Samoporjavitvena krema

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
smotkica_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 561
Na forumu od: 11. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a smotkica_ » 29. Jun. 2005 16:52

cukrck napisal/-a:No da povem: na začetku sem bla full zadovoljna s to kremo, zdej po parih dneh pa nisem več. Krema se full spira, po tuširanju so brisače rjave, majčke mam tut vse flekaste od te kreme!
:motz: :zunge:
Pa tut k poslušam kolegice, nobena ni zadovoljna s to kremo.
Tko, da vam tut jst ne priporočam te kreme.

joj no pa sem že mislna, da bom letos kaj dobla, pa vidim, da spet nebo nič :x ampak še vseeno rajši slišim, da ta krema ni dobra, kot pa da bi jo prvič uporabljala in bi se mi to zgodilo :)
Uporabniški avatar
smotkica_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 561
Na forumu od: 11. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a smotkica_ » 29. Jun. 2005 21:31

sofia83 napisal/-a:Priporočam Diorjevo Super-Bronze. Včasih (ampak res občasno, ker se mi ponavad ne da) se namažem, pa mi ful lepo barvo nardi, k zgleda čist naravno.

a pa ne pušča nobenih sledi, po izpiranju?pa koliko stane in kje se je do dobiti? :D
Uporabniški avatar
smotkica_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 561
Na forumu od: 11. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a smotkica_ » 30. Jun. 2005 9:23

sofia83 napisal/-a:Čist nobenih sledi ne pušča, barva pa izginja postopoma, tko da nisi ves lisast. Jst si najprej nardim ornk piling, pol pa to kremo enakomerno razmažem. Če hočem še temnejšo barvo, se po treh urah še enkrat namažem. Pol počakam še par urc in se stuširam, po tuširanju pa si dam gor eno lepo dišečo kremo za telo. In po tem postopku zihr nisi lisast, ne puščaš barve, pa še smrdiš ne po teh samoporjavitvenih kremah. Je pa ta Diorjeva med dražjimi, stane tm okol 6 čukov. Kupla sm jo pa v Müllerju.

uff...a 6 tisoč stane...ja te si pa nebom mogla kar tako prilastiti vidim :? ...mi prosim še poveš kakšen pilling si narediš, da to res deluje, pa koliko kreme približno namažeš gor?
MissXX
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 28. 6. 2005
Kraj: in the middle of nowhere

Neprebrana objavaNapisal/-a MissXX » 30. Jun. 2005 20:13

Jaz mam Johnson holiday skin. Mažem se od pondelka, danes - 4. nanos; prvič vidni rezultati - BEDNI! Po rokah in trupu je kul, nč ne rečem (res je, da mam tuki že mal podlage). Po nogah sem pa vsa lisasta in rumena!! :x Pa sem ful merkala da se enakomerno mažem.

Blat u glavnem
Še dobr da grem jutri na morje ho ho ho :) Sonchek here I come, se bom k kentucky fried chicken na soncu cvrla :D
..:.. I'm not half a woman, why would I need half a man ..:..
Uporabniški avatar
barbie_girl
Kršitelj/ica 2. stopnje
Prispevkov: 166
Na forumu od: 7. 6. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl » 30. Jun. 2005 20:26

mam zdej eno od dior in je ful dobra! the best!
Uporabniški avatar
smotkica_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 561
Na forumu od: 11. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a smotkica_ » 30. Jun. 2005 21:06

sofia83 napisal/-a:Glede pilinga - za telo loh kupš tud najcenejši piling, k je mehanski. Za obraz pa je bolš da vzameš ekstra dober piling, k ti ne bo poškodoval kože (so tm nad 5 čukov), za telo je pa ql že kak od Nivee al pa Dovea al kej podobnga. Gor daš pa tok kreme, da maš filing da ti pokrije vso kožo in jo dobr vtreš. Pa res ne smeš dat preveč kreme, ker pol ostane kaka lisa sem ter tja (sam to je tok zanemarljivo, da se da itak dol dobit s kakšnim bolšim tonikom za obraz). pa pazt moraš pr kolenih, komolcih, gležnjih in zapestju, da kremo res dobr vtreš, pa na teh mestih je dej rajš mal manj. Pa jasno vsakih 5-10 minut si hitr roke umit. To je pa to. Sliš se mal komplicirano, ampak k daš postopek že večkrat čez, skor sploh ni več razlike med barvo iz tube in naravno. :wink:

aha...no tole se res sliši malo komplicirano, ampak bo že...saj pomoje, da si jo spet nebom kupila, bom gotovo spet kar bela ostala :D
Uporabniški avatar
smotkica_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 561
Na forumu od: 11. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a smotkica_ » 01. Jul. 2005 9:27

cukrck napisal/-a:
smotkica_ napisal/-a: bom gotovo spet kar bela ostala :D


hehe, jst tut ja :D :lol:

no lepo, da zvem, da nebom edina na tem svetu bela, ker pač negrem na morje in ne uporabljam samoporjavitvenih krem :D
ančk;)
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 26. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ančk;) » 03. Jul. 2005 14:04

jah jst sm tut bela k mam eno bolezen :evil: ....pa uporablam samoporjavitveno kremo...ampak uno od loreala k se je lan ful reklama vrtela...to kremo sm si lan kupla pa jo mam zdej še pou....pa mi ej čist oki!tko si lepo rjav pa nimaš kšnih lis al pa kej podobnga....tko d ami je ql...bla je pa okol 5 jurjev!
Elizabetka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 293
Na forumu od: 20. 6. 2005
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Elizabetka » 03. Jul. 2005 15:11

Kaj nimaš pigmenta?
ančk;)
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 26. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ančk;) » 03. Jul. 2005 17:37

ne nimam ga....kako si wedla???....a maš mogoče msn k se nebi lih tuki o tem poguwarjala?!**
Uporabniški avatar
BlueGirl1983
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 64
Na forumu od: 8. 10. 2004
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a BlueGirl1983 » 04. Jul. 2005 22:13

Jaz sem pa pogruntala svoj sistem za nanašanje samoporjavitvene kreme. Ker sem imela dovolj svoje jogurtove kože in zelo slabe izkušnje s potemnitvijo iz tube (zaradi flekov seveda), sem si kremo začela redčit. Čisto malo je vsak večer zmešam v mleko za telo, se namažem in to je to. Všeč mi je, ker učinek ni premočan, poleg tega pa še ne smrdi in se hitro vpije. Priporočam!
Ti bodi Zrak in brez tebe jaz, Ogenj, ne morem goreti...
In jaz, jaz naj bom Ogenj in brez mene se ti, Zrak ohladiš.
Uporabniški avatar
Par|s
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 7. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Par|s » 07. Jul. 2005 13:11

joo samo to ne......jaz sem si jo lani poleti dala gor preden sem šla na morje in se je nisem mogla znebit cel mesec pa še cela lisasta sem bla
Uporabniški avatar
izitanči
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 680
Na forumu od: 27. 12. 2004
Kraj: bela ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a izitanči » 07. Jul. 2005 13:22

BlueGirl1983 napisal/-a:Jaz sem pa pogruntala svoj sistem za nanašanje samoporjavitvene kreme. Ker sem imela dovolj svoje jogurtove kože in zelo slabe izkušnje s potemnitvijo iz tube (zaradi flekov seveda), sem si kremo začela redčit. Čisto malo je vsak večer zmešam v mleko za telo, se namažem in to je to. Všeč mi je, ker učinek ni premočan, poleg tega pa še ne smrdi in se hitro vpije. Priporočam!



Ja terna, tole je men mami prejšen teden zmešala v kozarčku mleko za telo pa to samoporjavitveno kremo(od Krke).In sploh nisem bla nič lisasta, lepo se je enakomerno porazdelilo!!Res super
Sončni zahod je mešanica, med pravljico in iluzijo. Ene največjih lepot, kar jih ponuja stvarstvo. Čista katarza človeškim čutom.
Uporabniški avatar
***TaDeKa***
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 7. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ***TaDeKa*** » 07. Jul. 2005 15:48

baje niso porevče good. mislm baje če se hočš že namazat se daj pr komzetičarki naj te ona ker zna kremo razoprediti pravilno...( no naj bi znala :D )
smile like u mean it!!
Uporabniški avatar
***TaDeKa***
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 7. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ***TaDeKa*** » 07. Jul. 2005 15:51

no sj to pa zna bit gut. to bom pa še jst probala.........the best....heh...... kk hitr spreminjam mnjenja....
smile like u mean it!!

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov