Lak za nohte

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
gejba
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 701
Na forumu od: 18. 2. 2009
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a gejba » 27. Avg. 2011 18:49

dot - poglej malo pri Alessandru in Artdecu. Višji srednji razred + načeloma zelo dobra kvaliteta (se pač najdejo tudi kekci vmes).
Jaz osebno bi se odločila za vse znamke prej kot za Chanel, ki je na splošno znan po eni izmed najslabših obstojnosti ... sploh pa v tem razredu.
Uporabniški avatar
gejba
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 701
Na forumu od: 18. 2. 2009
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a gejba » 27. Avg. 2011 18:52

Se ne spomnim, da mi je bila katera vijolična coloramica všeč. :bgdev:
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 27. Avg. 2011 19:05

gejba napisal/-a:dot - poglej malo pri Alessandru in Artdecu. Višji srednji razred + načeloma zelo dobra kvaliteta (se pač najdejo tudi kekci vmes).
Jaz osebno bi se odločila za vse znamke prej kot za Chanel, ki je na splošno znan po eni izmed najslabših obstojnosti ... sploh pa v tem razredu.


Bom pogledala, ja, mi je že mati prejle svetovala Alessandro :ja:
Hja, res tudi Chanel ni blazno kvaliteten, ja, mi je pa veliko ljubši kot npr. Dior (grozen čopič, gostota, obstojnost), pa še lepo se namaže.. eden redkih, z izgledom katerega sem res zadovoljna kot končni rezultat :) Raje vidim, da je lepo nalakirano pa potem kaj popravim, če se pač obrabi, itak tega tako malo porabim, da bi lahko imela za 20 let eno flaško :biggthumpup:
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 27. Avg. 2011 19:10

dot- Mogoče boljši podlak in nadlak?

Pri svoji količini lakov bi že bankrotirala, če bi kupovala Chanel. Pa še glede na komentarje prebrane, raje posežem po OPI in Essie in si kupim 3-4 za ceno enega Chanel (sploh ker se tako hitro pojavijo duplikati njihovih lakov).
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 27. Avg. 2011 19:27

Ah, podlak je čisto kul drugače, tisto se mi je samo z enimi modrimi odtenki pojavilo, ne vem, kaj so nabasali noter :)

Pa saj ni take razlike, OPI je okoli 13, Chanel pa okoli 20 EUR :nixweiss: Drugače pa verjamem, ja, da je za oboževalke lakov za nohte malo drag špas to.. meni pa npr. laki res ne pomenijo kaj dosti, tako da kakšnega na tričetrt leta kupim ali pa še to ne :D
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 27. Avg. 2011 20:54

Na eBaju je OPI na srečo približno 6€ :D

Sicer pa jesenska kolekcija:
Slika
Slika
+ klik za swatche
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Zendaya
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 4. 8. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Zendaya » 27. Avg. 2011 21:53

Heey !

No meni neka kvaliteta laka ni tako pomembna. Itak k si nalakiram pač mam neke dni to gor k se pa naveličam si pa odstranim dol ali pa si drug lak gor dam. Sicer pa so mi ful ušeč taka bol žive barve. ( pink, nebeško modra, oranžna, rumena.. itd ) Pa rudi črna ful zažge.
Sedaj mam une mini colo rama MEybelin newyork tak da so vreu . Niso neka kvaliteta. V vodi grejo hitro dol :/ ampak za mene vredu.
Drgač glede kvalitete pa mi je ful dobra Cuticle Remover sam nimajo živih barv :? Ampak če se s tem namažeš so nohti res wauu =)
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 27. Avg. 2011 23:27

^^ Kaj :D A ni 'cuticle remover' preparat za mehčanje oz. odstranjevanje obnohtne kožice? Zakaj naj bi potem obstajal v različnih barvah oz. zakaj bi si človek sploh mazal nohte s tem :)
Uporabniški avatar
soncnca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 81
Na forumu od: 1. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a soncnca » 22. Sep. 2011 12:04

a majo ta lak ze pr ns?

Slika
<A HREF="http://winksallaround.blogspot.com/">moj blog</A>
barbyj
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 19. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a barbyj » 23. Sep. 2011 12:02

meni najljubši laki so laki od Avona. Ne tisti k so v kolekciji color trend ampak uni drugi ki so malček dražji.

Všeč so mi zato, ker so zelo obstojni. Res je, da ne delam veliko z vodo, zdržijo mi po cel teden. V primerjavi z drugimi laki, ki sem jih prizkusila se Avonovi ne luščijo.

Seveda pa upoštevam pravilo: podlak, lak, nadlak.

Brez nadlaka je vsak lak manj časa obstojen.
Girl21
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 23. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Girl21 » 26. Sep. 2011 20:46

Ja opi so res dobri laki, sploh zdej sem navdušena nad tistimi k so crackle, k naredijo razpoko, samo so res kar dragi, in se najbolje splača take stvari kupovat prek Ebaya. Drugače so mi pa tudi dobri laki od Essence... Se mi pa ful dopadejo bolj svetleči in živi laki, sploh Katy Perry kolekcija. ;)
Uporabniški avatar
LuvDancin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 16. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LuvDancin » 29. Sep. 2011 23:29

Ful mi je luštna tale manikurca!

Slika
Uporabniški avatar
monique*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 472
Na forumu od: 16. 7. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a monique* » 30. Sep. 2011 10:40

^^ :love:
Uporabniški avatar
candy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 585
Na forumu od: 21. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a candy. » 30. Sep. 2011 20:43

Ooo, jaz sem se zaljubila v tole Shatter kolekcijo od OPIja :love:
http://www.zapikonai.si/Trgovina/OPI/Shatter/
bo treba kar lepo v nabavo :)
Uporabniški avatar
Anjeske
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 876
Na forumu od: 13. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Anjeske » 01. Okt. 2011 10:18

Js sem si pa, kljub slabim izkušnjam v preteklosti, spet privoščila dva lakca od s-he. Pa lih znižane majo ta teden :D Imen nimata, številki sta pa 235 in 315 (vijoličast in zelen). Zaenkrat sem sprobala zelenkota in odtenek mi je wooohooo :D
Slike si ne upam prlimat, ker si jih nisem najlepš namazala plus malo sem jih tudi že obtolkla :oops:

Vse ostale, k limate sem gor svoje stvaritve, mate itak tok lepo namazane, d se skor zakomplekslam, k pogledam svoje :D

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov