Samoporjavitvena krema

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Limeta.*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 163
Na forumu od: 2. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Limeta.* » 10. Dec. 2011 22:41

Tale od Balee mi je top, mam že drugo flaško. Nč nism flekasta in da lep naraven ten koži, stane pa neki malga, okol 3€ :razz:

Slika
wнoever ѕαιd мoɴey cαɴ'т вυy нαppιɴeѕ doeѕɴ'т ĸɴow wнere тo ѕнop :grinsevil:
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 12. Dec. 2011 20:37

sej flekast itak nisi zarad kreme, ampak zarad nanosa in tipa kože...jaz sem mela ful teh kremc, od tistih najcenejsih do kar dragih, pa je bil rezultat več ali manj isti...
meni najboljša do zdaj je od avona in pa alverde (ta celo ne smrdi)
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 12. Dec. 2011 20:39

2x.. :oops:
T00Mika
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 416
Na forumu od: 26. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a T00Mika » 14. Jun. 2012 18:07

Ima katera izkušnje z Diorjevo ali Chanelovo samoporjavitveno kremo? Kako se je obnesla?
filipa67
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 29. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a filipa67 » 19. Jul. 2012 11:34

Zakaj pa ne bi raje ta čas, ko iščeš podatke in mnenja o kremah preživela nekje zunaj na soncu?

Pa še prihranila bi :)
Vsak ima svojo dišavo, pa naj bo <a href="http://www.ilike.si/moski-parfumi">moški</a> ali <a href="http://www.ilike.si/zenski-parfumi">ženska</a>.
Jasmine*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 27. 4. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Jasmine* » 27. Apr. 2014 18:11

Žiujo :)

Ker se bliža poletje (čeprav to po vremenu ni ravno opazno) me zanima, če bi mogoče katera vedela (odgovora niti vprašanja nisem zasledila) če imamo v Sloveniji in kje, kakšen salon kjer tamkajšnji zaposleni poskrbijo da te posprejajo (pa po možnosti bolj naravne, v US vem da imajo že spreje na osnovi naravnih sestavin). ful si ne bi upala doma poskusit in tvegat.

hvala vsem in lep dan :)(:
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 27. Apr. 2014 19:56

teh salonov je kar precej, že dolgo časa...za ker konec te pa zanima? sicer pa, poguglaj malo..

vem, da je v lj na fužinah en :D
Teya*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 9. 4. 2014
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Teya* » 15. Jun. 2014 11:36

Ojlaa*

jz sem se tudi odločila da bi probala kako samoporjavitveno kremo. pa me zanima kakšne imate vi s tem izkušnje? katera je najboljša pa ne ravn predraga - (če obstaja kaka podobna tej, da je bolj na osnovi losiona, ne prav krema: Slika
iskala sem ga že povsod - v müllerju, tuš drogeriji, DMu... in ga nism najdla :/

zanima pa me tudi kakšne imate izkušnje glede SUN DANCE samoporjavitvenih sprejev/krem ali pa od BALEE Magic Summer bodylotion??

Slika

Slika
pa kako je potem ko se tuširaš - če res nastaneš ''flekast'', kako je z nadaljno uporabo in nego....???

Hvala za odgovoree*

XOXO Teya*
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 15. Jun. 2014 15:35

od balee losjon ti bi pomoje odgovarjal, je res tak bolj tekoč in se ga lepo razmaže. Sicer že dolgo nisem uporabljala teh stvari, ampak se mi zdi, da je ta balein za postopno porjavitev, torej nisi čez noč rjava ampak za to potrebuješ par dni. Kar se mi zdi nekako bolje, bol naravno (da nisi danes bela, jutri zelo opazno rjava).
Pred uporabo losjona naredi piling telesa, da ti res lepo enakomerno prime. Tudi spira se enakomerno, če ne drgneš kakšnega dela telesa bolj kot ostale.

Všeč mi je bil tudi od nivee v spreju na pumpico, res se je epo nanesel, pa še prijeten vonj je bil. Od alverde še zmeraj najbolj pohvalim - no, pa od Avona. S sundance imam slabše izkušnje, pa ne zaradi nanosa, ampak ko se začne spirat, se mi je začel vsedat v pore in je zgledalo grdo (čeprav sem opazila samo jaz).

Za vzdrževan ten se moraš mazat na par dni, jaz sem to zmeraj opravila zvečer in se zjutraj obvezno stuširala, ker je vonj pri večini res neprijeten.

Je pa ena slabost teh krem, na svetlih oblačilih ti lahko puščajo barvo.
Teya*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 9. 4. 2014
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Teya* » 15. Jun. 2014 18:35

Green Cookie napisal/-a:od balee losjon ti bi pomoje odgovarjal, je res tak bolj tekoč in se ga lepo razmaže. Sicer že dolgo nisem uporabljala teh stvari, ampak se mi zdi, da je ta balein za postopno porjavitev, torej nisi čez noč rjava ampak za to potrebuješ par dni. Kar se mi zdi nekako bolje, bol naravno (da nisi danes bela, jutri zelo opazno rjava).
Pred uporabo losjona naredi piling telesa, da ti res lepo enakomerno prime. Tudi spira se enakomerno, če ne drgneš kakšnega dela telesa bolj kot ostale.

Všeč mi je bil tudi od nivee v spreju na pumpico, res se je epo nanesel, pa še prijeten vonj je bil. Od alverde še zmeraj najbolj pohvalim - no, pa od Avona. S sundance imam slabše izkušnje, pa ne zaradi nanosa, ampak ko se začne spirat, se mi je začel vsedat v pore in je zgledalo grdo (čeprav sem opazila samo jaz).

Za vzdrževan ten se moraš mazat na par dni, jaz sem to zmeraj opravila zvečer in se zjutraj obvezno stuširala, ker je vonj pri večini res neprijeten.

Je pa ena slabost teh krem, na svetlih oblačilih ti lahko puščajo barvo.


aha...se pravi je potem od Balee še vedno najboljši? ker grem jutri v muller in morm vedeti kaj nej pol kupim da mi nebo žal (;
Od Nivee na pumpico? mi lahko dodaš sliko da bom vidla kateri je?
kaj pa bi ti priporočila naj si rajši kupim - Baleo, Niveo na pumpico, od Alverde ali od Avona?
ker verjamem da si probala že vse in imaš izkušnje kateri je najboljši (;
aha se pravi se zvečer namažem in zjutraj stuširam, ok (;
jz mam sicer eno full staro samoporjavitveno olje (in sicer od L'oreala Sublime Bronze Express), in sem se par dni nazaj posprejala in lepo razmazala z rokavicami da nebi imela groznih rok, pa morm rečt da sm zaenkrat še zelo zadovoljna - nism nč flekasta, nč se mi ne spira al pa da bi bla oranžna, tud na oblačilih se mi nč ne pozna, pa sm imela bele pajkice gor...drži mi že kr dolgo, tko da sm zelo zadovoljna (zaenkrat še); edina slabost tega je, da je že full staro in nimajo več takih v mullerju/dm...
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 16. Jun. 2014 3:51

Novo temo o samoporjavitvenih sem izbrisala, je dovolj ena.

Teya* napisal/-a:ojlaa*

jz sm pa mal gledala po teh forumih za te samoporjavitvene kreme, pa so vse teme že full stare, in zato odpiram novo temo ;)

kot vse bejbe sm tudi jz rada lepo rjava, sam zmeri me najprej full opeče in sem čiist rdeča, pa šele po kakem tednu pol mal rjava... ampak še zmeri pa ne lepo po celem telesu.. in prejšnji teden me je že opeklo tko, pa sem zdej rjava po ramah, zgornjem delu hrbta in delno po rokah; na ostalih delih sm pa bela :/ in se mi zdi škoda denarja za solarije, pa še niso zdravi za kožo, zato sem se odločila da bi probala kako samoporjavitveno kremo. pa me zanima kakšne imate vi s tem izkušnje? katera je najboljša pa ne ravn predraga - (če obstaja kaka podobna tej: Slika
iskala sem ga že povsod - v müllerju, tuš drogeriji, DMu... in ga nism najdla :/ mi je pa super zato ker je kot losijon, da ni čist prava krema, ker še zmeri nebi rada izgledala tok umetna kot Snooki iz Jersey Shore ;)

pa kako je potem ko se tuširaš - če res nastaneš ''flekast'', kako je z nadaljno uporabo in nego....???

Hvala za odgovoree*

XOXO Teya*


Green Cookie napisal/-a:praviš, da solariji niso dobri za zdravje...tudi to, da te opeče sonce, pa čeprav si po tem rjava, je zelo škodljivo! Tudi, ko si namazana s samoporjavitvenimi sredstvi, te lahko sonce opeče, zato vseeno uporabljaj zaščitni faktor. Oz. najlepša in najbolj obstojna barva se itak dobi v senci...

In to, da so teme stare, se mi ne zdi dovolj dober razlog, da rabiš odpirat novo, ko pa so tam napisani losjoni oz. kremce in izkušnje uporabnic z njimi.

Sama sem imela nazadnje od alverde, sicer zelo zadovoljna, ampak danes sem pač ponosna na svoj naravni ten, pa čeprav je ta zelo svetel.
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 16. Jun. 2014 21:54

če je že ful staro, vrži stran, gor na vsaki embalaži piše, koliko časa lahko uporabljaš po odprtju (ponavadi 6 ali 12m za take kreme). Sploh, če gre za olja.

Sicer pa, sem za alverde - tako sestava, kot vonj, barva, ne-vsedanje v pore, puščanje na oblačilih.

Spiranje je pa največ odvisno od tvoje kože - če se povrhnjica enakomerno lušči, si manj flekasta. Drugače pa narediš piling in je..
bodilepa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 2. 1. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a bodilepa » 02. Jan. 2016 16:54

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov