Cosmopolitan Slovenija - Mlada, lepa in zabavna

julij 2014
Povezana s Cosmopolitanom

Spodnje perilo

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Sunshine, Dioniz

Flavij
Komunikatorka
Komunikatorka
Na forumu od: 14. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Flavij » 28. Apr. 2012 3:55

@dot:
Hvala za 'La Senza' story! :)
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 28. Apr. 2012 17:41

jaz mam pa ful dobre izkušnje z La Senza perilom - predvsem s tangicami
Uporabniški avatar
kathya.
Sramežljivka
Sramežljivka
Na forumu od: 11. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a kathya. » 11. Maj. 2012 21:00

men victoria's secret spodnje perilo še nikdar ni razočaralo in močno priporočam. <3
Uporabniški avatar
timeya
Sramežljivka
Sramežljivka
Na forumu od: 13. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a timeya » 13. Maj. 2012 8:19

La Senza je tudi meni najljubša, ko grem v nakup spodnjega perila ali spalne srajčke, takoj za njo pa Palmers in Yamamay (če sem v Grazu ali Lj), sicer pa v Mb grem večkrat tudi v Intimissimi. :)
Uporabniški avatar
rokerca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Na forumu od: 20. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a rokerca » 25. Maj. 2012 12:00

Punce, tiste, ki mate malo večje joške, kje kupujete modrce?

V H&Mu nimajo številk (75D redko najdeš) v Intimissimi pa imajo sicer lepe zadeve, a zelo netrpežne. Skinny ima tudi take tanke naramnice, Benetton nima večjih številk.

Edino Triumph je recimo okej glede modelov, ampak 50 evrov za 1 modrc :?, malo preveč za ubogi študentski žep.

Ostane sploh še katera trgovina ali sem kaj spregledala?

Pa isti problem je pol s kopalkami, tiste v H&Mu so na meni katastrofa, na reklamah pa zelo lepo izgledajo.

Obstaja kakšna trgovina s kvalitetnimi kopalkami in lepimi modeli? Ker se mi zdi, da je to spet misija nemogoče
:?
Ljudi cenimo bolj na osnovi tega, kako uporabni so za nas, kot pa na osnovi tega, kar so.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 25. Maj. 2012 12:27

rokerca napisal/-a:Edino Triumph je recimo okej glede modelov, ampak 50 evrov za 1 modrc :?, malo preveč za ubogi študentski žep.
Ta je pa mal kruta, 50. Ja no, so res mal dražji (cca 30), ampak men se zdijo ful kvalitetni, trpežni; super so mi.
Uporabniški avatar
rokerca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka

Neprebrana objavaNapisal/-a rokerca » 25. Maj. 2012 13:15

Ja saj imajo tudi take za 30, ampak mi košarica ne paše, ker mi pol vse ven začne viseti spredaj pri robovih, tisti z višjimi košaricami pa so malo dražji ponavadi.

Kaj pa Lisca - imaš mogoče izkušnje z njihovimi?
Ljudi cenimo bolj na osnovi tega, kako uporabni so za nas, kot pa na osnovi tega, kar so.
*Žuža*
Komunikatorka
Komunikatorka
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a *Žuža* » 25. Maj. 2012 17:54

Meni so tudi od Triumpha super, so pa nekje 30 eur, ja. 50 je, se strinjam, malo preveč. Sicer sem pa v zadnjem času navdušena nad Esprit perilom (predvsem modrci) - lepi modeli, košarica mi ful paše (ni "prenizko odrezana" da bi potem karkoli ven sililo :D) so pa tudi nekje 30, 40 eur.
Life may not be the party we hoped for, but while we're here we should dance.
Uporabniški avatar
rokerca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka

Neprebrana objavaNapisal/-a rokerca » 25. Maj. 2012 17:59

Kje pa to kupiš? Nisem še videla da bi imeli v ESPRITU spodnje perilo - no, mogoče sem spregledala ali pa jih pri nas nimajo.
Uporabniški avatar
Tananda
Kofetarica
Kofetarica
Na forumu od: 29. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Tananda » 25. Maj. 2012 18:11

Jaz kupujem Lisco, La Senzo in potem karkoli, kar mi je všeč in je moje številke v drugih trgovinah (mam 80DD). Lisca je najs, kvalitetna. Isto La Senza (tu sem celo dobila lep balconette, kar ni tok lahko). Kopalke mam že par let iz Intimissimi, ker lahko kombiniraš različne številke spodnjega in zgornjega dela. Drage, ampak kvalitetne in se pomoje splača.
Because I can.
*Žuža*
Komunikatorka
Komunikatorka
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a *Žuža* » 25. Maj. 2012 19:42

rokerca napisal/-a:Kje pa to kupiš? Nisem še videla da bi imeli v ESPRITU spodnje perilo - no, mogoče sem spregledala ali pa jih pri nas nimajo.

Prav v Espritovi trgovini tudi jaz ne...v Kranju imamo eno luštno trgovinico, kjer imajo različne znamke malo kvalitetnejšega spodnjega perila (ala Triumph, Benetton, Lisca...), tam sem prvič odkrila da ima Esprit tudi perilo. :)
Life may not be the party we hoped for, but while we're here we should dance.
Uporabniški avatar
nogavicka
Komunikatorka
Komunikatorka
Na forumu od: 4. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a nogavicka » 25. Maj. 2012 19:43

a katera ve kako je z reciklažo modrcv v intimissimiju? prineseš modrce in ona ti da denar al kako? :D
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 25. Maj. 2012 20:43

^^ Nee, to je zihr tako kot tudi v Calzedonii zdaj (itak spadata firmi skupaj) - prineseš star kos in se ti všteje določena vsota v ceno novega, ki ga hkrati kupiš :)

Saj verjetno natančneje piše na njihovi strani ali pa na letakih v trgovini, pri Calzedonii imajo to za kopalke - tam je 5 EUR popusta ob nakupu novih ženskih kopalk, pri moških 3 EUR, pri otroških pa 2 EUR, če se ne motim (moraš pa prinesti kopalke iste vrste, kot jih potem kupiš, ne moreš ženskih vnovčit npr. za moške).
MetteMHolter
Sramežljivka
Sramežljivka
Na forumu od: 5. 3. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a MetteMHolter » 25. Maj. 2012 21:17

prej sem kupovala spodnje perilo tako po navdihu, pa nikoli mi ni bil modrček kot ulit, potem pa sem odkrila da mi H&M modrčki (balconet modeli) res ustrezajo....tako da kupujem v kompletih (tistih ki jih 1x na 14 dni menjajo na unih mizah glavnih pri perilu)....
vedno kupim 1 modrček + 2,3 hlačke.... jih mam že celo zbirko barv in vzorcev :)

material zgornjega je predvsem čipka in elastika....za bombažno pa naročam iz victoria's secret k majo paket 5 hlačk za 25$ :) pa so kul.
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 26. Maj. 2012 7:38

nogavicka napisal/-a:a katera ve kako je z reciklažo modrcv v intimissimiju? prineseš modrce in ona ti da denar al kako? :D

1 za 1 gre: torej kupiš 1 modrc, se ti odšteje samo za 1 modrc; torej -3€
Let the world change you and you will change the world.

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

Na spletnih straneh Adria Media Ljubljana uporabljamo piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez njih ne bi mogli nuditi.

Z nadaljno uporabo spletnih mest soglašate z uporabo piškotkov.
Če piškotkov ne želite, jih lahko onemogočite v nastavitvah

zapri