Nega las

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
foxiegirl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 28. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a foxiegirl » 27. Jul. 2012 22:53

hej punce:)
zanima me, če je bolje da si operem in posušim lase zvečer ali zjutraj, preden si hočem skodrati lase.
hvala za odg ;)
T3jcha
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a T3jcha » 31. Jul. 2012 13:47

Pa ene si vlažne oprane lase navijejo in imajo zjutraj potem že kodre. Se mi zdi, da ti tudi manj časa vzame.
Radovednost je ubila mačko
jana975
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 31. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a jana975 » 01. Avg. 2012 7:59

Jaz si lase vedno umivam zjutraj, je pa res da si jih ne kodram. Zakaj zjutraj? Nevem, iz navade :)
<a href="http://www.vsezazdravje.si/">vsezazdravje.si</a>
Feist.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 461
Na forumu od: 10. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Feist. » 29. Avg. 2012 22:06

Eno vprašanje.. nekje na netu sem prebrala, da je fajn masaža lasišča, in se za to uporabljajo razna olja. ker imam ravno eno olje doma (večnamensko, tudi za lase), sem to poskusila, ampak je to olje zelo gosto. pa me zanima, če katera to prakticira, kam se nanese olje, se s čim razredči... po tem si morem najmanj 3x umit s šamponom, da se znebim tega lepljivega občutka, kar se mi zdi malo preveč.. pa še te domače maske ala limona, med, olivno olje... kolikokrat se potem glava spere?

And then she'd say, it's Ok, I got lost on the way but I'm a supergirl, and supergirls don't cry.
And then she'd say, it's alright, I got home late last night, but I'm a supergirl, and supergirls just fly.
Fatalna
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 290
Na forumu od: 3. 7. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Fatalna » 30. Avg. 2012 13:38

Mah jaz ne vem, meni olja za 1x prov nič ne lepšajo las, manj so sijoči, čist so brez življenja, ne zdijo se mi zares čisti pa če jih 1000x šamponiram itd. Očitno je to odvisno od las do las.
Uporabniški avatar
*cukrr*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 529
Na forumu od: 29. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a *cukrr* » 30. Avg. 2012 13:57

Moji so pa tako bogi oz. zgledajo suhi pa brez sijaja vsaj proti konicam tistih par centimetrov. :( Tako, da ne vem kaj naj uporabljam, da bodo gledali bolj sijoči, mehki, itd. :/
Tu es dans toutes mes pensées.*
Uporabniški avatar
punkie_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1198
Na forumu od: 17. 4. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a punkie_ » 30. Avg. 2012 15:10

jaz si dam na mokre pa tudi na suhe konice olje, za lase mi je najbolš jojobino ali kokosovo, v manjhnih količinah seveda. trajno pa mi zadeve še ni uspelo popraviti, ker mam res ful suhe lase.
Uporabniški avatar
Quanesha
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 21. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Quanesha » 30. Avg. 2012 15:17

Mene pa zanima kaj najbol pomaga za okrepitev las, za rast las (ker sem si jih z barvanjem uničla in jih imam pol manj) in da se mi nebi tako hitro lomili in cepili lasje in pa za volumen. Sijoče sicer imam samo mi to ne pomaga dosti :razz: pa še preveč so živahni
Uporabniški avatar
Georgia
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 516
Na forumu od: 7. 8. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Georgia » 30. Avg. 2012 15:29

Jaz sem veliko prebrala o arganovem olju, ki naj bi lase naredilo močnejše, bolj zdrave in sijoče, zato sem ga kupila in čakam, da ga preizkusim.
Sicer mi pa kokosovo olje (ki ga nanesem na lase pol ure pred pranjem, ali ponoči) naredi zelo mehke lase.
Uporabniški avatar
*cukrr*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 529
Na forumu od: 29. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a *cukrr* » 30. Avg. 2012 16:13

Georgia prosim lepo, če poročaš ko ga preizkusiš! :D
Tu es dans toutes mes pensées.*
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 30. Avg. 2012 18:17

*cukrr* napisal/-a:Moji so pa tako bogi oz. zgledajo suhi pa brez sijaja vsaj proti konicam tistih par centimetrov. :( Tako, da ne vem kaj naj uporabljam, da bodo gledali bolj sijoči, mehki, itd. :/
odrezat (če gre res samo za par cm//manj kot 5?)
Fatalna
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 290
Na forumu od: 3. 7. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Fatalna » 30. Avg. 2012 18:29

To je tako težko odgovorit, enim pomagajo olja, meni so vsaj zaenkrat, kar sem jih preizkusila za en drek. Jaz ne vem kaj mi je najbolj pomagalo, ker sem naredila veliko sprememb v življenju npr. ne kadim več, več športam, ne pijem alkohola in kave in zelo zdravo jem.
Ampak, če se osredotočim na nego, se mi lasje že pol leta ne cepijo in ne lomijo sem pa naredila naslednje spremembe:
- uporabljam šampon brez sulfatov
- ne uporabljam silikonov
- kupila sem tangle teezer
- las ne sušim s fenom

Že prej se nisem barvala, lase pa si umivam vsak drug dan.
Zdaj pa bog si ga vedi zaradi česa so se tako izboljšali.
Uporabniški avatar
*cukrr*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 529
Na forumu od: 29. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a *cukrr* » 30. Avg. 2012 19:11

purple_rain napisal/-a:
*cukrr* napisal/-a:Moji so pa tako bogi oz. zgledajo suhi pa brez sijaja vsaj proti konicam tistih par centimetrov. :( Tako, da ne vem kaj naj uporabljam, da bodo gledali bolj sijoči, mehki, itd. :/
odrezat (če gre res samo za par cm//manj kot 5?)


To je pri meni kratkotrajno. :( Pridem od frizerja z najlepšimi lasmi pol čez par pranj je pa isti shit kot prej... Če si jih posušim s fenom al pa naravno zgleda oboje isto... ohh ja...
Tu es dans toutes mes pensées.*
*Žuža*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 209
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a *Žuža* » 30. Avg. 2012 21:31

Katera uporablja/je uporabljala unig one ali pa Morrocan oil? Imam namreč zelo suhe (pa tudi od barvanja uničene) lase in bi jih rada malo spravila nazaj v red. Odzivi dobrodošli.:)
Life may not be the party we hoped for, but while we're here we should dance.
Uporabniški avatar
punkie_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1198
Na forumu od: 17. 4. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a punkie_ » 31. Avg. 2012 7:18

glede las čudeža, ki bi učinkoval na dolgi rok ni, tko da men osebno se zdi škoda goro denarja zmetat za eno reč, če lahko postopoma uvajaš spremembe, tako kot je fatalna napisala, in zraven ne bankrotiraš. jaz tudi opažam, da mam lepše lase, odkar mal pazim katere šampone uporabim. danes maš na voljo dosti takih pretežno naravnih, brez silikonov in ne vem še česa vsega škodljivega, za dokaj dostopen denar.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]