Ženski izgled pri moškem

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 29. Dec. 2013 13:36

Mene je isto vedno odbilo, če je ženska furala pozo: jah sem itak tolk huda, da sem vsem všeč.

In pol sem ponaavdi odreagiral tako, da je nisem šlivil 5 %, kar ženske čist zmede, ono "fak, a temu pa nisem všeč, ali kaj"? :D
MarceLiica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 115
Na forumu od: 20. 7. 2010
Kraj: DreamLand

Neprebrana objavaNapisal/-a MarceLiica » 02. Jan. 2014 2:37

kana_bis napisal/-a:Js pa mislim, da, če ti je nekdo všeč po karakterju in se z njim ujameš (čutiš mogoče več kot prijateljstvo), ti ta oseba tud vizualno všeč rata...


Pomojem ti je že prej vsaj malo všeč in kasneje, ko se čustveno nekak povežeš sploh več ne daš poudarka na videz. Ma ko je folk zatreskan je itak totalno čorav (vizualno in umsko) ;P
http://naturallymarcela.blogspot.com/ --> Check it out ;)
Uporabniški avatar
TLDR
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 351
Na forumu od: 9. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a TLDR » 10. Jan. 2014 14:35

Zame je ženski izgled vsaj 50% vsega, lahko da še več, zagotovo pa najmanj polovica. Tako ali tako pa videz osebe zelo močno vpliva na posameznikovo podzavestno dojemanje osebnosti te osebe. V praksi to pomeni, da bo punca lepšega videza na splošno bolj simpatična, prijetna, samozavestna, zanimiva, bolj humorna, ustrezna za pogovor, zaupanja vredna itd... kot pa kakšna druga punca s slabšim izgledom, kljub temu, da imata obe punci vse karakterne lastnosti, objektivno gledano, na enakem nivoju, ali pa celo, da ima punca z boljšim izgledom karakterne lastnosti slabše!Na kratko, slika osebnosti je močno pristranska zaradi vpliva zunanjosti posameznika.

...malo psihologije
ALPHA & BETA MALE CREW
RED PILL CREW
PSYCHOLOGY & SOCIAL DYNAMICS CREW
DICK MASTERSON FAN CREW
1 mesec v ćuzi CREW
Andrejmocnik
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 3. 7. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Andrejmocnik » 16. Jul. 2014 9:47

To je dost relativno pomoje :D drugace pa za avanturo pa neki bl na hitr je moskim bol pomembn videz, za kaj bol konkretnega pa resnega pa daljsega pa osebnost precej vec steje :)
Uporabniški avatar
Nucky
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 76
Na forumu od: 31. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Nucky » 16. Jul. 2014 16:34

Zunanjost je ponavad prva stvar, ki te pritegne na osebi.. Karakter ima lahko najboljši kar je možno pa če ni privlačnosti ji/mu to nič ne pomaga.. Sem pa precej realen do sebe in vem, da nisem med najlepšimi na svetu in tudi ne pecem žensk, ki so "out of my league".. Sicer pa lepota je tako relativen pojem..
Fantin
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 416
Na forumu od: 7. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Fantin » 05. Avg. 2014 9:49

TLDR napisal/-a:V praksi to pomeni, da bo punca lepšega videza na splošno bolj simpatična, prijetna, samozavestna, zanimiva, bolj humorna, ustrezna za pogovor, zaupanja vredna itd... kot pa kakšna druga punca s slabšim izgledom, kljub temu, da imata obe punci vse karakterne lastnosti, objektivno gledano, na enakem nivoju, ali pa celo, da ima punca z boljšim izgledom karakterne lastnosti slabše!

Nekaj bo res na tem. Moja znanka, ki ni ravno za pogledat, je tudi že kar malo obupana zaradi tega, ker še ni imela fanta. Sicer ima nekaj kg preveč, toda vsaj meni to ni tako moteče kot to, da ni ravno privlačna v obraz. Sem ji po pravici povedal, naj obišče kozmetičarko in si omisli stilsko spremembo, saj sem prepričan da bi jo potem fantje opazili. Če povzamem, problem pri takih puncah je v tem, da se bojijo nekaj storiti, kar bi jih naredilo privlačnejše in ostajajo v varni coni. Sploh če gre za nesamozavestno punco.
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 05. Avg. 2014 19:49

Problem pomoje sploh ni izgled ampak predvsem to, da je obupana, ker še ni imela fanta in oddaja tudi tako energijo.
Tudi okoli nekaterih malo manj lepih žensk je ogromno moških, le zakaj? Ali pa, če pogledaš ene manj lepo, ki je ravnokar sexala..
elektrobum
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 216
Na forumu od: 15. 7. 2012
Kraj: Štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a elektrobum » 05. Avg. 2014 20:54

... ;D
Zadnjič spremenil elektrobum, dne 04. Jan. 2015 13:59, skupaj popravljeno 1 krat.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo
Fantin
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 416
Na forumu od: 7. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Fantin » 06. Avg. 2014 8:55

Green Cookie napisal/-a:Problem pomoje sploh ni izgled ampak predvsem to, da je obupana, ker še ni imela fanta in oddaja tudi tako energijo.

Če bi ona bila zadovoljnejša s svojim videzom, bi že zaradi tega bila precej bolj samozavestna. Js sem ji iskreno povedal, kaj menim in kaj naj naredi.
Pa slučajno sem opazil, da je ta punca tudi članica tega foruma. :o
milan.miran
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 16. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a milan.miran » 16. Okt. 2014 9:54

TLDR napisal/-a:Zame je ženski izgled vsaj 50% vsega, lahko da še več, zagotovo pa najmanj polovica. Tako ali tako pa videz osebe zelo močno vpliva na posameznikovo podzavestno dojemanje osebnosti te osebe. V praksi to pomeni, da bo punca lepšega videza na splošno bolj simpatična, prijetna, samozavestna, zanimiva, bolj humorna, ustrezna za pogovor, zaupanja vredna itd...

Popolnoma se strinjam! Psihologija je pač psihologija, ne moreš samega sebe racionalno prepričati, da je punca, ki ti popolnoma ni všeč po izgledu, dober material za ženo...
Uporabniški avatar
PureFineGold
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 7. 3. 2015
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a PureFineGold » 08. Mar. 2015 1:24

Če v glavi ni vse urejeno potem nima smisla govoriti o izgledu. Mene osebno zelo odbijajo dame ki uporabljajo puder.
If you are not sure you can do it,
say yes – then learn how to do it later!
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 08. Mar. 2015 1:29

Damn it, pa tako blizu sem bla.. :lol:
Uporabniški avatar
PureFineGold
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 7. 3. 2015
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a PureFineGold » 08. Mar. 2015 1:43

saarijarvi napisal/-a:Damn it, pa tako blizu sem bla.. :lol:


...ne dovoli da puder zakrije lepoto.
If you are not sure you can do it,
say yes – then learn how to do it later!
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 08. Mar. 2015 7:40

Pol pa nimaš veliko izbire, meni je vseeno...sam je pa razlika med eno ki ima fasado in eno ki zakrije bojne rane :D.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov