalin napisal/-a:Imam rad plavati! Sem plaval za deset let in to sem delal kot tekmovalen šport. Sem tudi delal tekmovanje v slovenji in sem se spoznal Peter Mankoc, velik vzorec. Oprostite za moje slovenščine


Rad plavam! Plaval sem 10 let in se z njim tekmovalno/profesionalno ukvarjal. Sem tudi tekmoval v Sloveniji in sem spoznal tudi Petra Mankoča, ki mi je velik vuornik (?). Oprostite moji slovenščini.

(mislim, da ti gre precej dobro, glede an to, da se učiš šele dober mesec) :)

jaz osebno tudi rada plavam, kadar sem na morju. na bazen se pa nekako se spravim ;)
Vsak raj ima svojo kačo.
johnalin
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 6. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a johnalin » 11. Maj. 2012 0:30

hvála ti za pomoč! Mislim da tvoja pomoč je zelo uporabna! Prosim, vedno propravlji me ...vendar pa res rad plavam, mislim da je najboljši šport na svetu... škoda da takoj ne morem plavati več
dayđremer
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1107
Na forumu od: 4. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a dayđremer » 13. Dec. 2013 0:24

Kje se v Lj najbolj splača hodit plavat? Tako, rekreativno.. Mesečna karta? Kolko?...
How quickly jealous I become of the wind when it, and not I, gets the privilege of properly messing up your hair.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 25. Dec. 2013 1:28

Jaz bi takoj hodil na plavanje, samo mi je nerodno ker ne znam plavati kravla :?
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
sončnica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 203
Na forumu od: 28. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a sončnica » 25. Dec. 2013 13:24

^^ enako.

Plavam sam žabico oziroma delfinčka, ne vem točno kako se prav reče in imam zaradi tega neke zadržke. Ker če so v bazenu odprte dve, tri rekreativne steze jaz pa ne znam kravla, sm mal v dvomih kako to zgleda :D.
Drgač pa mislim, da je med najugodnejšimi na Fakulteti za šport, vsaj tko je blo pred časom.
Uporabniški avatar
mastermind
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 593
Na forumu od: 4. 2. 2013
Kraj: London, UK

Neprebrana objavaNapisal/-a mastermind » 25. Dec. 2013 15:15

Res? Pa sej kravel pa res ni preveč težko se naučit. Zeppelin, ti kot vojak nisi imel psihofizičnih testiranj? Poglejta malo na youtubu pa potem sprobaš v vodi, če je reševalec kje blizu lahk tudi njega vprašaš za nasvet, na difu je po mojih izkušnjah precej prijazen staff zaposlen.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 25. Dec. 2013 17:40

Saj jaz plavam odlično, samo pač žabico :D

Ja, mi je nerodno ja...plavanje je odlično za širjenje pljučne kapacitete. In ne vem, nerodno bi mi bilo da bi prišel na nek bazen in plaval žabico, sploh pa ker tam ni veliko tega pravilnega dihanja.

Poznam eno punco, ki jo bom prosil da me malo nauči.

Hvala pa za nasvet.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Andrejmocnik
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 3. 7. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Andrejmocnik » 16. Jul. 2014 10:02

jaja plavanje je kul :D mene je babica naucila plavat, res mi je smesno zdaj, ko pomislim na tiste case :D drugace pa ja, voda in plavanje je res sproscujoce in kul ^^

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]

cron