Make up [slike]

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 08. Feb. 2009 22:00

SlikaSlika

barvice za oči/usta

SlikaSlika
SlikaSlikaSlika
Slika

senčila...najprej usa skupi, potem en del mal bližje, drug del mal bližje in še paleta senčil.

SlikaSlika
Slika

šilčki,blazince,čopiči..

SlikaSlika
šminke, labele...

Slika
Pudri....

SlikaSlikaSlika
pa še police in omara...

Slika
pa maskare...

Pa verjetno se še kej skriva kje po košnih torbicah, kopalnci... :D
Uporabniški avatar
Sekhmet
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 358
Na forumu od: 12. 2. 2008
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a Sekhmet » 09. Feb. 2009 9:11

Tole morm napisat, čeprou vem, da bi blo boljš bit tiho :eek:

Z veseljem pogledam lične vsebine torbic na npr. prvi strani, ampak, kaj pa bejbe zdej limate pa liči na kvazikozmetično torbico ene zapackane desetletnice. Mene bi blo sram met takole packarijo na policah, kaj šele, da bi jo limala na net. Maskare zapackane od pudra, raztresena senčila, vsi pokrovčki motni od pigmentov, barvice odprte, nametano...jst tega nebi želela met na polici, kaj šele, da bi na obraz pacala. :?

Nekatere bi rable kdaj pa kdaj mokro krpo v roke vzet pa kej starega stran pometat. Samantha kozmetiko je mela moja mati, ko sem bla stara ene 6 let in sem prepričana, da se je vsaj 15 let ne prodaja več. Sej ne, da mam sama vse prfect urejeno, sam hej...kej tazga pa še nisem vidla :roll:
Ei incumbit probatio qui dicit, non qui negat!
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 09. Feb. 2009 10:05

huh, če mene ne moti, zakaj bi tebe?
nekatera ličila so res radrobljena in zato so pač pokroučki z notranje strani "zaprašeni".Nočem pa stran vržt ker so mi ušeč.
am samantha je rdečilo za lica in je zato še pri meni, ker je edino rdečilo ki paše na moja lica.Tko da nevem zakaj bi ga stran metala ker je še čist kul,kšnih rekacij pa tud nimam.
brisala pa usakič tud ne bom po uporabi,sej nism obsedenc :roll:
Uporabniški avatar
Vermilion
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 609
Na forumu od: 16. 3. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a Vermilion » 09. Feb. 2009 10:16

joj, potem sem pa jst mislila da imam preveč ličil... :roll:
sem full obsedena s tem, da tisto kar ne rabim zabrišem stran al pa dam komu pa da ne kupujem novih stvari dokler imam še stare itd... tako, da nimam nikoli toliko stvari... itaq se pa pokvari vse skupaj...npr. maskara je dobra samo 3 mesece... ve pa mate po 5-10maskar ?!?

glede zasvinjanosti ličil pa... tud meni si zgodi, da imam kdaj kaj zasvinjano, ker se mi zu3 full mudi, pa potem vse samo namečem v torbico...
samo potem si vzamem čas pa očisim vse... valda, da imaš na stekelcu od senčila al pa rdečila prah sploh, če delaš s čopičem... ampak vsaj zunaj pa moraš očisiti...

full škoda se mi zdi, da ene dajtete full keša pol pa je tisto vse zasvinjano in nevemkakšno pa še ob taki obilici ličil se potem vse razgubi...
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 09. Feb. 2009 10:36

Js si hranim samo take stvari, ki vem da lahko zdržijo malo dlje, npr. senčila. Maskare nujno menjam na pol leta, ker imam leče in nočem kakšne reakcije na maskaro polno bakterij dobit. Pa čeprov jo uporabljam lih enkrat na teden in odštejem kar nekaj denarja za njo.
Nebi uporabljala neki kar se že kar neki časa vala po mojih predalih.

Sam še to: zakaj bi senčila brisal? z zunanje strani ja, z notranje je pa vse še uporabno, če uporabljaš čopič.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Vermilion
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 609
Na forumu od: 16. 3. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a Vermilion » 09. Feb. 2009 10:42

ja, saj sem tko mislila kot ti...zunaj seveda...
men grejo tiste packarije na živce ko maš na zunaj ličila napackana od pudra, raznih svinčnikov itd... da se kar vse lima...
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 09. Feb. 2009 10:46

jst nevem kako mate vi, ampak jst mam maskaro mal dlje kot tri mesce.Nevem zakaj bi metala napol polno maskaro u smeti.Tam nekje do polleta do enga leta mam sigurno maskaro, pa je še čist uredu in tud problemou nikol nism mela.
drgač pa kot sm rekla, tud če mamo tok maskar.ja in?maskare so različnih barv/glauničkou in ma pač večalimanj usaka svoj namen.

Amm,zasvinjano al ne..mene pač ne mot če je na zunanjem delu mal prašno od ličila al pa kej.brišem ja, ampak sigurno pa nism brisala zdej predn nalimam na forum, da bo lepo za vas!Ne brišem pa usakič, res ne, mam dost drugih stvari za brisat.
Men se ne zdi tole nč pretirano zasvinjano, kot tudi nč se mi ne razgubi.Jst vem kaj mam, vem kaj uporabljam in to je to.
Uporabniški avatar
Vermilion
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 609
Na forumu od: 16. 3. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a Vermilion » 09. Feb. 2009 11:38

evo, še moje, da nebom samo pametovala :)
Slika

glede maskar... jst nosim kontaktne leče in obvezno zato tud menjam maskare zlo pogosto... nikoli je nimam več kot pol leta... ponavadi 3 mesece... zato pa rajš kupim cenejšo (ponavadi maybelline, zdajle imam essence) in jo potem brez obžalovanja al je polna al prazna vržem po treh mesecih... pa tudi, da bi šparala stare krtačke...a sploh veš koliko je to bakterij :eek:
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 09. Feb. 2009 12:01

^^ A ni ta Eyeshadow Mousse od Essence ful fajn? Škoda k jih nimajo več :? sam ne upam se ga pa s čopičem nanašat.

Se strinjam glede maskar, čeprov jo nimam srca pred pol leta stran vržt :)

Pa luštna kozmetična torbica :top:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Kim77
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 7. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Kim77 » 09. Feb. 2009 12:04

Če se vam maskara posuši, sicer pa še ni prazna, lahko poskusite vanjo dodati kapljico tonika (kateri ne vsebuje alkohola) in boste zagotovo maskarko lahko še nekaj časa uspešno uporabljale ;)
Uporabniški avatar
Hyades
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 623
Na forumu od: 22. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Hyades » 09. Feb. 2009 12:19

*Ina* napisal/-a:Hyades, kje si kupila tisto zbirko senčil?
o
oj sori nism bla doma... Limecrime.com :) mineralne sencke
*Ina*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 4. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Ina* » 09. Feb. 2009 12:23

Hej, hvala, sem pa imela bolj v mislih tisto paletko, torej v bež škatlici :) Bi bla zelo vesela, če mi napišeš še to znamko in okvirno ceno :)
Uporabniški avatar
Hyades
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 623
Na forumu od: 22. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Hyades » 09. Feb. 2009 12:33

*Ina* napisal/-a:
Hyades napisal/-a:
*Ina* napisal/-a:Hyades, kje si kupila tisto zbirko senčil?
o
oj sori nism bla doma... Limecrime.com :) mineralne sencke


Hej, hvala, sem pa imela bolj v mislih tisto paletko, torej v bež škatlici :) Bi bla zelo vesela, če mi napišeš še to znamko in okvirno ceno :)

Aja to :) tisto so od givenchyja sencke. Dobila sem jih za 25€ v mullerju, nekje okoli Ny, ko so imeli ful akcij... :)
Uporabniški avatar
°°°ČeŠnYa°°°
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 423
Na forumu od: 23. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a °°°ČeŠnYa°°° » 09. Feb. 2009 12:40

jz (če se že namažem) uporabljam samo tole.. mam pa še kr neki stvarc, k pa niso v uporabi.

Slika

maskare mam slučajno tri. lorealovo sem si sama kupila, potem sem dobila s-he maskaro (in me je čist fascinirala, skor boljša kot lorealova), zdej sem pa dobila še maybelinovo za darilo in je superca.

drugač pa tud jz ne morm gledat razpacanega pudra in senčk.. na vsake toliko obrišem :)
*Ina*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 4. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Ina* » 09. Feb. 2009 13:10

Hyades napisal/-a:Aja to :) tisto so od givenchyja sencke. Dobila sem jih za 25€ v mullerju, nekje okoli Ny, ko so imeli ful akcij... :)


O, a res, to je pa zelo ugodno, imaš v mislih celotno paleto ne? Mogoče poznaš redno ceno oz. ali je še kej na znižanju? :oops:

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov