Nega las

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 20. Apr. 2013 15:07

mene zanima, če se dnevno češete? :)
sem brala na netu in ponekod pravijo, da je bolje vsak dan česat lase, ponekod pa da ne, meni pa je frizerka rekla naj se češem na 3 dni nekje, ampak to je bilo par let nazaj.
kaj torej upoštevat? ali je vseeno ?
Uporabniški avatar
*cukrr*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 529
Na forumu od: 29. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a *cukrr* » 20. Apr. 2013 15:28

Po fenanju, če kam grem... drugače si jih pa počešem samo 1x na dan-zjutraj. :)
Tu es dans toutes mes pensées.*
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3438
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 20. Apr. 2013 18:03

Enkrat na tri dni? Svašta, pa kake lase mate to?
Jaz jih počešem vsaj 3x na dan pa še sem kot strašilo.
Potem pa gledam kake bejbe, z lasmi do riti, ravnimi in prav nič naelektrenimi/zvozlanimi/neubogljivimi in se vprašam s čim jih namalajo da stojijo pri miru v vsakem vremenu??
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2436
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 21. Apr. 2013 6:16

Se “huje“ ... Po umivaju, torej enkrat na teden. Mam predolge, da bi se mi dal s tem ukvarjat. Pa ne zgledajo strenasti. Dejansko sam mal grem s prsti cez lase in so ready to go. Edino sprednje si malo z glavnikom uredim, ker so bili prej frufru, sedaj pa jih cesem na stran in se se ucimo, kako je treba stati :) Ce si pa delam kako posebno frizuro, se pa pocesem, ja. Je pa res, da ne zgledam kot iz skatlice, vsak las na tocno dolocenem mestu.
Uporabniški avatar
Anjeske
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 876
Na forumu od: 13. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Anjeske » 21. Apr. 2013 13:26

Lase si razčešem pred in po umivanju, sicer pa vsako jutro potegnem dvakrat po glavi in je to to. Bolj ko se češem, slabše izgleda frizura :D
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7032
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 21. Apr. 2013 14:52

Meni pa se zdi, da se prav vidi, če kdo ne skrbi za svoje lase.
Česanje se da urediti tudi na nenaelektren način.
Jaz si jih počešem zjutraj, zvečer in enkrat čez dan, če vidim, da so preveč po pramenih ali vodijo svojo politiko.
Kaj mi je pa še grše od nepočesanih las: mastni lasje. Izgovor za to ne obstaja.
The world is as you are.
lia7bibi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 243
Na forumu od: 16. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lia7bibi » 21. Apr. 2013 16:22

jz češem lase samo,ko si jih umijem(na 2-3 dni) in nikoli vmes,ker sem že sama ugotovila da se čisto preveč lomijo če bi jih česala vsak dan. K frizerju grem enkrat na leto in me vedno pohvalijo da mam lepo negovane in zelo malo razcepljene. glede na to da ne uporabljam nobenih dodatnih preparatov (poleg sampona in balzama) mora že biti nekaj na tem :)
se strinjam da ko se gre s prsti skozi lase niso potem več čisto prehodni :D ampak to se niti slučajno ne opazi,zgolj otipa :D
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 21. Apr. 2013 20:31

^Srecnica. Jaz imam ful tanke lase in posledicno se tudi hitro vozlajo. Ce si jih ne bi pocesala vsaj zjutraj in zvecer, bi imela v enem tednu drede.
I can explain it to you. But I can't understand it for you.
Uporabniški avatar
Inaa**
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 573
Na forumu od: 12. 3. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Inaa** » 21. Apr. 2013 20:56

js si jih pa recimo 1x na dan. če sem pa doma, si jih pa tut sploh ne - ne zgleda lih čist urejeno, ampak vozlajo se mi pa nič ker mam ful ravne lase.
You make me smile, please stay for a while :)
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 21. Apr. 2013 21:45

eh, pol pa vas je tak dosti, ko se ne češete nonstop :D
ne vem zakaj me je tak skrbelo, da delam kaj narobe :roll:
Uporabniški avatar
Baaaby.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 156
Na forumu od: 14. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Baaaby. » 22. Apr. 2013 11:14

Lase ponavadi počešem zjutraj, potem pa če ravno kam grem.

Moji lasje so pa postali grozno suhi, ampak sami ti tazgornji, sploh nič ne pomaga, ne jajce ne olje, nič. Take mam zdaj eno leto in mi sploh ni jasno zakaj, vedno sem imela ful lepe. Pa nisem nobene prehrane spremenila in nič, prej bi rekla da jem bolj zdravo, kot sem. :?

Sem tudi vprašala frizerko pa ni imela ravno kakšnega pametnega nasveta. Se pa odločam, da bi se ostrigla bolj na kratko, da se mi spet malo utrdijo, ampak tisti, ki so suhi s tem striženjem tako ne bi šli stran, razen če bi se res postrigla ful na kratko, to je pa en velik no go, ker mi kratki lasje SPLOH ne pašejo :D

Torej, se kateri sanja, kaj bi mogoče pomagalo? (pa brez kakšnih mask, sem poskušala, je blo vedno isto.. )
Uporabniški avatar
Georgia
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 516
Na forumu od: 7. 8. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Georgia » 22. Apr. 2013 14:59

Jaz se ne češem nikoli, edino frizerka mi jih češe :D Enostavno ni potrebe...
Uporabniški avatar
*cukrr*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 529
Na forumu od: 29. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a *cukrr* » 27. Apr. 2013 19:51

*cukrr* napisal/-a:Po dolgem času sm se spet spovnla na tole kokosovo olje: http://withloveana.blogspot.com/2011/03 ... -olje.html pa ga v drogerijah sploh ne najdem. :( Mogoče katera ve kej bi se ga dal staknt? :)


A je važno kakšno je kokosovo olje? Tega nikjer ne najdem, ki je omenjen v zgornjem citatu. Ker js sm brskala po mercatorju pa sem zasledila eno kokosovo olje pa ga nisem upala kupit, da nebi blo slučajno napačno. Je biu pa v modri embalaži (tudi v steklenici), pa baje 100% bio. Help!
Tu es dans toutes mes pensées.*
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 27. Apr. 2013 22:08

^^ Nope, načeloma ni pomembna znamka, moraš edino pazit, da je res ekstra deviško in po možnosti bio olje, tiste navadne kokosove maščobe za peko hrane (npr. Kokos Fett, ki jo imajo ponavadi v hladilnikih v obliki bloka) nimajo teh pozitivnih učinkov na zdravje (in domnevam, da tudi na lase ne), ker gre za drugačen način obdelave in pridobivanja :) Jaz imam najraje znamko Cobio (v lončku), v Müllerju, Maxi marketu in podobnih trgovinah najseš pa tudi druge znamke.
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 13. Jun. 2013 13:29

je katera kdaj poskusla merastase globinsko masko za lase, ki jo izvajajo v frizerskem salonu?
Pa ima mogoče kake izkušnje glede salona Med in mleko v domžalah? :)
Don't worry, be happy!!

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov