worlf

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

zmedenka1133
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 23. 12. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a zmedenka1133 » 25. Dec. 2012 18:20

hahaha :D ja upaam d bo to uredu :D k je res vsiljiv...kr že načrte dela -.- fak
Uporabniški avatar
tyašii
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 61
Na forumu od: 4. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a tyašii » 26. Dec. 2012 15:20

hahah kera kura :D ma dej ne obremenjuj se s temu cepcam :D res brezveze, sam ignorirej ga alpa mu povej da je bedak zabit da se ti tega ne greš :D
Never a failure, always a lesson. :)
sailer
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 18. 5. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a sailer » 13. Jun. 2014 13:03

Hehe bo že prišel, ko ga ne boš iskala ;)
pikapoka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 1. 7. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a pikapoka » 01. Jul. 2014 20:44

Ko sem prebrala tvoj problem sem se nekako našla v njem.

Tudi jaz imam 17 let in nisem še nikoli imela fanta. Nekaj se jih je zanimalo zame, a iz tega ni bilo nič. Pravzaprav sem jih jaz zavrnila, ker ni bilo, roko na srce, nobenega ''normalnega''. Pa nočem nekega popolnega fanta (ki ne obstaja), ampak pač enega povprečnega. Se tudi jaz zavedam, da nisem popolna- daleč od tega. Lahko mi očitate, da preden sem jih hotela spoznati sem jih obsojala po videzu, a verjemite mi, da to ni bilo nič od moških. Povem pa vam lahko, da tudi sebe nimam ne za grdo in ne za lepo. No...nekaj časa nazaj sem sklenila, da bom sprejela vsako povabilo na pijačo, pa ni važno od koga bo. Semizdi, da na prvo vabilo za zmenek čakam in ga ne dočakam. Nekako sem že obupana. Vse moje prijateljice so že imele fanta, večina tudi že spolni odnos, jaz pa sem šele doživela prvi poljub. Ta je bil v ravno ne treznem stanju, a sem se zavedala kaj počnem. Enostavno sem si ga želela(poljub). Fant s katerim se je to zgodilo se po tistem ni več zanimal zame, očitno je želel le 'avanturico za eno noč' z mano. Res nevem kaj naj storim. Glede navezovanja stikov sem malo sramežljiva. Nisem več sramežljiva, ko fant naredi prvo potezo ali mi pa vsaj malo nakaže. Takrat se kar opogumim, a do tega enostavno ne pride. Pred kratkim sem celo jaz na facebooku kliknila enega iz naše šole, a brez uspeha. Pogovarjala sva se o običajnih stvareh, mislila sem, da sva se celo ujela, a potem me on ni kliknil nazaj, zato nisem več hotela biti v napoto. Rekla sem si, da če bo kliknil bo, če ne pa pač ne. Naj ga kliknim še enkrat? Potrebujem kakšno mnenje. Se za brezveze sekiram? Naj enostavno počakam, da se zgodi in pride pravi? (vendar čakam in čakam že dolgo časa...) HELP, obupanka.
lollypop-@
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 126
Na forumu od: 7. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a lollypop-@ » 01. Jul. 2014 21:43

Ne razmumem kam se vsem mudi. :) Si mlada in 17 let res ni tako velika številka. Se mi zdi da je bolj krivo to, da hočeš na vsak način imeti fanta in ti je to prioriteta, ne pa tudi kakšen bo. In ne se preveč ozirat na prijateljice ki jih pač imajo.
Obsojala po videzu? Ja sej fant ti more bit ja privlačen in simpatičen. :)
Sicer pa kdo pravi da popolnih fantov ni? :D Vsak prej ali slej najde popolnega partnerja zase. ;)
Pa vsakega fanta, ki spoznaš, glej nanj najprej kot prijatelja in ne na silo nekaj, kar si želiš samo zaradi prijateljic. :)
Vsekakor se brezveze sekiraš. ;) Pojdi na pijačo s kolegicami in se imej uživaj. :)
Never explain yourself to anyone.
Because the person who likes you doesn`t need it,
and the person who dislikes you won't believe it.
Uporabniški avatar
Macola
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 50
Na forumu od: 13. 6. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Macola » 02. Jul. 2014 16:28

če imaš kakšno kilo preveč, shujšaj.
pikapoka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 1. 7. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a pikapoka » 02. Jul. 2014 18:18

nimam niti grama preveč ;) sem suha
Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 03. Jul. 2014 15:00

Sem sebe v tem besedilu najdu ;D Sicer pa kot so it predhodniki pisal mlada si še, sj bo že kdo prišel, sploh če si suha pa lepa
pikapoka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 1. 7. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a pikapoka » 03. Jul. 2014 21:14

aja?? zanimivo :) hvala za vzpodbudne besede ;)
Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 06. Jul. 2014 19:51

Men ni zanimivo :D
celjanar
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 442
Na forumu od: 9. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a celjanar » 10. Jul. 2014 22:58

Ženske po vibratorje in dildote v trgovine, moški pa po fleshlighte in analne čepke. Pa boste mel 2 lete še kej za delat, da vas ne bo tulk skrbel kdaj boste mele fanta.
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 13. Jul. 2014 14:46

Sej fanta nimas samo za sex...ali pac? Dildo ne potesi drugih potreb...
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 13. Jul. 2014 15:18

Hja, tisti Hitachijev strojcek, ki je tako popularen pri neznejsemu spolu, je bi sprva zamisljen kot masazna naprava za vrat in ostale okoncine.

Drugace se dildo nuca tudi kot nastavek za delanje lukenj v hot dog struck. Pa se kaj drugega verjetno, ampak mi samo to pade na pamet atm.
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 14. Jul. 2014 18:42

^^ :lach:

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov