Samoporjavitvena krema

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*AnNy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 461
Na forumu od: 27. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *AnNy » 10. Apr. 2008 23:31

jst sm tut prej uporablala Dove z bleščicami, pa nism bla zadovolna, kr je tut men ful smrdela krema :S zdj mam pa od Avona samoporjavitveno kremo na sprej pa je ful dobra
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 11. Apr. 2008 10:00

Dove ne smrdi, dokler je v flaški. Ko se pa namažeš, v naslednjih dneh razvije ogaben vonj - sploh ko se tuširaš. :?
Sicer pa velja enako za vse samoporjavitvene kreme. Vsaj kar sem jih jaz sprobala.
Zašto se sve to dešava
da l čovek išta rešava
il smo samo tu zbog ravnoteže među zvezdama...
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 11. Apr. 2008 10:13

jest mam tud dove, pa mi ne smrdi. mogoče tut ne voham kej precej ker jo uporabljam samo za spodnji del nog, ker se me edino tam v solariju in na soncu barva ne prime + še brijem se in pol mi gre še tista barva, ki se me prime stran..
Uporabniški avatar
×××CarTiKa×××
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 211
Na forumu od: 26. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ×××CarTiKa××× » 11. Apr. 2008 12:34

Obstaja kak samoporjavitveno milo, da ko bi se človek s tem tuširal, bi porjavel.




Se mi je enkrat zdel, da sem to nekje slišala, zdaj pa nevem če obstaja.
Aljo
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 28. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Aljo » 11. Apr. 2008 17:08

Punce, jst pa nujno potrebujem informacijo. Slišala sem za neko fast varianto porjavitve. Menda te v salonu z nekim aparatom napršijo in tisto ostane tud do 7 dni gor.
Če katera kaj ve, kaj ta reč je in predvsem kje bi se to dalo poskusit, naj prosim napiše, ker mi je ful zanimivo. Čez mesec dni grem namreč na poroko in črna večerna obleka na mlečno beli koži ni prav nič okusna. Po naravi sem bolj blede sorte, hitro fašem opekline, pege in ostale nadloge, zato se solarija in "praženja" na soncu izogibam kot hudič križa.

Please, help. Ful hvala že vnaprej.
Uporabniški avatar
caly
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 93
Na forumu od: 15. 12. 2007
Kraj: Koper

Neprebrana objavaNapisal/-a caly » 11. Apr. 2008 18:01

To špricanje barve na kožo sm tudi js zasledila..sicer ne v Sloveniji, zdaj ne vem če mamo to tudi pri nas v salonih. Sm pa mnenja, da tako kot po solariju in pa tem špricanju zgleda človek zelo nenaravno, koža zgleda plastična, ker na njej ni nobenih senc kot pri naravnem sončenju.
Rajši bodi lep bel jogurtek na poroki, kot pa pobarvana lutka. :blackwhite:
Uporabniški avatar
°°°ČeŠnYa°°°
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 423
Na forumu od: 23. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a °°°ČeŠnYa°°° » 11. Apr. 2008 18:10

ma če nisem jz vidla oglas za tole s pištolco tle v Second sun v Ljubljani na Dunajski... nisem sigurna da je to to, je pa blo neki podobnega 4 sure..
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 11. Apr. 2008 18:24

to je šla pa moje prjatlca narest. k te kao v eni komori enakomerno posprejajo s samoporjavitveno ane? sigurno nekje v slo, samo imena salona se ne spomnem..
Uporabniški avatar
lolika69
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 343
Na forumu od: 24. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolika69 » 11. Apr. 2008 18:29

Če iščeš take salone mal poguglej. Lahko pa greš tudi v solarij...če nimaš predsodkov
THE ONLY ROOL ISDON''T BE BORING.DRESSCUTEWHEREVER YOU GO.LIFE IS TO SHORT TOBLENDIN.
marusha
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 29. 7. 2005
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a marusha » 14. Apr. 2008 21:37

nekaj me zanima.. a se z samoporjavitveno kremo mažete tudi po obrazu? in kaj narediš da nimaš potem flekov po vratu?
Uporabniški avatar
kamis
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1085
Na forumu od: 12. 12. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kamis » 15. Apr. 2008 13:19

V kozmetičnih salonih povprašu,drgač pa ja u solariju second sun na celovški in dunajski te pošpricajo s tem pa si kao rjav.Je to že neki cajta.
Wanna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 5. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Wanna » 20. Apr. 2008 21:19

Postopku se reče teniranje in kolikor jaz vem, se da v sončnem studiu Palma.
speliika<3
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 127
Na forumu od: 26. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a speliika<3 » 29. Mar. 2009 17:51

Sm sprobala...Sm bla čist flekasta isto pa še spral se mi je...
Glupe kreme so to ful!!
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 29. Mar. 2009 18:36

Jao kere bruke so ble pr meni s to kremo :D Prvo sem se mazala povsod sam po obrazu ne in sem komi pol k so mi drugi rekli opazla da je res fejt razlika, pol sem se pa po faci mazala in po telesu ne (da se izenači) in sem bla k zamorc + cela flekasta po telesu ker se nisem mazala in se koža ponekod drgne dol :lach: .. no in čez kak dan sem bla cela flekasta ker sem čakala da se mi komplet odlušči... pa še smrdelo je ogabno.. tko da nikoli več :)
andreich
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 19. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a andreich » 29. Mar. 2009 22:25

Punce...sam povem vam, da je to ena izmed najbolj škodljivih stvari za vašo kožo! Če se še zdaj ne zavedate...lahko, da se boste čez par let:!:

Mogla sm tole napisat, ker poznam kolegico s kožnim rakom (verjetn sam zarad teh krem, solarija, sončenja)...pomislte kolk vam je pomembna ta barva v primerjavi z vašim zdravjem čez par let!

Bmk za svojo barvo...js se s to kremo ne namažem več, solarija se izogibam, na sončku sm pa takrat ko je to še zdravo...pa še staram se počasnej zarad tega :wink:

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov