Tretje kolo (druženje s parčkom)

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 03. Maj. 2012 22:14

slovenc ti si omenju kreganje oz. "da bo pa pol frka", zato sem ti odgovorila. ne zdej met uvalit neki :D
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 03. Maj. 2012 22:19

ja, frka bi bla če bi se stopnjevalo to :) da bi se skregala zaradi tega ker bi ji omenila da ti je nerodno če se mal dlje mečkata, ne verjamem da bi se no.. vsaj pri meni in mojih prijateljih ne :)
hej norci :)
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 03. Maj. 2012 22:32

Jaz sem ciljala na frko :D

in sicer na ta način -
Dva se začneta mečkat, tretji sedi poleg.
Dva se mečkata, tretji vstane in gre.
Dva mečkatorja v tistem trenutku ne vidta, ko ugotovita, pokličeta osebo in vprašata "wot, kam si šel/šla?", oseba, ki odide reče "ja nism mel/a kej delat pa sm pač šla/šel/, "zakaj pa nisi nč rekla?", "ja samoumevno mi je da tega ne počneta zravn", "in zato kr greš?" ..BLA BLA BLA.

:) Na ta način. Nihče nebi kar rekel "sj kul pač sm šla" -"a ok, ajde se vidmo drugič". :D
Pač lažje je rečt "moti me", popravita to takoj, ne bom odšel/odšla, družmo se še naprej brez vajinega jezičnega tanga.
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
*cukrr*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 529
Na forumu od: 29. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a *cukrr* » 03. Maj. 2012 23:34

Sm doživela 1x pa upam da nikol več razen, če bi nas blo več. :D Zlo je neprijetno, ker res ne veš kaj bi takrat počel.
Tu es dans toutes mes pensées.*
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 04. Maj. 2012 14:53

sem tut jz doživela, v osnovni šoli. in potekal je nekak tko..cmok cmok cmok, jst sm šla, me pokliče kolegica kje sm, sm rekla da mi e bloglupo pa sem šla, da se drugič vidmo, pa je biu odgovor aja, sori, se vidmo pol jutr, čau. kakšna frka? :D sej pravim, da se ne kregam zarad malenkosti. če bi prišlo do krega, sploh nebi mela taki kolegov, se nebi družla s takimi, ki delajo frko zarad neumnosti

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov