PRVI SPOLNI ODNOS

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

masak123
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 5. 3. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a masak123 » 05. Mar. 2013 19:10

Hej! stara sm 17 in še nism imela spolnih odnosov, imam pa fanta ki je star 20 let, sicr se o tem ne pogovarjava vendar predvidevam da je že nekajkrat imel spolne odnose.. mene pa je strah da bom pred njim izpadla neizkušena, počela nisva tudi nič več od poljubljanja ravno zaradi tega ker nočem da misli da sem še navaden otrok.. no jaaa pa vendar si želim da bi bilo prvič z njim in greva čez 1 tedn za dva dni smučat verjetno se bo zgodilo pa me zaniam samo kakšen nasvet kaj kako, pa tut o predigri ker se še nikoli nisem spuščala v te stvari :D
Uporabniški avatar
Anjeske
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 876
Na forumu od: 13. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Anjeske » 05. Mar. 2013 19:33

Jaz bi takim kot si ti, prepovedala seksat. Zakaj?

1. O tem se ne pogovarjata. WTF?? Seks je stvar, o kateri se je nujno pogovarjat, sploh pa s svojim fantom! Predvidevaš, da je že seksal? No če ne vprašaš, ne boš nikoli vedela. Prav tako ne boš nikoli vedela, če je kje staknil kakšno spb. Pogovor punca, pogovor!!

2. Strah me je da bom izpadla neizkušena. Pa dobr, to je v štartu vsakega strah. Tebe bo pa še bolj, ker se nisi z dečkom nič pogovorila. Mogoče on misli, da si jih dala že eno garnizijo čez in bo navalil nate ko svinja na buče. Kaj bo pa pol? Travma? Upam da ne..

3. Nočeš da misli, da si navaden otrok? Začni se pogovarjat. Al kaj. Če komu, boš pa lih svojmu fantu povedala, kaj te skrbi, kakšne so tvoje želje itd. Če se ne boš pogovorila, boš izpadla otročje.

Skratka...najprej en konkreten pogovor. In ko bosta vse razčistila, se pa veselica lahko začne :D In bo obema fajn. Prepusti se, pa bo fletn.

Ne pozabi na zaščito (da ne bomo slučajno čez dva meseca imeli temo Help a sem noseča).



p.s. Če se ne motim že obstaja podobna tema? Premik morda?
elektrobum
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 216
Na forumu od: 15. 7. 2012
Kraj: Štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a elektrobum » 05. Mar. 2013 19:39

Anjeske

zelo dobro napisano __ :gut:
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo
dreamerka*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 17. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a dreamerka* » 05. Mar. 2013 21:24

če te je strah da boš pred njim izpadla otrok..pa o tem se nič ne pogovarjata.. si zaupata? ker če si ne, potem tudi za spolni odnos še ni čas..
:)
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7032
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 05. Mar. 2013 21:39

Ja, takšne tema zagotovo obstaja in naslednjič uporabi iskalnik.
Poste sem prestavila sem: klik

Zaklepam.
The world is as you are.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov