Kako pokažejo da jim je punca všeč?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
t-e-a
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 195
Na forumu od: 18. 2. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a t-e-a » 19. Mar. 2005 10:10

Že nekej časa ugotavlam kašne znake dajejo tipi, če jim je kera punca ušeč … pa še zmeri nism pršla do nobenga zaklučka :gruebel: … zato me zanima, kakšne izkušnje mate vi s tem, še posebej moški del foruma (a se takrt kej bl smejite al blebetate al jo lepo gledate … se prav na kašn način ji date vedt da vm je všeč.

Hvala za vse odgovore :D
Uporabniški avatar
Karamela
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 6. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Karamela » 19. Mar. 2005 12:10

Mislim, to je tako kot bi vprašala, kako veverica pozimi ve, kam je jeseni skrila lešnike za zalogo ... Sto ljudi sto čudi. Mene te moške uganke tako utrujajo, da v primeru, ko mu je nekdo všeč, to kar sama pokažem; da čim prej vem na čem sem in se mi ni potrebno ukvarjati s tem, ali mi mežika zato, ker sem mu všeč, ali pa mu je le trepalnica zaobšla v oko :D :razz:
Curiosity killed the Cat ...
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 20. Mar. 2005 21:40

Se strinjam s Karamelo. Tega preprosto ne morš vedt. Tako kot smo ženske za moške uganka so oni za nas. Če pa že želiš izvedeti, če si nekomu všeč moraš nekaj sama storit v tej smeri.
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
DaViDeK
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 8. 3. 2005
Kraj: Gornja Radgona

Neprebrana objavaNapisal/-a DaViDeK » 21. Mar. 2005 9:41

Preveč splošno vprašanje si dala...js npr prvo sprašujem punco vsemogoče in ji dajem vedeti d vso pozornost namenjam samo njej v tistem momentu in jo probam nasmejat pa četudi sam bedak izpadem sam d je srečna,sam d se smeji...ampak prej ne upam rečt direkt d mi je všeč dokler sam ne vidim d sm js njej ampak večinoma sem prpico stisnil ker mi nobena ni pokazala kej konkretnega tko da...reč direkt v faco če kermu če ti všeč in boš vidla kok je ura...sam to bi ti še reku-pazi če boš direktna,k če eni vidijo d so ti ful všeč mal zaigrajo d si tut ti njim in te probajo izkoristit ampak to pa spet vidiš tko če prehitr hočjo in kako se obnašajo ko so z vami al pa niso z vami!Se pa strinjam z uno-sto ludi sto čudi tak da...če ne probaš,ne morš nikol vedet-bodo skoz ČE-ji!
Uporabniški avatar
dajcy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 314
Na forumu od: 28. 12. 2004
Kraj: wonderland:)

Neprebrana objavaNapisal/-a dajcy » 21. Mar. 2005 16:34

Karamela napisal/-a:Mislim, to je tako kot bi vprašala, kako veverica pozimi ve, kam je jeseni skrila lešnike za zalogo ...

:rofl: :rofl: :rofl:

Sto ljudi sto čudi. Mene te moške uganke tako utrujajo, da v primeru, ko mu je nekdo všeč, to kar sama pokažem; da čim prej vem na čem sem in se mi ni potrebno ukvarjati s tem, ali mi mežika zato, ker sem mu všeč, ali pa mu je le trepalnica zaobšla v oko :D :razz:

Se strinjam, če ti je tip všeč, mu to kar sama pokaži, zgubit itak nimaš kaj.
9000 metara na nebu sam ja, za tren, kad mi osmeh daš...
9000 milja izpod mora na dnu sam ja, kad me ne gledaš...
Uporabniški avatar
Vermilion
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 609
Na forumu od: 16. 3. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a Vermilion » 21. Mar. 2005 20:29

tole z signali je čist preveč zakompliciran...tud, če oddajajo kakšne signale jih skor d ne dojameš, spljoh, če nis zainteresirana, al pa če si se ti pa lah kdaj tud kr mal dozdeva...nevem... :roll:

...js šele pol pogruntam, k se situacija razjasne...d je bla določena stvar en namig, men je pa zgledal sam kot kakšna naklonjenost...pach sm mal trapasta, al pa včasih tud raj spregledam kakšn namig, če mi pach ni do tega...

uglavnm sklep je: tega ne morš vedt, itaq je pa šele takrt use 100%, ko ti tip to pove, pa še to ni zmer nujn res... :roll:

lepo bi blo, če bi se še kakšn tip tuki oglasu, pa povedu z negovga stališča, kakšne signale pa on oddaja... :!:
2good4u
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 343
Na forumu od: 5. 11. 2004
Kraj: Celje

Neprebrana objavaNapisal/-a 2good4u » 25. Maj. 2005 21:14

Sam resno dekleta in fantje...kako pokažejo tipi, da mu je ena ženska všeč. Kaj naredijo. A se jim zdi en pogled že dovolj, ali pa en objem...al pa nežno stiskanje in cartanje..kako pokažete...pa ne zdej sto ljudi sto čudi...kaj npr pomeni, če se te tip ful razveseli, pol pa spet nič. Gleda po drugih ženskah in skoz gleda, če ga opaziš...in pol pride spet do tebe in je spet čist slinast okoli tebe...halo, ma kaj sm ti jst..??? Kako veš, da te moški nima samo za sex, ampak da resnično čuti nekaj do tebe. Dejmo razvozlat to zadevo, no. Ajde moški na tem forumu, napišite kako vi delate to. Razkrijte se nam!!!! :wink: :wink: :wink: :D
Zadnjič spremenil 2good4u, dne 26. Maj. 2005 18:43, skupaj popravljeno 1 krat.
tjaska
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 585
Na forumu od: 12. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tjaska » 25. Maj. 2005 21:20

če si mu všeč, ti bo kupu gold fiš v rozastem akvariju. vidš, če tega ni, te zihr ni vreden.
First to Know

Tres tres chic.
Uporabniški avatar
SIEENA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1437
Na forumu od: 18. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a SIEENA » 25. Maj. 2005 21:21

Mah, mene to vedno neki zmede, en sošolc se je skos okl mene neki pletu, pa se mi smeju... P atko se je obnašu k da sm mu ušeč, u bistvu se je pa norca delu tko da zdej sploh za nubenga nism prepričana :D
This too shall pass.
2good4u
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 343
Na forumu od: 5. 11. 2004
Kraj: Celje

Neprebrana objavaNapisal/-a 2good4u » 25. Maj. 2005 21:27

Gre se sam zato, da bi me ženske mogoče potem lahko bolje razumele tipe, kar bi pomenlo tudi, da bi tipi nas tudi prej razumeli :D
Uporabniški avatar
shaMa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 134
Na forumu od: 8. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a shaMa » 26. Maj. 2005 9:47

Bageera napisal/-a: Ker to je pač prvi korak in če mu je že narava dala prednost, da mu ni treba rodit, pol se lahko mal potrud vsaj za to, da bo dubu bejbo, k mu je všeč ne pa da bo mogla ona prost njega. :?
.


:lol: se cist strinjam s tabo, ja
Meet me in outer space
I will hold you close
if you're afraid of heights
I need you to see this place
satan28
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 243
Na forumu od: 6. 3. 2005
Kraj: mb

Neprebrana objavaNapisal/-a satan28 » 26. Maj. 2005 11:30

Bageera :gut:
mislim,da če si mu všeč,te bo povabil na pijačo ven,...
če pa ne stori ničesar,pa ga očitno ne zanimaš dovolj...
z mojim sva se spoznala prek ene kolegice in je ves čas poslušal
kaj govorim,gledal me je v oči,...prosil me je za tel.št,
poklical naslednji dan,povabil na pijačo...ostalo je zgodovina..
že ko sva se spoznala je "kazal",da sem mu všeč,a če ne bi
storil ničesar,bi ostalo pri poznanstvu.jaz ne bom nekoga
"lovila",....se cenim in vem,da se je za mene vredno potrudit :D
če hočeš dobro živet,moraš nekaj naredit za to(delat,se izobraževat)..
če je hotel mene imet-spoznat,se je tudi moral trudit in nekaj naredit! :flower:
"Kaj je prijatelj?
Duša v dveh telesih..."
Aristotel
2good4u
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 343
Na forumu od: 5. 11. 2004
Kraj: Celje

Neprebrana objavaNapisal/-a 2good4u » 26. Maj. 2005 14:34

Jst se pa sploh ne strinjam s tem...po mojih izkušnjah so moški veliko bolj zakomplicirani. Nikoli ni blo tko na easy. Vedno so bli neki signali z druge strani, in pol je še kej več prišlo zraven. Ampak, da bi prc pristopu k meni in me povabu na kavo ali pijačo....NIKOLI! Vedno so bli ovinki za vozit :D
Uporabniški avatar
t-e-a
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 195
Na forumu od: 18. 2. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a t-e-a » 26. Maj. 2005 19:08

satan28 napisal/-a:Bageera :gut:
mislim,da če si mu všeč,te bo povabil na pijačo ven,...
če pa ne stori ničesar,pa ga očitno ne zanimaš dovolj...
z mojim sva se spoznala prek ene kolegice in je ves čas poslušal
kaj govorim,gledal me je v oči,...prosil me je za tel.št,
poklical naslednji dan,povabil na pijačo...ostalo je zgodovina..
že ko sva se spoznala je "kazal",da sem mu všeč,a če ne bi
storil ničesar,bi ostalo pri poznanstvu.jaz ne bom nekoga
"lovila",....se cenim in vem,da se je za mene vredno potrudit :D
če hočeš dobro živet,moraš nekaj naredit za to(delat,se izobraževat)..
če je hotel mene imet-spoznat,se je tudi moral trudit in nekaj naredit! :flower:


se bl strinjam z 2good4u!

Sm mela en primer ka se je tip vs slinu pa pou leta se je z mano neki ukvarjou pa ceu cajt je sam mene gledov pa oh in sploh je ene signale dajau da sm bla že usa heppy pa zatreskana - in ko sm mu povedala da mi je on dobr se je neki izmaknu z izgovoram da ma žensko pol je pa reku d sva loh frenda, pol sm pa enkrat kasnej z njemu govoria me je pa neki je*** v glavo d če sm kej đels pa d on noče met nč z mano - loh sva sam znanca?!?!?!?!?!?!?! :evil:
Pol pa razum tipe!?!?!?!?!?! :lol:

sam poanta je v tem da sm s tem vsaj dojela d ga jz nočem niti za frenda :lol:

sam glede tistga da pa ne bi nobenga lovila ... zakaj pa ne ... a nj ne bi bli nekak enakopravni, pol mormo tud ženske mal u akcijo, sam tipi tega niso lih navajen pol se pa ustrašjo :twisted:

no res, kaj so zej znaki da je tip zainteresiran ... ka recmo poznam enga tipa, ka se pa zmer neki nasmiha ka sm zravn pa neki blebeta pa take - kaj pol to pomen - da mu je dolgčš :lol:

tipi izpovejte se!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mejte se
Uporabniški avatar
bunnyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 213
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bunnyka » 26. Maj. 2005 20:12

Moski so nepredvidljivi..tisti, ki te bo najbolj zbadau in ti najbolj zrl zivce, te bo v bistvu meu najraje..to je pac cuden pokazatelj moske naklonjenosti :)

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov