Slut - shaming

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 25. Nov. 2014 21:36

Ubistvu ne, nisem bla še nikoli napadena - razen ker mam "premalo" partnerjev za sabo, pa se ne bom izživela itd.
Si mislim - kaj te briga js se mam fajn :D. Tako da se ne obremenjujem.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 26. Nov. 2014 3:26

Kaj pa vem, ful odvisno od cloveka.. Jaz sem bila napadena ze zaradi majhnega stevila, pa tudi zaradi 'velikega'.. Vsak ma nekje drugje mejo. Live and let live, ce se mene vprasa, s svojim telesom bom ravnala tako kot jaz mislim in se res ne bom sekirala zaradi par zategnjenih (pa tudi prevec eksperimentalnih) osebkov.. Ravno tako ne bom obsojala nekoga, ki je ze od osnovne sole skupaj s svojim enim in edinim, tako kot ne eni, ki rada poskusi vec tipov.. Ce je poskrbljeno za ustrezno zascito.. Why not :)
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 26. Nov. 2014 10:11

Nism bla napadena nikol..kako že, v zvezi z enim sem že tisočletje. :D Mi pa res dvignejo pokrov vsi, ki "slut shame-ajo". Pa ne samo zaradi spolnih partnerjev, tudi zaradi izbire oblačil..Če se kdaj zalotim, da si rečem "joj kot cipa je", se ne maram naslednje pol ure. :D Najhujši so mi pa primeri slut shaminga, ko pride do posilstev..katastrofa..Da mi kaj takega zine prijatelj/ica, naj se kar gonijo nekam. Btw, a mamo kak izraz za moškega, ki je "cipa"? Imamo izraz "kurbir", ampak s tem se spet prenese krivda na ženske, češ da on seksa s toliko "kurbami". Žigolo je bolj pro izraz kot prostitutka npr..pa obstaja kaka žaljivka za tipa, ki seksa vsepovprek in v žalitev niso vpletene ženske!?
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 26. Nov. 2014 11:26

Je ni.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 26. Nov. 2014 13:07

''sej pa si z vsemi že bla''
''kako mi ne boš dala, če pa maš sex blog?''
''nimfomanka, bogi tvoj tip, ko se vlačiš okoli''
''stavim, da jih je bilo več kot 12''
in ne bom več naštevala.

izjave, ki so nastale zaradi nekih mojih splošnih izjav, prepričanj o spolnosti in sarkazma, ki ga očitno ljudje ne dojamejo (v redu, jim spregledam to, vsi preprosto ne zmorejo razumet in tudi ne ločevat med privatnim življenjem in prikaza v medijih) ter ljubosumja.
sprva si jezen, razočaran, ker veš da škoduje tvojemu ugledu in prizadene ljubljene osebe, ampak se navadiš.
ko pa bodo stvari šle predaleč, pa jim bo žal za vse izrečene besede.

kar pa je opisano v prvem primeru te teme pa meni deluje kot čisto ljubosumje. logično, ljudje se po navadi ne dregemo ob nekaj kar nas ne zmoti, ovira, omejuje. ni razloga, da bi se, večinoma smo itak zatopljeni sami vase.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 26. Nov. 2014 13:46

..Evelyn.. napisal/-a: Imamo izraz "kurbir", ampak s tem se spet prenese krivda na ženske, češ da on seksa s toliko "kurbami".


To pa prvič slišim, meni se ne zdi povezano z ženskami, pač zgolj moška izpeljanka / oblika tega izraza :)

Se pa strinjam s tistimi zgoraj, ki pravijo, da čisto enako gledajo na ženske in moške s tako lastnostjo :) (v mojem primeru je to npr. da mi je povsem vseno, kaj kdo dela s svojim življenjem / telesom in nikogar ne obsojam, hkrati pa se težko vživim v njihovo početje, ker mi ni blizu).
Uporabniški avatar
donna.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 516
Na forumu od: 22. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a donna. » 26. Nov. 2014 19:47

Sem bila napadena in sicer v kontra smer, da jih imam premalo in če natančno citiram besede "kaj je narobe s tabo, da se nočeš v diskoteki žvalit in seksat z random tipi". WTF,.. taka mnenja tudi obstajajo ja.
Uporabniški avatar
littlebird_18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 219
Na forumu od: 7. 6. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a littlebird_18 » 26. Nov. 2014 20:28

haley po eni strani mas prou, ko si z nekom v resni zvezi res zves vec kot pa u parih one night standih. Ampak v mislih sem imela bolj nekaj vmes med resno zvezo in one night standom. Na zacetku ko si z nekom in samo bluzita, ker se nisi 100% preprican ce bi pustil tej osebi blizje, po kakih 2-3h mescih zves da ta oseba ni prava in bi na tvoji dusi pustila samo brazgotino, zato prekines stike. Ker nikoli nisi bil prevec navezan nanj si v dokaj kratkem casu najdes koga drugega, s katerim se dobivas in ce spet ne gre se zgoba ponovi. Sej vem da so to bolj shallow odnosi in ni tiste prave povezanosti ampak je lazje, kot pa pustit da te eden zjeb* in rabis pol res veliko casa, da se poberes. :tot:
Verjamem, da se marsikdo ne strinja z mojim pogledom, od marsikoga dobim kak vzvisen "aha" medtem ko si misli svoje. Kot da je meja imeti najvec 3 partnerje v zivljenju in ce presezes to stevilko nisi vec dovolj cista al kaj js vem ljudje majo doskrat cudne predstave o tem kako bi mogle stvari laufat. :roll:
And in the end we're all just humans drunk on the idea that love only love could heal our brokenness
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 26. Nov. 2014 20:48

Ko sem bila še v srednji šoli, se je govorilo, da se fu*am z vsemi. Zaradi mojega videza (oblačila sem se čisto običajno, kot takrat ostale punce). Na fakulteti so govorili, da ga sigurno vlečem profesorjem, ker sem imela zmeraj dobre ocene. Profesorice me itak nikoli niso marale, zaradi videza. Ko sem se zaposlila, so mi govorili, da sem sigurno prišla not prek vez s sexom... Celo življenje eno in isto. Pa me ne gane :D
Res, da sem imela ogromno spolnih partnerjev, ampak nikoli nadrejenega, profesorja, ipd. Ubistvu sploh ni noben mogel vedet, vedeli so le za moje resne partnerje, katerih pa je bilo ZELO malo.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 26. Nov. 2014 22:19

Mishela napisal/-a:''kako mi ne boš dala, če pa maš sex blog?''


:rofl:
Flavij
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 353
Na forumu od: 14. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Flavij » 26. Nov. 2014 22:33

..Evelyn.. napisal/-a:...Btw, a mamo kak izraz za moškega, ki je "cipa"? Imamo izraz "kurbir", ampak s tem se spet prenese krivda na ženske, češ da on seksa s toliko "kurbami". Žigolo je bolj pro izraz kot prostitutka npr..pa obstaja kaka žaljivka za tipa, ki seksa vsepovprek in v žalitev niso vpletene ženske!?


Libertinec? ;)
All is vanity, nothing is fair.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 29. Nov. 2014 13:18

Green Cookie napisal/-a:Ko sem bila še v srednji šoli, se je govorilo, da se fu*am z vsemi. Zaradi mojega videza (oblačila sem se čisto običajno, kot takrat ostale punce). Na fakulteti so govorili, da ga sigurno vlečem profesorjem, ker sem imela zmeraj dobre ocene. Profesorice me itak nikoli niso marale, zaradi videza. Ko sem se zaposlila, so mi govorili, da sem sigurno prišla not prek vez s sexom... Celo življenje eno in isto. Pa me ne gane :D
Res, da sem imela ogromno spolnih partnerjev, ampak nikoli nadrejenega, profesorja, ipd. Ubistvu sploh ni noben mogel vedet, vedeli so le za moje resne partnerje, katerih pa je bilo ZELO malo.


Hehe, zdaj si te pa predstavljam z zapeljivimi oblinami kot kakšno Scarlett Johansson :D

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot], Google [Bot]