10 različnih orgazmov

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Lady_Cristina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 428
Na forumu od: 10. 6. 2009
Kraj: Graz

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_Cristina » 05. Maj. 2010 18:08

Kaaj tolko jih je?? :eek: Kake srečnice ste ene.. jaz sem se mogla sprijaznit samo z orgazmom pod št. 1 :cry:
A vida é bela. Só tens de a tornar bela. <3
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 05. Maj. 2010 18:20

---
Zadnjič spremenil claire, dne 26. Mar. 2013 13:03, skupaj popravljeno 1 krat.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
*Sunny*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 5. 5. 2010
Kraj: Mengeš

Neprebrana objavaNapisal/-a *Sunny* » 05. Maj. 2010 21:43

Ma ne, men se pa zdi pač raziskovanje in spoznavanje drugega telesa in različni načini kako priti do orgazma neki čudovitega in ni to lari fari in za tiste z ''blokado v glavi''... sam pač znajo (znamo) uživat :D
Če ti življenje ponudi limone, si priskrbi še tekilo in sol!
Uporabniški avatar
puma
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1108
Na forumu od: 21. 8. 2004
Kraj: na drugi strani ... morskega travnika, kjer se preliva Ljubezen ... skrita v kapljici Vesolja...

Neprebrana objavaNapisal/-a puma » 05. Maj. 2010 21:59

claire napisal/-a:meni se zdi to vse skupaj en velik lari fari. to so zame pač različni užitki v sklopu sexa. eden in edini pravi orgazem je zame vaginalni. za vse ki ne morejo doživeti orgazma (oziroma imajo blokado v glavi) so zdaj "izumili" milijon enih orgazmov.


lol ... po tvojem tisti, ki lahko doživlja orgazem na ostale načine in ne le preko vagine ima blokado v glavi ? :D ... toliko o logičnem sklepanju
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 06. Maj. 2010 7:33

claire napisal/-a:eden in edini pravi orgazem je zame vaginalni.


Sorry :(
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 06. Maj. 2010 9:04

claire napisal/-a:
prodiranje mora biti nujno zraven- da (lahko tudi s prsti, vibratorjem). lizanje, drgnjenje, itd. so poti do vzburjenja in hitrejšega ali če hočeš lažjega doseganja orgazma. ali pa poti do intenzivnejšega orgazma. kakor kdaj in kakor za koga, a točka g je V nožnici, zato torej ni možno doživeti orgazma brez da bi se je kdo dotikal. a ni to logično? ne vem no...


No še ena tvoja seksualna cvetka....orgazem je mogoče doseči samo s penetracijo???? Se nisi nikoli samozadovoljevala? Ti še ni prišlo ko ti jo je tip lizal?

2. Ni mogoče doživeti orgazma brez draženja točke G? :lol:

3. Točke G se lahko dotikamo in jo dražimo tudi brez vstopa v nožnico - preko trebušne stene. Kar pritisni in malo masiraj tam nad sramnimi dlakami in par cm višje od sramne kosti pa boš videla :wink:

4. Drugače pa za najpogostejšega in najmočnejšega velja orgazem ščegetavčka, ne vaginalni.

Zgodovinsko dejstvo, ki nasprotuje tvoji trditvi o enem in edinem vaginalnem otrgazmu in trditvi, da do orgazma brez penetracije ni mogoče priti:
Leta 1930 so v Parizu priredili dvoransko "golo kolesarsko dirko" v kateri je zmagala ženska, ki je prva doživela orgazem z drgnjenjem ob sedež.


PS Preberi si kakšno knjigo, malo se samozadovoljuj in se spoznavaj. Ker očitno o svojem telesu ne veš dosti.
Uporabniški avatar
klawdy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 62
Na forumu od: 23. 12. 2006
Kraj: celje

Neprebrana objavaNapisal/-a klawdy » 06. Maj. 2010 11:30

ja pa js podpiram to da je toliko orgazmov, sam ajih redno doživlam sm ne vem katere. Kr ko ga ma not res ne vem kam pritiska, vsepovsod po malo.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 07. Maj. 2010 9:30

---
Zadnjič spremenil claire, dne 26. Mar. 2013 13:06, skupaj popravljeno 1 krat.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
puma
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1108
Na forumu od: 21. 8. 2004
Kraj: na drugi strani ... morskega travnika, kjer se preliva Ljubezen ... skrita v kapljici Vesolja...

Neprebrana objavaNapisal/-a puma » 07. Maj. 2010 9:50

claire napisal/-a:moje mnenje je pač tako. pa kaj? se boš razjedla?


ja enako velja zate :D

claire napisal/-a:in če vzamem recimo "orgazem dojk". madona kdo mi bo govoril, da je isto? jaz sem pač prepričana, da so ti občutki različni. vsaj pri meni so. zato mi je glupo, da se za različne stvari uporablja isti izraz. lahko bi jih tudi pri sebi imenovala orgazmi, a jih ne.


a lahko doživiš orgazem, če ti partner ljubkuje, grizlja ali liže prsi in bradavičke in to je tudi vse kar počne?
no, če doživiš orgazem, le ob tem početju, je potem govora o orgazmu in ne o le prijetnem občutku.
Kar se pa tiče intenzivnosti orgazma, so pa ti različni od počutja osebe in intenzivnosti sexualnega naboja in ne od tega ali gre za vagino, analo ali katero drugo zono :D

prav tako, zakaj bi kdo tebe hotel prepričati ... če nekaj nisi doživela ok, nisi ...sam čemu trditi, da to ni možno doživeti, samo zato ker tega ti ne doživiš ...
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 07. Maj. 2010 10:03

claire napisal/-a:mene brigajo zgodovinska dejstva. v srednjem veku so nekateri trdili, da so videli leteti žensko na metli in jo potem zato sežgali (OT).

moje mnenje je pač tako. pa kaj? se boš razjedla? jaz ne govorim, da ne obstajajo tudi drugi užitki (sama sem po vaši teoriji milijontih orgazmov torej doživela večino). meni je le smešno, da se uporablja isti izraz (orgazem) za vedno več reči, ki s samim prvotnim vaginalnim orgazmom nimajo kaj veliko skupnega. še filing je drugačen. pol očitno ti nisi doživela še kakšnega drugega "orgazma", če sploh katerega. mislim. a tebi isto pride, če ti jo tip poliže in če te posexa? ker če trdiš da je isto, potem tvoj tip ali slabo sexa ali slabo liže.
in če vzamem recimo "orgazem dojk". madona kdo mi bo govoril, da je isto? jaz sem pač prepričana, da so ti občutki različni. vsaj pri meni so. zato mi je glupo, da se za različne stvari uporablja isti izraz. lahko bi jih tudi pri sebi imenovala orgazmi, a jih ne.
ker mi je dobesedno bedasto. a ti potem rečeš kdaj prijateljici/fantu/komerkoli s katerim se o sexu pogovarjaš "mater mi je včeraj prišlo- na palcu."???

in ni da jaz ne verjamem da je komu prišlo med tem ko je kolesaril. meni tudi pride večkrat kot si misliš- brez skrbi. a jaz sama zase pač tega ne imenujem orgazem, ker mi je to smešno. zdaj pa če se ti razpočiš ker odobravam vseh raziskav in analiz o orgazmu levega nohta na desni roki.

za moje bralne navade ti pa ni treba skrbeti. dam roko v ogenj da toliko knjig kot jaz do sedaj ti nikoli ne boš prebrala (poklicna deformacija :D). zato tudi ne kimam vsakemu na tem forumu če še nisi opazila. in se ne strinjam s posplošenimi mnenji. knjige- jebiga.


1.Tvoje bralne navade - ne bom komentirala, ker jih ne poznam. Glede na trditev, da brez točke G orgazem ni mogoč, lahko samo sklepam, da o orgazmih ne veš odsti. Ker orgazem brez draženja točke G je mogoč, pa se lahko še tako repenčiš.

2.Praviš, da še nisi doživela orgazma brez penetracije - ne glede na to, kako razgledana si, ti garantiram, da so ženske, ki doživijo orgazem tudi brez penetracije. In to sem jaz vedela že, ko sem imela 10 let in sem se začela samozadovoljevati. Nisem si pa upala nič not rint, prišlo mi je samo z draženjem ščegetavčka.

3. Če mi isto pride ko mi jo tip liže in ko seksava? Ne, orgazem je drugačen. Pri vaginalnem orgazmu se maternica spusti in izriva predmet iz vagine. Pri orgazmu ščegetavčka pa se maternica dvigne, nekateri to imenujejo, da se ženska "odpre". Torej, s fiziološkega stališča, orgazma nista enaka, sta pa oba orgazma :wink:
Še enako vprašanje za moške.....torej, Claire sprašuje, če vam isto pride ko vam ga punca pofafa in ko seksata? Kaj pa, če ga samo zdrka? Tudi pri drkanju dosežete orgazem? Pričakujem eno podobno cvetko, kot jo je podala Claire - torej da orgazem pri moških je pravi samo takrat, ko gre za seks. Oralne, analne in ročne tehnike sicer pašejo, vendar pa to ni pravi orgazem. :eek:

4. Vsi zgoraj omenjeni orgazmi imajo nekaj skupnega: spremljajo jih mišični krči v vagini in maternici. Tudi, če so doseženi z sesanjem palca na nogi. In prijateljicam povem.......včeraj sva imela super seks. Doživela sem 3 orgazme. In če bi vprašale kako, bi rekla: "S sesanjem levega nohta na desni roki".

5. Kako ti poimenuješ ta krčenja mišic, ki ji sledi faza sprostitve, me niti ne zanima. Ostali pa to dogajanje v telesu imenujejo orgazem, kljub temu, da je tebi ta beseda smešna kot praviš.
Uporabniški avatar
lovefrance
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 272
Na forumu od: 19. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a lovefrance » 07. Maj. 2010 10:10

priznam, da nisem vedla, kaj je orgazem točke U, pa sem ga v bistvu doživljala :oops:
Drugače pa 6 od 10-tih. zaenkrat :D Still have some work to do :wink:
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 07. Maj. 2010 10:18

--
Zadnjič spremenil claire, dne 26. Mar. 2013 13:08, skupaj popravljeno 1 krat.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
puma
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1108
Na forumu od: 21. 8. 2004
Kraj: na drugi strani ... morskega travnika, kjer se preliva Ljubezen ... skrita v kapljici Vesolja...

Neprebrana objavaNapisal/-a puma » 07. Maj. 2010 11:29

^^
primitivno izražanje še ne pomeni, da si neka opasna riba ... :D

komenitrat tvoje poste pa je več kot potrata časa ...
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 07. Maj. 2010 13:02

claire napisal/-a: meni pride tudi brez penisa v moji nožnici a sama tega ne imenujem orgazem.

Tebi pride a ne doživiš orgazma. Kaj pa ti pride če smem vprašat? Poštar na obisk? Al iz riti v glavo? Ker ko jaz rečem, da mi je prišlo, s tem mislim orgazem.

claire napisal/-a: če je tebi isti orgazem palca in vagine se mi smiliš. res. to pomeni, da sexa sploh ne rabiš. tvoj ti poliže palec, tebi pride in to je to. mater no.
če pa si ti čorava ti jaz nisem kriva. ].

Tudi lizanje palca štejem pod seks. In da, dejansko ne rabim samo penisa v vagini, včasih ga raje imam v riti :D Tudi oralno včasih zadovoljiva drug drugega. Tistega stavka o čoravosti pa raje ne bom komentirala, ker slabovidni ljudje niso nič slabši od tistih, ki dobro vidijo.

claire napisal/-a:in če ti moraš sexati 7krat zgolj zato ker tvoj slabo sexa, ne ker ti tako zelo paše, ti tudi jaz nisem kriva. o sex maratonu govoriš kot o peklu. da tak sex je poden.

Mislim, da to spada v drugo temo in dobrodošla si, da tam podaš svoj komentar. Ker če negiraš moje mnenje v XY temi še ne pomeni, da si s tem podala dober argument za to temo. Torej, moj komentar na te besede bi bil podoben tistemu o čoravosti.

claire napisal/-a:kdo je zdaj tu bolj nor? (to jeretorično vprašanje. odgovor je itak znan).

S tem se pa strinjam.

claire napisal/-a:jaz, ki pač ne odobravam istega izraza za lizanje vrata in prodiranje v nožnico, ali ti, ki trdiš, da pari sexajo po večkrat na dan iz same jadi, nepotešenosti in slabega sexa??? ).

Izraza za liztanje vratu in prodiranje v nožnico nista ista. Se strinjam. Občutki, ki jih pa določene ženske lahko doživijo tako ob enem kot ob drugem - nehoteni krči mišic, ki jim sledi sprostitev - se pa imenuje orgazem.

claire napisal/-a:(jaz namreč nikjer ne trdim da kaj od tega ne obstaja, le da tega JAZ ne imenujem orgazem, kar spet ne pomeni, da teh vaših "orgazmov" ne doživljam;).

To lahko imenuješ tudi "slon na mamici" če ti paše. Vseeno pa to je orgazem. In spet - definicija orgazma je fiziološka, napisala sem jo že ene trikrat in ne bom več. Orgazem je........... pa če ga doživiš z lizanjem palca, penetracijo v vagino, rajcanjem s strani ženske, občevanjem s psom, ali samo ob pogledu na svoje poste in žaljivke na cosmoforumu.

Drugače pa, glede na to, kako argumentiraš svoje trditve lahko rečem samo........ :roll: Lahko mi še 100 krat predlagaš, da zamenjam številke v nicku, temu da sem čorava dodaš še gluha, neumna, prepotentna, plešasta, pohabljena ipd ter odgovoriš še na 500 mojih postov iz drugih tem --------------------- še vedno s tem nisi potrdila svoje trditve, da
1. je orgazem mogoč samo vaginalno
2. da ga brez draženja točke G ni.
3. da pri oralnem seksu orgazem ni mogoč
4. da pri analnem seksu orgazem ni mogoč
orhideja1
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 874
Na forumu od: 29. 10. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a orhideja1 » 07. Maj. 2010 13:29

Jaz pa mislim, da so to bolj različni načini za doživljanje orgazma, kot pa različni orgazmi.

Moram še dodat-sem malo slabo prebrala prvi post. Načini s katerimi doživimo orgazem, ne različni načini orgazma.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov