Nega las

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*zverinica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 510
Na forumu od: 10. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *zverinica* » 14. Apr. 2010 13:19

Kerastase zaščita pred termično obdelavo las, cena 20 EUR, učinek na lase - neprecenljivo :wink: po likanju pa kerastase krema za konice
Ko zunaj mraz je in veter veje, po sprehajanju viski me ogreje.
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 14. Apr. 2010 14:26

*zverinica* napisal/-a:Kerastase zaščita pred termično obdelavo las, cena 20 EUR, učinek na lase - neprecenljivo :wink: po likanju pa kerastase krema za konice


A lahko daš kakšno slikico, da vem točno katera dva sta ta produkta- bom naročala iz anglije in da ne bom kaj zaj*** :)
Uporabniški avatar
*zverinica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 510
Na forumu od: 10. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *zverinica* » 14. Apr. 2010 15:00

drugač se ga da kupit pri frizerju...

maska

fluid za konice (je pa tudi tak iz oranžne kolekcije)
Ko zunaj mraz je in veter veje, po sprehajanju viski me ogreje.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 14. Apr. 2010 15:23

emanuela napisal/-a:Paul Mitchel-olje za ravnanje.Sicer je malo višja cena, ampak ti zaščiti lase pred likanjem-ko jih ti enkrat toplotno obdelaš itak nimaš več kaj praskati, ker jih vedno znova uničuješ.


Kje se lahko tole olje kupi?
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 14. Apr. 2010 16:01

*zverinica* napisal/-a:drugač se ga da kupit pri frizerju...

maska

fluid za konice (je pa tudi tak iz oranžne kolekcije)


Ja vem, je pa precej dražje.
Uporabniški avatar
Ladyy*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 9. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ladyy* » 25. Apr. 2010 18:34

emanuela napisal/-a:Paul Mitchel-olje za ravnanje.Sicer je malo višja cena, ampak ti zaščiti lase pred likanjem-ko jih ti enkrat toplotno obdelaš itak nimaš več kaj praskati, ker jih vedno znova uničuješ.


Lahko prilepiš kakšno slikco da vidim kako zgleda flaška? Kakšna je pa cena? :)
Love me now or love me never, but if you love me, love me forever *
yasemine
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 13. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a yasemine » 13. Maj. 2010 14:59

Jaz si lase perem po metodi "No poo", torej s sodo in kisom :) Moram reč, da je OK, nameravam pa kupit še en naravni šampon za vsake toliko (Lovea maroški me blazno mika). Prej sem imela stalne probleme z iskanjem PRAVEGA šampona, potem sem pa iz luksuza presedlala na najbolj simple zadevo in imam lase res vredne zavidanja...
Naredim si pa tako; vrečko sode zmešam z malo vode, da dobim gosto pasto, nanesem na mokre lase in vtiram kot šampon. Potem DOBRO sperem (sicer obstaja nevarnost za prhljaj) in čez polijem kisovo vodo. Včasih sperem, včasih ne.
Lasje dišijo po svežem (nikakor ne po kisu!), so mehki in naravno sijoči. :P
Pucca20
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 83
Na forumu od: 25. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Pucca20 » 25. Maj. 2010 13:47

Ali uporabljate samo šampone ali si ponavadi kupite potem celo kolekcijo neke znamke, ne vem šampon plus balzam plus kakšna maska itd...?
Dokler vsi enako razmišljamo, sploh nihče ne razmišlja.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 25. Maj. 2010 13:52

^^Jaz uporabljam šampon in balzam. Pa ponavadi si jih kar od iste znamke kupim.
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 25. Maj. 2010 14:17

Enako kot Haley. Različno uporabljam le, če mi zmanjka enega ali drugega, pa imam še kakšnega starega za porabit. Na maram, da se mi dva vonja mešata.
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 25. Maj. 2010 14:38

Jaz tud od iste znamke uporabljam šampon in balzam. Ni mi fajn, če mešam dvoje različno, razen če mi česa zmanjka pol pač vzamem kerga drugega.
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 25. Maj. 2010 14:42

Slika olja za ravnanje:
Slika
The world is as you are.
Uporabniški avatar
amyZ
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 671
Na forumu od: 31. 3. 2005
Kraj: trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a amyZ » 25. Maj. 2010 19:14

Jz mam od recepta šampon za mastne lase proti prhljaju...mi kr pomaga. Balzam oz. masko mam pa od Gliss Kur proti cepljenju konic, ker je res najboljša. Imam tisto, ki se takoj spere in lasi so res mehki, lahko si jih razčešem in res nimam razcepljenih konic.
Včasih si dam na mokre lase še sprej od Gliss Kurja za zaščito pred vplivi okolja, UV in zmrzal.
Lasi so pa mehki, sijoči. Perem si jih pa na tri dni, mi je ratal iz dveh dni prit na tri :=)
Vedno delaj za življenje in ne dopusti da bi živel za delo!!!

http://amadeaz.blogspot.com/
Uporabniški avatar
bekica_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 18. 12. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a bekica_ » 28. Maj. 2010 15:26

^^koliko časa po uporabi si opazila prve učinke in si lahko zmanjšala umivanje las iz 2 na tri dni?
Expo
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 61
Na forumu od: 13. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Expo » 02. Jun. 2010 17:55

KATERI ŠAMPON?

OK, tole je res nočna mora. :grosseaugen: Že lep čas iščem šampon za moje problematično lasišče, pa mi še vedno ni uspelo odkriti prav nič uporabnega.

No, da preidem na težave, lasje se mi zelo hitro zmastijo, ponavadi že po dveh dneh, velikokrat pa celo še prej. :frown: Prav tako imam težave s prhljajem (sicer ne v tako veliki meri, vendar je več kot moteče) in s prekomernim izpadanjem las. :frown:

Preizkusil sem domala že vse možne šampone, pa noben ni imel pričakovanega učinka, obljubljajo pa seveda ogromno. Najbolj me moti, da se pri večini niti ne da dobiti testerjev, tako da je to res stran vržen denar. Z Oronazolom sem se na začetku sicer znebil prhljaja, pa še to ne v celoti, vendar so bili lasje še bolj mastni. Recept, H&S (ta ni vreden niti centa), Vichy, Nivea, ... nobenega učinka.

Pri vseh navedenih je verjetno tudi problem, da so premočni, ali pač? Katerega mi priporočate? Kakšen naraven, blag šampon, ki bi bil primeren za moje lasišče? Kakršenkoli nasvet bi bil dobrodošel ... Sem že povsem izgubil upanje, da bo kdaj boljše. :grosseaugen:

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov