Samoporjavitvena krema

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

ursekk
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 2. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ursekk » 21. Jul. 2010 20:19

alia napisal/-a:Ker nisem nikjer zasledila o samoporjavitvenih kremah, me zanima, katera od tovrstnih krem je uredu in ni ful draga?hvala...

Sama sem začela pred 14dni uporabljat Nivea (Summer Beauty Body Lotion). Sem zelo zadovoljna. Nimam lis. Mažem se na vsake 2 dni in je super!!!
Uporabniški avatar
sarchika09
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 275
Na forumu od: 1. 4. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sarchika09 » 22. Jul. 2010 9:26

^^ pa se ta Niveina krema fajn razmaže in vpije al je bolj lepljiva? Lani sem mela eno samoporjavitveno kremo (mislim, da od Dove), pa je bla ful lepljiva potem, ko si se namazal, pa še ful dolgo se je vpijala :?
Uporabniški avatar
Stripy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 314
Na forumu od: 22. 3. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Stripy » 22. Jul. 2010 10:53

Jst bi rajš počakala na čas, ko se bo nehala mazat!

Fuj, tega nikol več ne dam nase! Pa naj bo samoporjavitvena al pa losjon! K se začne spirat pa itak zgleda, k da se neb 14 dni stuširu! :heul:
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3410
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 22. Jul. 2010 12:02

Jaz sem kakšni dve leti nazaj uporabljala od Nivee nek ta samoporjavitveni losjon in so se mi na oblačilih (sploh belih, ki jih poleti ful nosim) vedno imela sledove te kreme....pa tudi, če sem počakala pol ure, da se je losjon kao dobro vpil.... :?

nikoli več....rajši sem celo poletje bolj bele polti.

Moja prijateljica ma celo proceduro kar se tega tiče in mazanja s temi losjoni se loti vedno takrat, ko ve, da cel dan nikamor ne gre: se namaže in potem par ur paradira po stanovanju :D (bog ne daj da bi se kam vsedla) da se stvar vpije v telo...

Ne vem če mam živce za kaj takega
Uporabniški avatar
sarchika09
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 275
Na forumu od: 1. 4. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sarchika09 » 22. Jul. 2010 12:21

A pol so vse te samoporjavitvene kreme take, da se ful dolgo vpijajo? :? Sem misla, da je odvisno od znamke, ker res nimam volje cele procedure delat iz tega hehe. Mah, bom pa bela kot jogurt hodla okrog (nič novega ubistvu) :D
ursekk
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 2. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ursekk » 22. Jul. 2010 13:16

sarchika09 napisal/-a:^^ pa se ta Niveina krema fajn razmaže in vpije al je bolj lepljiva? Lani sem mela eno samoporjavitveno kremo (mislim, da od Dove), pa je bla ful lepljiva potem, ko si se namazal, pa še ful dolgo se je vpijala :?

Razmaže se super. Moraš počakat da se vpije. Vpija se tm do 3-5 minut. Poiskusi in mi povej svoje mnenje.
T00Mika
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 416
Na forumu od: 26. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a T00Mika » 25. Avg. 2010 17:20

Te samoporjavitvene niso zame. Sem to preizkusila enkrat oz. dvakrat, pa nikoli bila zadovoljna z rezultatom. Naredila piling, pa vse, ampak ni to to. Poleti pa s tem sploh ne upam prakticirat, da bom potem imela cunje vse flekaste, k se potiš. Pa še smrdiš tk, da te na daleč zavohajo. :D
Boljše enkrat, dvakrat v solarij it al pa kr na sonček pa to to, če se že gre za to, da dobimo malo barve :)
Uporabniški avatar
klawdy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 62
Na forumu od: 23. 12. 2006
Kraj: celje

Neprebrana objavaNapisal/-a klawdy » 01. Apr. 2011 16:07

uporabljam od sinDANCE sprej za hitrejšo in intenzivnejšo porjavitev na soncu in v solariju. Pa tud kr tko ker spodbudi naravni pigment, pa tud če ne grem na sonce se z njo namažem ker lepo diši po breskvah in kožo zaradi karitejevega masla naredi tako mehko, kot nobena druga, tudi kremo imam isto, sam se mi sprej bol dopade.
Uporabniški avatar
Peterca18
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 432
Na forumu od: 1. 1. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Peterca18 » 15. Jun. 2011 11:51

Poročam. Testirala SunDance samoporjavitveni losjon v spreju. Lepo se nanese, losjon sam ima prijeten vonj, ampak potem se mi zdi da ima ta barva nek čuden vonj (meni neprijeten, verjetno imajo vse samoporjavitvene krme podobnega). Hitro se vpije, ni nobenih flekov, barva je enakomerna, ampak meni zgleda precej nenaravna. Pač to ni barva, ki jo dobim na soncu, ker ima nek oranžen (korenčkast) odtenek. Čeprav zdaj po 3 dneh, ko je že malo zbledela, se mi zdi že kar lepši in bolj naraven oddtenek.
Ko bom velika, bom Lara Croft.
Uporabniški avatar
Limeta.*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 163
Na forumu od: 2. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Limeta.* » 19. Jun. 2011 11:19

Tud js uporabljam dm-ov SunDance sprej za samoporjavitev, ampak ga dam sam po rokah al pa po nogah, na dekolteju in trebuhu se mi že po kšnih 4ih dneh nrdijo grozni fleki :evil: je pa baje treba nanašat ta sprej s krožnimi gibi pa js si pol s fenom posušim na koži k se mi neda čakat tok časa :)
wнoever ѕαιd мoɴey cαɴ'т вυy нαppιɴeѕ doeѕɴ'т ĸɴow wнere тo ѕнop :grinsevil:
Uporabniški avatar
evva
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 901
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a evva » 19. Jun. 2011 16:46

js sm ene par let nazaj sprobala 3 različne firme samoporjavitvenih krem oz. sprejev (Loreal, Nivea, pa mislm da je bla od Garnierja ena če se prov spomnm), tok sm jih zamnejala pa zato, ker majo res čuden vonj in sm misnla, da mi pač določena krem/sprej ne odgovarja na kožo, samo sem potem ugotovila, da vse tko smrdijo, pa tm k s kosti od modrčka po dveh dneh kr zgine barva in pol ful čudn zgleda k si tm kr bel, drugje po telesu pa rjav, tko da kr neki, bolš it v solarij ene 5x pred poletjem (brez pretiravanja). Zadnjič je v dm-u ena pred mano stala na blagajni, prov zavohala sm tisto smrdljivo samoporjavitveno kremo na njej :roll: ... za tiste k pa to vseen uporabljate, men je najlepši odtenk mel sprej od Loreal bronze, ni bil oranžen, ampak lepo bronast..
Zendaya
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 4. 8. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Zendaya » 09. Avg. 2011 21:58

Men so kreme en veliki šit --) odsvetujem

Useeno sonček bolši :D
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 09. Avg. 2011 23:14

zakaj že? jst sm se učasih s tem mazala in če se znaš dobr namazat pa maš dobro kremo izpade ful naravno! ubistvu noben ne ugotovi da ni..
Zendaya
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 4. 8. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Zendaya » 16. Avg. 2011 9:10

White_Widow napisal/-a:zakaj že? jst sm se učasih s tem mazala in če se znaš dobr namazat pa maš dobro kremo izpade ful naravno! ubistvu noben ne ugotovi da ni..


Odvisno od kreme maš prau :) Sam ene pa res niso vredne imena samoporjavitvene kreme ---> naredijo te oranžnega pa še cel si flekast, te so res en velik shit..
Uporabniški avatar
neenchy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 159
Na forumu od: 3. 2. 2005
Kraj: nekje med oblaki

Neprebrana objavaNapisal/-a neenchy » 10. Nov. 2011 12:41

http://www.xen-tan.co.uk/item/Xen-Tan-D ... ze-148ml/K

a ve katera kaj o tem izdelku?
sama sem naročla različico za svetlo kožo ( ker sem zelo svetlo polta), poročam kako bo ko bom dobila in poskusila :)

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov