kdo/kaj vam gre na živce #3

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
disketa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 267
Na forumu od: 11. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a disketa » 05. Feb. 2016 17:33

Sarissima napisal/-a:Ljudje, ki pri še vedno uporabljajo frazo "teta s Krvavca"...

Uuu, meni pa gre strašno na živce menstra oz. menza še toliko bolj. Wtf.
Dobro, da ne živim v okolju, kjer se to uporablja, čene bi vsako spraševala kakšno hrano nudi v tej svoji menzi. :D
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4432
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 05. Feb. 2016 18:53

disketa napisal/-a:čene bi vsako spraševala kakšno hrano nudi v tej svoji menzi. :D


Wow, here's a mental picture...


- Na zivce mi gre noga, ki je se vedno otecena in je ne spravim v skorenj. Prste odrezat, kot bejbam v pepelki :wink:
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 05. Feb. 2016 20:11

disketa napisal/-a:Uuu, meni pa gre strašno na živce menstra oz. menza še toliko bolj.


lol, ja to je tud men tok trapasto.. nalašč se vedno neumnega naredim in sprašujem kaj ima to veze s hrano :)
hej norci :)
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7034
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 05. Feb. 2016 20:22

Mene včasih grdo pogleda kakšna ženska, ko uporabim besedo menstruacija. Oprosti, ampak to je dejanski izraz, ne pa da imaš tisti teden in da je prišla teta iz Amerike itd....
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 05. Feb. 2016 22:55

ma daj, to mam take bedne spomine, ko smo bli še mali pa mi ena razlaga o tej teti s krvavca pa nisem skapirala, pol pa ona mene čudno gleda, ko sem jo začela spraševat o dejanski osebi :rolleyes:

al pa preprosto ''tisto'' :rolleyes: ja, zaj vse vem kaj to pomeni..

in pa podoben primer.. ''sma bla včeraj z onim tipom v kinu, pol pa sma...'' pa me tak pogleda... JA KAJ?! jedla kokice?!
:evil:

najbolj pa mi je všeč, ko kdo reče ''sej veš kaj'' pa lahko rečem ''ne ne vem.'' :D
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3438
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 05. Feb. 2016 23:04

V našem okolju je najbolj uporabljan izraz "fešta". Kar je tudi malo neumno :D
Ampak vseeno lažje prebavljam.

- Kolegica, ki mi spet razglablja o tem, kako ne uporablja niti metode umika več. Ampak samo malo približno preračuna dneve. In čez 2 tedna mi joče, da sta šla spet narazen. Neskončen cikel.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4432
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 05. Feb. 2016 23:09

Hahah, jup..

Se spomnim, ko smo bili ravno nekje na pragu pubertete, pa smo bili na morju.. In je od prijateljice mama rekla, da oni morajo domov, ker ima prijateljica 'festo'.. Meni valda nic jasno, celo malo uzaljena, ker nisem dobila nobenega vabila... :D
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 06. Feb. 2016 10:03

Ljudje, ki kronicno zamujajo. Pa sem drugace zelo toleranten ampak, ko se pri enih in istih to dogaja vedno znova in znova in znova pa tudi moja toleranca doseze svojo limito... :mad:
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 06. Feb. 2016 10:24

^^ ko meni en zamuja, grem od točke kjer bi se mogla dobiti v kontra smer...in potem gre njemu toliko časa kot meni.

A ne Exit? :D
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3438
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 06. Feb. 2016 13:07

- Jaz. Ker se vedno zadnji moment odločim da se bom šemila. In potem je vedno isto sranje - zadnje 3 ure po bajti iščem kar nekaj kar bi mogoče lahko zgledalo kot xy. Letos pa sem že obljubila da bom princeska al neki. In nimam nič, dejansko nimajo več kostumov za odrasle v trgovinah :O. Čisto sem obupana, najrajši sploh ne bi šla.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
disketa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 267
Na forumu od: 11. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a disketa » 06. Feb. 2016 15:26

saarijarvi napisal/-a:
disketa napisal/-a:čene bi vsako spraševala kakšno hrano nudi v tej svoji menzi. :D


Wow, here's a mental picture...

Nisem mislila tako (packa :D).

Sarissima napisal/-a:- Jaz. Ker se vedno zadnji moment odločim da se bom šemila. In potem je vedno isto sranje - zadnje 3 ure po bajti iščem kar nekaj kar bi mogoče lahko zgledalo kot xy. Letos pa sem že obljubila da bom princeska al neki. In nimam nič, dejansko nimajo več kostumov za odrasle v trgovinah :O. Čisto sem obupana, najrajši sploh ne bi šla.

Lahko si kaktus: http://blog.nextdayflyers.com/wp-content/uploads/2014/09/11-cactus-costume-1.jpg
Samo zeleno trenirko in slamice rabiš.

Na živce mi grejo trepalnice, ki so mi v enem letu že drugič slučajno izpadle v šopku in imam plešasto luknjo. Sploh z maskaro izgleda grozno.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 09. Feb. 2016 0:34

-* belci z dredi
-* modeli z zatlačenimi srajcami za pasom, in tistim ogromnim pasom, quit playing El Chapo
-* NLB, greedy cunts
-* ljudje ki ne znajo hoditi v ravni liniji
-* to da je v Ljubljani 500 prodajalcev Kraljev ulice, ni več reševanje socialnega problema, če imam do Prešerca 30x možnost kupiti revijo
-* vegani, ker tako pretiravajo, da bodo kmalu zahtevali da so 100m oddaljeni od dima ki prihaja iz priprave mesa, f*ck off.
-* ljudje ki imajo 2000 evrov vreden DSLR in slikajo v automatic modu, zakaj, zakaj!?
-* to da hrvaški študentje pričakujejo da bom z njimi govoril hrvaško, nabijem vas na k*rac vse po vrsti. Če si ti nesposoben in ne prideš na arhitekturo v ZG in sedaj vlečeš socialni status in vse bonuse pri nas, boš vzel Lačno gosenico, in se začel učiti naš jezik.
-* moški kroji, realno je da če nisi visok 185 in tehtaš 65kg in imaš na sebi manj mišic kot prebivalec Auschwitza, je zelo težko kupiti karkoli.
-* pritoževanje da je čedalje manj ljudi v naših dvoranah, Kolosej smrdi bolj kot wc v Cukrarni, karte se neprestano dražijo, od indijev se vrti samo depresivno sranje, noben nima nobenih res posebnih tematskih večerov, ali vrtenja filmov na trak. Inovativnost pi*de, to pokažite.
-* to da sem pojedel premalo krofov
-* folk ki pripelje cel voziček na hitro blagajno
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 11. Feb. 2016 15:57

Led Zeppelin napisal/-a:z zatlačenimi srajcami za pasom, in tistim ogromnim pasom


sam na puncah pa to ful sexi izgleda :P
hej norci :)
Uporabniški avatar
cauliflower
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 482
Na forumu od: 26. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a cauliflower » 11. Feb. 2016 20:53

- klapa ex frendov... naše poti so se razšle, ne družimo se več, potem se pa po letu in pol en od njih zmisli, da bi se spet lahko kej vidli. Me pokliče, mu povem, da mi ni do tega... ampak ne, on ne odneha. Išče nadomestne termine, kdaj bi lahko, me klicari celo popoldne, čeprav sem mu JASNO povedala, da NIKOLI ne bom imela časa!! :mad: In kot da to ni dovolj, ga zanima vse o tem, kaj počnem in kako napredujem itd. Pa daj, pusti me pri miru! :evil:
I'm just ... happy.
I've never felt that before.
I'm just exactly where I want to be.

(Eternal Sunshine of the Spotless Mind )
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 12. Feb. 2016 13:00

^^ ko meni en zamuja, grem od točke kjer bi se mogla dobiti v kontra smer...in potem gre njemu toliko časa kot meni.


joj takrat sem res failala, se še enkrato opravičujem


folk ki pripelje cel voziček na hitro blagajno


za tak folk obstaja poseben prostor v peklu.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov