Samoporjavitvena krema

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
gregalina
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1234
Na forumu od: 20. 3. 2007
Kraj: toti Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a gregalina » 21. Sep. 2007 9:31

Zdaj imajo v Dm-u akcijo, skupno pakiranje-krema za telo + krema za obraz (Garnier).
Uporabniški avatar
anoyel
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 696
Na forumu od: 3. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a anoyel » 21. Sep. 2007 10:57

M!NA napisal/-a:Sem preiskusila kar nekaj različnih znamk krem in sprejev za porjavitev, vendar mi je doslej še vsaka smrdela. Nazadnje sem kupila od doveja, kar se tiče porjavitve je cool, vendar vonj ni prijeten, pa še dolgotrajen je.


Končno, da je ena omenila, da ji ta krema smrdi. Mislim sama krema že diši.. ampak, ko jo imaš na koži pa le ta smrdi kot hudič. Vsaj meni osebno krema smrdi. Rjava sem že - nisem flekasta ali pa oranžna. Sam neprijetnega vonja, ki je posledica kreme pa ne morem sprati dol s sebe. :?
Čas je vrednota,
ne mineva,
temveč ga uporabljamo.
Uporabniški avatar
tanchii
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 421
Na forumu od: 16. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tanchii » 18. Nov. 2007 18:46

buubbika napisal/-a:Mene pa zanima če vam gre ta barva dol ko se tuširate??


jaz sem jo uporabljala letos pred poletjem, pa mi je tudi šla barva dol ko sem se tuširala :D najprej sem mislila, da sem tak umazana, pa mi ni blo jasno od kje :eek: :lach:
Uporabniški avatar
Lil`Bee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 119
Na forumu od: 2. 11. 2007
Kraj: otok Ajaja

Neprebrana objavaNapisal/-a Lil`Bee » 18. Nov. 2007 18:59

Neki cajta sem prakticirala mazanje s kremo pred spanjem, ker ne prenesem tega občutka, da mastna okoli hodim, da ne omenimo, kak fejst smrdiš :D in sem potem morala dati vedno pižamo prat, ker je bila čisto rjava znotri pa še zaudarjala je... Je pa res, da manj občutiš stranske učinke.
Uporabniški avatar
lolika69
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 343
Na forumu od: 24. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolika69 » 19. Nov. 2007 8:30

Jz sm se enkrat mazala z Dove porjavitveno kremo in je grozn smrdela. Takrat tud bolš, da nism oblekla kake bele majčke k je use pol blo rjav. Da sploh rajš ne omenm kaki so bli moji modrci. Take izkušnje mam, da nwm če bom še kdaj to uporabljala, razen če bom mogla na hitrco porjavit, za kako "posebno" priložnost.
THE ONLY ROOL ISDON''T BE BORING.DRESSCUTEWHEREVER YOU GO.LIFE IS TO SHORT TOBLENDIN.
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 19. Nov. 2007 8:40

:boese:
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 06. Dec. 2010 17:58, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
mulatto_f
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 402
Na forumu od: 8. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a mulatto_f » 09. Mar. 2008 0:02

ja dejstvo je, da kar se tiče samoporjavitvenih za obraz, ne morš prčakvat neki velik... ce hocš da bi ostala rjava, se nebi smeu umit, medtem, ko ce se ne umijes je valda logična posledica, da se začne vse skup luščit pa flekat... sj ne morte prcakvat, da bi se kr cez pa cez packal pa bi bla koža ko v reklami... mnda ja nimate na obrazu 4 dni brez da se umijete gor kremo :eek:
Uporabniški avatar
...TeiiCHiii...
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ...TeiiCHiii... » 11. Mar. 2008 17:27

jst mam nivea summer beauty in je ful dobra... nimaš nobenih flekov..in dou se obdži...men je ful v redu...
candy girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 30
Na forumu od: 1. 7. 2005
Kraj: candy shop

Neprebrana objavaNapisal/-a candy girl » 17. Mar. 2008 10:43

anoyel napisal/-a:
M!NA napisal/-a:Sem preiskusila kar nekaj različnih znamk krem in sprejev za porjavitev, vendar mi je doslej še vsaka smrdela. Nazadnje sem kupila od doveja, kar se tiče porjavitve je cool, vendar vonj ni prijeten, pa še dolgotrajen je.


Končno, da je ena omenila, da ji ta krema smrdi. Mislim sama krema že diši.. ampak, ko jo imaš na koži pa le ta smrdi kot hudič. Vsaj meni osebno krema smrdi. Rjava sem že - nisem flekasta ali pa oranžna. Sam neprijetnega vonja, ki je posledica kreme pa ne morem sprati dol s sebe. :?


mah ta od dove smrdi men po eni hrani, kksnih bobi palckah sam ful mocno :P pa sploh se ne mors znebit vonja..obup.

js drgac od te kreme nism bla lisasta, mene je motil, da je bla tok rumenkasta barva in je zgledal cist umetn.
I hope life isn't a joke, because I don't get it!
Uporabniški avatar
jessyca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 262
Na forumu od: 30. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jessyca » 06. Apr. 2008 13:53

Punce, kupte si kšno malo bolj kvalitetno kremo, pa je ne boste mogle kurcat..Js uporoblam od Collistarja ali pa od Lancaster-ja in so zakon! Res je da so drage ampak se splača. Poleg tega lahko najprej zaprosite za tester, da se prepričate če vam je res ok. Jaz si s kašno Niveino al pa od Dove-a še nog ne namažem!!:D
~poskrbi, da dobiš tisto, kar imaš rad, drugače boš prisiljen imeti rad tisto, kar boš dobil~
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 06. Apr. 2008 20:59

hmmm..da dove krema smrdi? :eek:
to smo se že lani enkrat pogovarjal, pa jo jst še vedno uporabljam in nč ne smrdi.Itak vedno predn se namažem se stuširam, potem se pa še z eno kremco za suho kožo počez namažem in nč ne smrdi.sploh vonja nima.
drgač pa jessyca, jst nevem, men dove čist odgovarja.Je pa razlika kako se namažeš.če se ne znaš namazat ti tud nobena za 50 evričev ne pomaga :wink:
ajgencek
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 12. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ajgencek » 07. Apr. 2008 8:29

je katera probala ze tabletke za porjavitev, ali pa kapsule??? ma kasna ze iskusnje s njimi???
cute
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 113
Na forumu od: 25. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a cute » 08. Apr. 2008 12:05

Dove ma čisto v redu vonj!! Lani sem jo uporabljala, vendar sem imela kar nekaj težav z madeži na oblačilih... Zato sem jo pozneje uporabljala le za posebne priložnosti, par dni prej pač... Nad samim rezultatom pa se nimam kaj pritoževat, res super! Sicer mi pa ni pomoči-vedno moram preizkusiti še kaj, no pa sem pred dnevi kupila od bebe joung care varianto...če se kdo pritožuje nad vonjem kreme dove..ne poizkusite tega!! O rezultatih še ne bom nič rekla, a zagotovo se bom namazala s tem le pred spanjem, da se do jutra razdiši....
Uporabniški avatar
bouhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 933
Na forumu od: 30. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bouhica » 08. Apr. 2008 12:28

Dove smrdi? :eek:

Men ma pa ful hud vonj, si skoz stiskam zrak ven pa pol voham :lach:
You can think Im wrong, but thats no reason to quit thinking
Anelise
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1163
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Anelise » 10. Apr. 2008 22:39

bouhica napisal/-a:Dove smrdi? :eek:

Men ma pa ful hud vonj, si skoz stiskam zrak ven pa pol voham :lach:


bljek,men nagnusno smrdi..

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov