Samoporjavitvena krema

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

teaaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 23. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a teaaa » 01. Apr. 2009 13:03

...
Zadnjič spremenil teaaa, dne 30. Jan. 2010 16:48, skupaj popravljeno 1 krat.
speliika<3
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 127
Na forumu od: 26. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a speliika<3 » 01. Apr. 2009 16:16

Nevem, ampak če mene prašaš ni važna ferma...Te kreme so vse enake: ŠKODLJIVE!
Uporabniški avatar
*ž@bic@*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 178
Na forumu od: 14. 2. 2007
Kraj: LubLana*

Neprebrana objavaNapisal/-a *ž@bic@* » 13. Apr. 2009 21:07

Js mam pa eno iz DM-a od Balee..k je ful velka pa pocen (400ml za mn k 2€) pa nism čist nč flekasta pa še dišiii :cool:
Loue me..i'm ž@bic@
sunset21
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 359
Na forumu od: 7. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sunset21 » 13. Apr. 2009 21:13

*ž@bic@* napisal/-a:Js mam pa eno iz DM-a od Balee..k je ful velka pa pocen (400ml za mn k 2€) pa nism čist nč flekasta pa še dišiii :cool:


in kdaj so bile vidne spremembe?
V_Rose_V
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 493
Na forumu od: 7. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a V_Rose_V » 14. Apr. 2009 11:47

nisi bla flekasta od balee? jaz sem to kremo prvo uporabla, pa sem bla flekasta, kot da mam garje :lol: pol pa sem probala od johnsona neko zadevo, ki je bla občutno boljša, ampak še vedno zanič..seka moja je probala tud neko johnsonovo, ki je še mela neke bleščice poleg...pa tud zanič zadeva. še vedno prisegam na sončeka, čeprav naj ne bi blo zdravo izpostavljanje soncu no...
Uporabniški avatar
choco.cat
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1119
Na forumu od: 14. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a choco.cat » 14. Apr. 2009 14:06

Jaz sem zaključila svojo kariero z temi kremami. Sem probala ene 2x, obakrat končala flekasta in sem si rekla da je blo dovolj :)
Pomoje je zdaj boljše te kreme uporabčjat, ker se ne spotiš tolko kot pa poleti. Pol pa si cel flekast če zašvicaš.

Jaz sem mela Dove in nisem bla zadovoljna.
Zdaj pa se samo še kdaj pa kdaj z Johnsons Holiday skin (za svetlejšo polt) namažem, to je pa tudi vse.
I laugh at gilded butterflies.
Uporabniški avatar
borboletta
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 304
Na forumu od: 19. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a borboletta » 02. Jul. 2009 19:55

Jst res ne vem kaj mam(o) s temi kremami, da vem da so za en drek pa še zmer gledam vsakič kjero nej kupm?! :? Zdej v prejšnjih sezonah sm imela eno od Johnsona in eno od Dove...ne spovnm se, da bi smrdele sam flekasta sm pa bla. In kljub temu zdej še gledam če nej si kupm eno od Niveje? Rabla bi sam za spodnji del nog. Mogoče katera ima to kremmo?
Vse bolj komplicirano postaja živeti enostavno.
Uporabniški avatar
*AnNy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 461
Na forumu od: 27. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *AnNy » 02. Jul. 2009 20:26

jst teh krem ne uporablam več, kr sm vsakič flekasta pa tut če si prej piling nardim.Sm mela že od Dove,Avon, Nivea ampak sm vse stran pometala. :?
Ložica**
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 26
Na forumu od: 9. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Ložica** » 08. Avg. 2009 2:15

da pa še jaz povem svojo izkušnjo - mam zelo svetlo polt, na soncu se me ne prime kaj dost, v solarij sem lani vsega skup pribl. uro pa pol hodla pa skor ni blo učinka. Škoda gnarja, časa..Zdaj niti slučajno ne grem več, sem se začela zavedat kolk nevarno je loh to. Pol sem se pa namazala s samoporjavitveno -loreal sprej, prvi dan pa drugi je blo lepo, pol ko gre pa to dol, si pa šekast.. Sploh če se briješ, da ne govorim o vonju.

Letos pa - opa - kupla sun dance piling, pa samoporjavitveno tud od sun dance kr z niveinim losjonom ki mi je še z morja ostal malo zmešala. Ko sem se s tem namazala ni blo take očitne razlike da bi bla kr naenkrat rjava, ampak se je poznal da nisem bla več tolk bela. Vonj se je mal poznal, ampak ni blo TOLK hudo. Naslednji dan sem ponovila, izpadlo je ful naravno, ko sem se tuširala je bla voda čist normalna, brisače so tud ostale bele, tako da se nimam za pritoževat. Pol tretji večer sm si pa kr piling naredla pa se tud brila, namazala se nisem več, pa nism bla nič flekasta, pa tud zbledelo mi skoraj še ni, koža pa tud diši. Tako da priporočam! Sam v solarij ne hodit, škoda zdravja! Tud belo je lepo!
Uporabniški avatar
Anja ^^
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 221
Na forumu od: 3. 8. 2009
Kraj: grosuplje

Neprebrana objavaNapisal/-a Anja ^^ » 08. Avg. 2009 9:24

Js uporabljam samoporjavitveni losjon od Nivee in morm rečt, da še nikol nisem bla flekasta. Tudi pod tušem ni blo niti kančka rjave barve. Mogoče ste flekaste ker kreme ne razmažete dobro? Razmazat naj bi jo bilo potrebno z dolgimi in močnimi gibi, da se nanese res na usa mesta enakomerno. :wink:
Uporabniški avatar
gaby_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1318
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a gaby_ » 08. Avg. 2009 11:54

andreich napisal/-a:Punce...sam povem vam, da je to ena izmed najbolj škodljivih stvari za vašo kožo! Če se še zdaj ne zavedate...lahko, da se boste čez par let:!:

Mogla sm tole napisat, ker poznam kolegico s kožnim rakom (verjetn sam zarad teh krem, solarija, sončenja)...pomislte kolk vam je pomembna ta barva v primerjavi z vašim zdravjem čez par let!

Bmk za svojo barvo...js se s to kremo ne namažem več, solarija se izogibam, na sončku sm pa takrat ko je to še zdravo...pa še staram se počasnej zarad tega :wink:


sama samoporjavitvena krema ni kancerogena in to je znanstveno dokazano. je pa nevarno to, da se nekateri ljudje namažejo s to kremo, so lepo zagoreli in se potem brezskrbno nastavljajo soncu brez dodatne zaščite, češ da so itak rjavi in jih to na nek način 'ščiti'. kar pa seveda ni res. torej rak nastane zaradi uv sevanja in ne zaradi katerekoli sestavine v kremi :wink:
Uporabniški avatar
*TEQUILA*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 9. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *TEQUILA* » 10. Avg. 2009 21:21

Jaz se včasih pred poletjem namažem po nogah, da nisem čist bela in da lepše zgleda v kratkih hlačah.

Drugod se mi pa ne da pacat. :)
Uporabniški avatar
Kaychee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 248
Na forumu od: 15. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Kaychee » 12. Avg. 2009 8:40

Zadnje čase mam mleko za telo s samoporjavitvenim učinkom (DM) in mi popolnoma zadostuje. Ni prevelikega šoka kr čez noč, pa tud če se lih lepo ne namažem, se mi prov velik ne pozna. Je pa mal učinka.. Z redno uporabo, pa velik več ... Tko da mi je to boljša izbira kot samoporjavitvene kreme, ker so te premočne.
Uporabniški avatar
*LooBika*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 545
Na forumu od: 27. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *LooBika* » 14. Avg. 2009 17:00

*TEQUILA* napisal/-a:Jaz se včasih pred poletjem namažem po nogah, da nisem čist bela in da lepše zgleda v kratkih hlačah.

Drugod se mi pa ne da pacat. :)


No js bi to kremo tud ce bi jo ze uporabila, uporabila le na nogah.. nekatere pravite, da ste zadovoljne z dol. kremami, dolocene ne..js sm samo enkrat uporabila to, neko johnosonovo, kukr se mi zdi, ampak se ne spomnem lih rezultata..verjetno ni bil posebej zavidljiv, da nisem nadaljevala s tem... Drugace pa sej pravim bi poizkusila, sam se bojim, da bom potem izpadla kot kaksna zebra.. :D
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 29. Maj. 2010 20:59

Kopiram od drugod:

Larchiiie napisal/-a:Jst nism vedla kam drugam napisat pa bom kar tukaj pa upam, da ni nič narobe... mene zanima oz. če mi lahk katera svetuje kateri proizvod za telo za porjavitev je najboljši? Ker jaz nočem tiste, ki se že v parih urah poznajo in moraš rokavice met zravn pa vse to... jst bi tko da bi v tednu-dveh se počasi že začelo vidt, da sm bolj rjava pa vse to. Neki v stilu ameriškega Jergens natural glow.
Hvala :D

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov