Samoporjavitvena krema

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
_Le`Ona_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 298
Na forumu od: 8. 10. 2004
Kraj: MS/LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a _Le`Ona_ » 19. Avg. 2005 23:12

A je probala katera samoporjavitveno kremo od Loreal Bronz....(zdej je v DM-u za nekje 1400 SIT zarad opustitve programa) ?
Kdor upa, vztraja, kdor vztraja, zmaguje...
Uporabniški avatar
MySelf
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 257
Na forumu od: 3. 3. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a MySelf » 20. Avg. 2005 0:49

jaz sem se tudi mazala s to od johnsons-a .. kljub temu da ste me posvarile :D

en teden je bilo super lepo.. potem sem postala rumena.. nehala sem se mazat.. postajala sem vsak dan bolj lisasta (kot da bi bila umazana) ker se je krema spirala.. na sreco sem sla na morje, se posoncala, dobila pravo barvo.. zdaj se namazem enkrat na teden in je kul... (upam da bo tako osatalo)

samo pa obupno prevec smrdi! fuj!
Uporabniški avatar
Berđa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 17. 8. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a Berđa » 21. Avg. 2005 14:02

No jest uporabljam samo to samoporjavitveno k je skupaj z zaščitnim faktorjem za sonce :razz: Kolegica je pa probala Bronz al neki tazga stane tm okol 3.000 pa jo je zlo pohvalila. Dala mi je pa en nasvet: Preden se namažeš s to kremo se fajn zdrgni kkožo s Palmolive Termal Spa, pa gobico, da odstranis vso staro kožo. Po enem tednu je se vedno imela lepo rjavo kožo (noge). Tko da jest bi na vašem mestu probala :lol:

Lp :D
norolescentka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 504
Na forumu od: 12. 8. 2005
Kraj: štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a norolescentka » 22. Avg. 2005 8:42

zivjo punce.
:cool:
sama sem bolj temne, olivne polti, vendar vseeno vcasih uporabim samoporjavitveno kremo.
zle polet sem mela od johnsonsa tale lotion, pa je men full dobr, ker mi je po vsakem soncenju mal ohranil barvo, oziroma mi mojo grdo črno potemnitev spremenil v tako lepo bronasto.

pozimi uporabljam samoporjavitveno le za obraz in to od loreala.

jst nism po teh kremah nikol flekasta, res pa je, da se meni barva od soncenja ohrani celo leto, mam crte od modrca in hlack od kopalk do naslednjega poletja. :D
življenje je treba uživat! ne veš, kaj te čaka za naslednjim vogalom...
norolescentka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 504
Na forumu od: 12. 8. 2005
Kraj: štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a norolescentka » 22. Avg. 2005 8:45

res, kar se pa tice vonja pr holiday skin...najprej ful dobr, pol pa groza! ce mate cajt, en nasvet: namazite se nekje okoli poldneva, pol se pa po kakih 6ih urah stusirajte :D
jst se namazem, ko popoldne pridem domov, pol pa se zvecer stusiram preden grem ven al pa spat...ker drgac mi vse smrdi
življenje je treba uživat! ne veš, kaj te čaka za naslednjim vogalom...
Uporabniški avatar
čmokica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 557
Na forumu od: 30. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a čmokica » 22. Avg. 2005 13:02

_Le`Ona_ napisal/-a:A je probala katera samoporjavitveno kremo od Loreal Bronz....(zdej je v DM-u za nekje 1400 SIT zarad opustitve programa) ?


a to je ona ko je tak gel? ko moja sekca si je kupla nekega od loreala pa je tak gel :) pa ful lepo barvo je dobla.. js pa ne uporablam st-a k sm že itak preveč rjava :? sam bom enkat probala ta holiday skin od johnsona :D
Nema na svetu ruznih zena..postoje samo zene, koje ne znaju da bi s malo truda mogle da budu lepe.
( Dior )
Uporabniški avatar
_Le`Ona_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 298
Na forumu od: 8. 10. 2004
Kraj: MS/LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a _Le`Ona_ » 22. Avg. 2005 21:36

čmokica napisal/-a:
_Le`Ona_ napisal/-a:A je probala katera samoporjavitveno kremo od Loreal Bronz....(zdej je v DM-u za nekje 1400 SIT zarad opustitve programa) ?


a to je ona ko je tak gel? ko moja sekca si je kupla nekega od loreala pa je tak gel :) pa ful lepo barvo je dobla.. js pa ne uporablam st-a k sm že itak preveč rjava :? sam bom enkat probala ta holiday skin od johnsona :D


Nism ziher, al je krema ali gel....

Hm...kaj pa sprej od Nivee:a je probala katera?
Kdor upa, vztraja, kdor vztraja, zmaguje...
point
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 23. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a point » 23. Avg. 2005 10:00

Porabile ste celih 9 strani o tem da ugotavljate katera krema je boljša. Se je morda katera vprašala, da je mogoče kriv nanos in neznanje kako nanašat kremo in postopek pred njo?Če boste delale po spodnjem postopku ne boste lisaste:
1.Naredi si piling za telo (improviziraš lahko tudi z morsko soljo dodano gelu za tuširanje)
2.Temejito se namaži z običajno kremo za telo - posebej pazi na sklepne predele (kolena, komolci, gležni...) To je za to da se samoporjavitvena krema lepše vpija
3. In šele sedaj nanos samoporjavitvene kreme z rokavicami. In sicer korak za korakom. Namazati moraš vse predele telesa, na hrbtu rabiš pomoč.
Sama uporabljam samoporjavitvene izdelke od Avona, kjer imajo v ponudbi tudi skrob za po nanosu samoporjavitvene kreme, v primeru da se kje pojavijo lise.
Upam da sem pomagala in lp
Uporabniški avatar
tassika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 62
Na forumu od: 12. 4. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a tassika » 23. Avg. 2005 13:06

a je katera probala kremo activa bronz za 40% boljšo porjavitev, baje ni samoporjavitvena krema, dobi se jo pa v lekarni? :?: :roll:
Lilika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 59
Na forumu od: 4. 1. 2005
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Lilika » 30. Jan. 2006 10:11

point napisal/-a:Porabile ste celih 9 strani o tem da ugotavljate katera krema je boljša. Se je morda katera vprašala, da je mogoče kriv nanos in neznanje kako nanašat kremo in postopek pred njo?Če boste delale po spodnjem postopku ne boste lisaste:
1.Naredi si piling za telo (improviziraš lahko tudi z morsko soljo dodano gelu za tuširanje)
2.Temejito se namaži z običajno kremo za telo - posebej pazi na sklepne predele (kolena, komolci, gležni...) To je za to da se samoporjavitvena krema lepše vpija
3. In šele sedaj nanos samoporjavitvene kreme z rokavicami. In sicer korak za korakom. Namazati moraš vse predele telesa, na hrbtu rabiš pomoč.
Sama uporabljam samoporjavitvene izdelke od Avona, kjer imajo v ponudbi tudi skrob za po nanosu samoporjavitvene kreme, v primeru da se kje pojavijo lise.
Upam da sem pomagala in lp



Zakaj pa z rokavicami? In katerimi? (upam, da ni glupo vprašanje).

Prebrala sem vseh 9 strani, pa se še zdaj nisem odločla katero bi kupila. :) Moram si kupit eno... Kaj od Loreala v spreju je tudi za obraz ali samo za telo?
Uporabniški avatar
Dančy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 393
Na forumu od: 3. 7. 2005
Kraj: tu in tam

Neprebrana objavaNapisal/-a Dančy » 30. Jan. 2006 13:20

Jst mam pa po uporabi samoporjavitven kreme toook suho kožo.....vse me zateguje...tko da sem z uporabo prenehala.
Misli pozitivno....
Uporabniški avatar
sweet_kitty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 485
Na forumu od: 24. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sweet_kitty » 30. Jan. 2006 14:36

Men se pa zdi uporaba teh raznih krem tok ne naravna da jih niti videt ne morem :? . Nevem, maš pač tak ten kože kot ga maš, če te pa sonček prime je pa druga stvar.
Ni moj trip v svetu sanj-
Moj trip je lajf!
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 30. Jan. 2006 15:33

sweet_kitty napisal/-a:Men se pa zdi uporaba teh raznih krem tok ne naravna da jih niti videt ne morem :? . Nevem, maš pač tak ten kože kot ga maš, če te pa sonček prime je pa druga stvar.


pa še če si mal nepazljiv pri mazanju si pol ves flekast.....bljak....
Uporabniški avatar
Latte
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 440
Na forumu od: 29. 11. 2005
Kraj: New York

Neprebrana objavaNapisal/-a Latte » 30. Jan. 2006 17:58

Enkrat me je nevemkaj pičl, k mam drgač temnejšo polt in sm si kupla tist sprej od Nivee za samoporjavitev, sm se zvečer namazala se je vse vpil..se zbudim zjutri k krava liska! OMG, pa še poletje je blo, tko da ne hvala takim kremcam pa sprejem.
How blind can you get and still have eyes?
Uporabniški avatar
*Ela*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 537
Na forumu od: 11. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a *Ela* » 30. Jan. 2006 18:12

Lilika napisal/-a:
point napisal/-a:Porabile ste celih 9 strani o tem da ugotavljate katera krema je boljša. Se je morda katera vprašala, da je mogoče kriv nanos in neznanje kako nanašat kremo in postopek pred njo?Če boste delale po spodnjem postopku ne boste lisaste:
1.Naredi si piling za telo (improviziraš lahko tudi z morsko soljo dodano gelu za tuširanje)
2.Temejito se namaži z običajno kremo za telo - posebej pazi na sklepne predele (kolena, komolci, gležni...) To je za to da se samoporjavitvena krema lepše vpija
3. In šele sedaj nanos samoporjavitvene kreme z rokavicami. In sicer korak za korakom. Namazati moraš vse predele telesa, na hrbtu rabiš pomoč.
Sama uporabljam samoporjavitvene izdelke od Avona, kjer imajo v ponudbi tudi skrob za po nanosu samoporjavitvene kreme, v primeru da se kje pojavijo lise.
Upam da sem pomagala in lp



Zakaj pa z rokavicami? In katerimi? (upam, da ni glupo vprašanje).

Prebrala sem vseh 9 strani, pa se še zdaj nisem odločla katero bi kupila. :) Moram si kupit eno... Kaj od Loreala v spreju je tudi za obraz ali samo za telo?
sej vam je point napisala kako do bolših rezultatov, verjamem pa da si po nekaterih kremah tudi lisast, zato se ne poslužujem teh metod, sploh pa je zdaj aristokratska belina v modi :D :D

Lilika, z rokavicami zato da nimaš pol še dlani rjavih ko da si delala na polju :D pa mislim da so ok take rokavice ko jih ma zobozdravnik :)
as if.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov