ali pogoltnete?

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4432
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 02. Mar. 2015 0:05

Good for her :lol:

svašta.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 02. Mar. 2015 0:08

Me pa zanima nekaj.


Ok ja, pogoltneš , ne pogoltneš...ampak to naredite tudi pri prvemu sexu?

Ker ponavadi se malo čaka...
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
capo di banda
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 362
Na forumu od: 29. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a capo di banda » 02. Mar. 2015 0:13

Bivši bi moral pridet tja v sobo pa "udart po mizi" da bo vsaj vedla zakaj se dere.

saarijarvi dobro cimro si mela :D
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 02. Mar. 2015 0:21

sarijaarvi, kaj pa tale?

Pač v vojski dobiš straže, greš nekam za en teden in si tam. In grem spat, se zbudim, in slišim sovojaka ki si ga drka...slišal me ni, če bi kaj zinil bi bilo še bolj akward, tako da sem vzel eno za team in si zatlačil prsta v ušesa. Pomoje sta se nekje sredi možganov dotaknila, ker sem toliko rinil.

Medtem ko na služenju je bila pa groza, 10 modelov v sobi...kadarkoli sem se zbudil si ga je kdo drkal. Greš na wc, greš na wc....greš na wc.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4432
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 02. Mar. 2015 0:42

Naslednjic z awkward glasom awkwardly reces ''awkwaaard'' nekam v temo.. :D

Al pa si zacni pozvizgovat.

Jaz sem zacela s parimi khm-khmi, nadaljevala z ocitnim kasljanjem, koncala pa z tipkanjem po telefonu, ki je razsvetlil celo sobo.. Pa ju ni motilo. (In ja - vem, da bi lahko kaj rekla, ampak resno, se je treba najprej znajti v podobni situaciji :lol: )

P.s., sicer res nima veze s to temo ampak LZ - ze sto let na skrito opazujem, ce ti bo kdaj uspelo pravilno natipkati moj nickname, pa ne gre :D ne da me zmoti, samo hecno mi je.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3438
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 02. Mar. 2015 8:03

Jaz sem pa zadnjič čula neke nepojasnjene zvoke iz sosednjega aprtmaja, ob 3h zjutraj je bilo slišati občasno ritmično butanje, občasno tudi kake človeške zvoke, ampak med njimi je bilo ful nekega premikanja pohištva. Zdej pa ne vem - a so uspeli stlačit samostoječi sex swing v malo sobico, al pa testirata nekaj novega za kar js prvič slišim :D. Ampak never ever ne bi nič rekla/šla butat po vratih, ker sklepam da je tudi nas kdaj slišat :). Ok, če bi bla tako awkward situacija kot pri saarijarvi/LZ bi pač rekla :)
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 02. Mar. 2015 10:28

saarijarvi napisal/-a:Madona, 4 leta sem v studencu pa sem mogoce 2x slisala koga seksat. (Od tega je bla to enkrat moja ex-cimra, ki je pijana seksala 1m stran od mene, ker je pac prizadeta :/ ).. Drugic pa sem imela na stezaj odprto okno, ona dva zraven pa ocitno tudi.. in je bila nedelja. :D


lucky you... jst sem tako spoznala mojo zdajšnjo cimro. pa ko sem bila kontaktna oseba smo hišnik, jaz in 10 tujcev uleteli tako v eno sobo. Moj prejšnji socimer je enkrat "zalotil" cimra z njegovim tipom. Pomoje bi se še kaj našlo...očitno živiš v zelo mirnem/zadrgnjenem študencu ali pa imate le dobre stene ;-)
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 02. Mar. 2015 11:43

P.S. Saarijarvi, nisem vedel...jbg zdaj :D
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 02. Mar. 2015 12:28

meh, poržret spermo se mi sploh ne zdi nek big deal. kdaj pa kdaj požrem, kdaj pa kdaj ne požrem. kakor se mi zahoče.
tudi derem se ne zaradi sosedov (čeprav me tukaj, kadar je prazna bajta težko kdorkoli sliši). najbolj sovražim ko moram biti tiho kot miš, da me kdo ne sliši. nekako se pač zavestno takrat kontroliram, čeprav mi to gre na živce. sicer pa pri meni tudi tukaj ni nekih pravil, da bi se vsak sex isto močno "drla", čeprav tudi ta beseda ni ravno v kontekstu...

vsak naj sexa tako, da uživa. res ne vem kaj ste eni za strokovnjaki, da veste vse modrosti sveta. od dolžine tiča do osebnostih lastnosti neznancev - vse na podlagi kričanja ženke med sexom. bravo, dr. phill.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 03. Mar. 2015 23:43

ene dejansko vzdihujejo (se derejo??) zato, ker jim ful paše...ne pa zato, da jih bo kdo slišal..in ja,če je res dober sex, se je kar težko zadržat in biti tiho, sploh ko ti prihaja. Če se takrat zadržiš (oz. jaz osebno), je orgazem pol manjši oz. celo beden.
larchy95
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 27. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a larchy95 » 04. Mar. 2015 11:28

Jp tudi meni je bit muka ce sem tiho ko sexam =)
Amadeja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 29. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Amadeja » 08. Mar. 2015 8:46

fuj, NE
Isee
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 28. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Isee » 30. Mar. 2015 13:32

Ce obema pase, potem je super.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 10. Apr. 2015 11:51

Kakor komu paše, mislim da je to neka moška fantazija, da ženska pogoltne. Pri bivšem nisem nikoli pogoltnila, niti sva o tem debatirala kdaj da si on to želi. Sedanjega sem vprašala ali si to moški želijo in namigovala da si, pa je rekel da je njemu vseeno, kokr punci paše.

Kolegica pravi da večkrat pogoltne in da ji to ni nek big deal, samo da včasih potem dobi drisko (ali je to dejansko možno ne vem, zlagala se mi ziher ne bi).
Ni njim fora da pogoltneš, pač pa da ga sprejemaš in da si potem pripravljena tudi to nekak sprejet in pogoltnit, predvidevam :)

Ko sem bila na potovanju, sem imela dva elo živahna soseda, ženska se je tako drla da sem jo slišala na hodniku, najprej sm mislila da jo kdo muči, potem sem se navadila da pač sexata, tut čez dan sem ju slišala in tut ponoči, občasno so zvoki bli prav seksapilni oz. privlačni (od ženske). Meni je smotano, ko recimo kdaj slišim sestro in njenega, morda 2x do zdej.
Uporabniški avatar
slast
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 20. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a slast » 22. Jun. 2015 15:34

čuftika napisal/-a:Kakor komu paše, mislim da je to neka moška fantazija, da ženska pogoltne. Pri bivšem nisem nikoli pogoltnila, niti sva o tem debatirala kdaj da si on to želi. Sedanjega sem vprašala ali si to moški želijo in namigovala da si, pa je rekel da je njemu vseeno, kokr punci paše.
.


ja tvoj naslednji tip bolj zgleden in sexy, kot pa bivši?
Slika
Slika

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]