Samoporjavitvena krema

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
allessya
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 702
Na forumu od: 9. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a allessya » 18. Maj. 2006 7:51

levcek napisal/-a:al obstaja posebna samoporjavitvena krema za obraz?


Obstaja, ja... jaz mam eno doma, ampak ne vem točno povedat kera je, ker me do petka ni doma. Mislim pa, da se zraven porjavitvene kreme za telo da dobit tudi posebej za obraz od istega proizvajalca. Vsaj jaz sem naletela na to.
levcek
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 164
Na forumu od: 29. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a levcek » 18. Maj. 2006 8:21

uu jz sm komaj zdej opazla d apise gor na moji kremi face& body :) superca
Uporabniški avatar
čmokica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 557
Na forumu od: 30. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a čmokica » 18. Maj. 2006 10:07

a je že katera uporablala samoporjavitveno kremo za ustnce? js sm si to naročla pr avonu učer :D
Nema na svetu ruznih zena..postoje samo zene, koje ne znaju da bi s malo truda mogle da budu lepe.
( Dior )
levcek
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 164
Na forumu od: 29. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a levcek » 18. Maj. 2006 10:14

zakaj pa ustnice barvat v rjavo ? :)
Blondie
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 147
Na forumu od: 8. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Blondie » 18. Maj. 2006 14:55

levcek napisal/-a:zakaj pa ustnice barvat v rjavo ? :)


Tud meni ni jasno zakaj bi kdo kaj takšnega sploh počel?! :?
Miss*Cyara*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 20. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Miss*Cyara* » 18. Maj. 2006 16:08

Jaz pa sem se danes prvič namazala s samoporjavitveno oz. nasprejla
a :) s to od nivee... v bistvu jo že imam od novega leta kr sem se takrat misla namazat, samo se pol nisem upala, zdaj pa sem rekla da morm probat, drugač ne bom vedla ;) In pol sem si za začetek samo noge in to ful.. pol sem stala 2 uri da se je kolko tolko vpilo hehe :D... pol pa sem se šla stuširat čez nekaj časa in se je vidlo, da je voda malo rumenkasta... in rezultat???Mogoče malo bolj svetleča koža, rjava pa nič :( Zakaj???Zdaj pa še mam ono za obraz od nivee pa si mislim piling nardit, samo ne vem.. upam, da bo ok...
Uporabniški avatar
**SiMoN@**
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 930
Na forumu od: 20. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a **SiMoN@** » 18. Maj. 2006 16:13

haha..dans bi mogl mojo sošolko videt..smo se ji cel dan smejal...čudnu mi je blu že zutrej k je bla v puliju(!) pa jo vprašam kaj je pa je rekla dej bejž pol je pa pokazala roke pa hrbet in trebuh..je bla čist lisasta..rumenu bela..in pol je cel dan sanjala o tem da bo v banjo natočila varekino in se not ulegla pol je že z radirko se redirala pa limone šla med poukom kupet pa se je mazala..in je čist rumena pa negre stran..hehe ;D
levcek
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 164
Na forumu od: 29. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a levcek » 18. Maj. 2006 18:13

pa kako se je ta zenska namazala?
mors piling narest.... ceprav jz si ga ne...pa pol kremo fejst vtret v kozo in masirat da je enakomerno razporejena..pa to hitr...ne pa pocasi...da se neb lise nardile
jz pa ne upam mami rect da bi me po hrbtu namazala ravno zto ker ne vem ce se bo potrudla da bo lepo.ne vem kako bom sama to izpeljala :roll:
Blondie
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 147
Na forumu od: 8. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Blondie » 18. Maj. 2006 23:16

Miss*Cyara* napisal/-a:Jaz pa sem se danes prvič namazala s samoporjavitveno oz. nasprejla
a :) s to od nivee... v bistvu jo že imam od novega leta kr sem se takrat misla namazat, samo se pol nisem upala, zdaj pa sem rekla da morm probat, drugač ne bom vedla ;) In pol sem si za začetek samo noge in to ful.. pol sem stala 2 uri da se je kolko tolko vpilo hehe :D... pol pa sem se šla stuširat čez nekaj časa in se je vidlo, da je voda malo rumenkasta... in rezultat???Mogoče malo bolj svetleča koža, rjava pa nič :( Zakaj???Zdaj pa še mam ono za obraz od nivee pa si mislim piling nardit, samo ne vem.. upam, da bo ok...


Tile spreji so itak kr nekaj... :? Sploh pa Nivea, raje nabavi malo dražjo pa zato toliko bolj kavalitetno kremo.
Pa najboljše je, če se namažeš zvečer pred spanjem, tako da krema čez noč učinkuje in se zbudiš rjava, kot pravkar iz počitnic! :wink: :D
žblj
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 171
Na forumu od: 27. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a žblj » 18. Maj. 2006 23:23

Punce, tok je enostavno s temi kremami ...

DIOR SUPERBRONZE, prej pa piling. Pa se namažeš preden greš spat, se zjutri stuširaš in ni nobenih lis whatsoever. Res, daleč najboljša samoporjavitvena krema :)
Miss*Cyara*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 20. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Miss*Cyara* » 19. Maj. 2006 7:22

Blondie hvala :) Samo niti mi ni nekaj teh krem za kupovat.. to nivejino sem pač probala, ker je kolegica plesalka in mi je ona priporočila.. drguače sem pa tak bolj temne polti pa ponavadi grem še pozimi ali za 1. maj kam v tople kraje in sem tak naravno rjava.. samo letos zarad faxa nikamor nisem šla in se počutim kot jogurt (čeprav vem da nisem :) )
Zmaja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 66
Na forumu od: 19. 1. 2005
Kraj: Slovenija

Neprebrana objavaNapisal/-a Zmaja » 24. Maj. 2006 6:22

Jaz sem si kupla kremo od Dove pa mi je
fajn, sem se čist normalno namazala kot
z ostalimi kremami pa nisem nič lisasta, se je
pa tud hitro vpila ker si si namazala lepo
na tanko, zdaj jo uporabljam 3 dan pa se že
mal pozna :jump:
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 24. Maj. 2006 8:56

A 3 dni zaporedoma se mažeš, kar en nanosza drugim?

Jest pa to ne upam, nekak se mi zdi, da vsak dan se mazat čez nanos od prejšnjega dne, da ne bo v redu in bo lisasto.

Men se že od enga nanosa Johnsonovega losjona za svetlo kožo pozna, ker sm res čisto bela :D
Zmaja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 66
Na forumu od: 19. 1. 2005
Kraj: Slovenija

Neprebrana objavaNapisal/-a Zmaja » 24. Maj. 2006 9:34

ja zdaj te tri dni sem, se mi zdi da ta losion
ni tak močnn kot ostale druge kreme, no
jaz nisem čist nič lisasta ne vem no ....sem
pa tudi po naravi bolj temna
kozarec
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 111
Na forumu od: 13. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kozarec » 24. Maj. 2006 11:21

Jaz tudi ta Johnsonov losijon uporabljam in moram reči, da mi je kar fajni.
Res tako postopoma dobivam barvo, ki ni premočna, ker sem tudi jaz bolj svetle polti in bi rada oblekla krilo pa mi preveč butasto zaradi preveč belih nog.

Sem pa tudi jaz razmišljala, da bi si nabavila to novo od Dove, sam je pomoje ista kot ta Johnsonova.
Edin kar me moti je ta vonj, na začetku bi je bil všeč, zdaj mi pa že pošteno smrdi. :(

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov