Kozmetični salon / kozmetičarka

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 08. Apr. 2010 11:48

Gaja, to je odvisno od tvoje kože. Večina kozmetičark itak reče, da je potrebno hoditi na tretmaje kar se da pogosto, seveda jim v prvi vrsti gre za zaslužek, pri nekaterih pa je dejansko potrebno dosti (pravilne) nege, če imajo problematično kožo. :wink: Če praviš, da nimaš kakšnih večjih problemov s kožo, se mi zdi povsem dovolj parkratni obisk na leto. Jaz grem vsak letni čas enkrat, toliko da se moja koža malce zbudi in dobi profesionalno nego, ki je doma kljub pravilni negi ne dosežem. :)
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 26. Maj. 2010 7:39

Kopiram iz druge teme:

eevicaa napisal/-a:Pozdravljene!

Ker sem se preselila, zdaj iščem dober in ne drag kozmetični salon v mariboru. Prosim za nasvet, katerega naj izberem. Posebaj me zanima nega obraza (ogrci)

Lp Eva


DitaVonTeese napisal/-a:v mbju bos tezko nasla lepotni salon, ki nima zacinjenih cen.. vem pa za eno zensko, ki ima salon na eni stranki ulici od gosposke.. sam bi morala pogledat, kje sem si shranla naslov oz stevilko.. takrat mi je nek prijatelj bon za ciscenje koze podaril pa je bil bon v vrednosti 30€, pa sem dobila tudi masazo obraza, tak da verjetno je to ena najcenejsih variant..


eevicaa napisal/-a:Krasno bi bilo ja, če bi lahko dobila številko tega salona, oz gospe, ki počne te zadeve. Upam, da boš našla in mi sporočila. Lahko mi pišeš tudi na mail. Sporoči mi, če ti ga posredujem. Hvala za odgovor.

Lp
pikapoka_007
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 4. 8. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a pikapoka_007 » 07. Avg. 2011 18:54

jst bi pa rabla kašno priporočilo za dobr kozmetični salon u Novi Gorici. mam svojo kozmetičarko h kjri hodim na nego obraza in sm zadovolna z njo, samo glede na to da se osebno že od prej poznamo mi je fajn neprijetno da bi šla k njej na brazilko. tko da iščem fajn salon, kjer majo neke normalne cene. :)
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 21. Sep. 2011 13:53

Za tiste, ki ste iz Škofje Loke odsvetujem salon Dotik, pohvalim pa salon Jerneja. Sem kupila kolegicam bone, dvema za k Jerneji, dvema za v Dotik in so bile izkušnje zelo različne.
Nyree
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 125
Na forumu od: 23. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Nyree » 21. Sep. 2011 18:55

pikapoka_007 napisal/-a:jst bi pa rabla kašno priporočilo za dobr kozmetični salon u Novi Gorici. mam svojo kozmetičarko h kjri hodim na nego obraza in sm zadovolna z njo, samo glede na to da se osebno že od prej poznamo mi je fajn neprijetno da bi šla k njej na brazilko. tko da iščem fajn salon, kjer majo neke normalne cene. :)


Same.same al neki takega je "spa" nad marketom na ledinah. Jst sm si šla sicer urejat obrvi- bla dokaj zadovoljna (nisem pa lih skakala v zrak iz naudušenja), ker mislim, da me uni tip ka je delu ni najbolje razumel (mislim, da je iz tajske) :lol: Uglavnem, prijateljica pa je bla tam na brazilski in je bla zelo naudušena. Cena mislim, da je neki čez 20. Sicer pa majo spletno stran, tko, da poglej.
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 22. Sep. 2011 6:16

Tile Tajci so bolj tako, nihče ni z njimi prav zelo zadovoljen. Je samo moderno, da jih imajo, to pa je tudi vse.
Uporabniški avatar
*p*u*p*a*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 3. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *p*u*p*a* » 25. Sep. 2011 9:44

hey punce

a mogoce kera ve za kaksen kozmeticni salon v Kopru, ali okolici, za čiščenje obraza, pa da nimajo kozmetike afrodita ali dr.babor...???
Uporabniški avatar
LaPetitPrincesse
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 6. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a LaPetitPrincesse » 06. Jun. 2012 20:04

Se opravičujem da spet odpiram staro temo, ampak iščem kozmetičarko v Ljubljani (LPP območje, najraje pa center ali Bežigrad), ki ima ugodne cene, storitev pa vseeno na nivoju. Ne rabim nič posebnega, samo kakšno depilacijo, pedikuro... Sem bila že pri nekaterih kozmetičarkah v Ljubljani, ki so imele zasoljene cene, po možnosti pa še slabo opravile storitev :roll:
Uporabniški avatar
Punica granatum
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 392
Na forumu od: 4. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Punica granatum » 06. Jun. 2012 20:20

Jest hodm v Beauty-Berni v Ljubljani (za cankarjevim domom prot rožni dolini) in priporočam.
Uporabniški avatar
LaPetitPrincesse
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 6. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a LaPetitPrincesse » 06. Jun. 2012 22:21

Sem si pogledala njihovo spletno stran in cene izgledajo zelo dostopne, js sm plačala pri drugi kozmetičarki za depilacijo precej več in bila nezadovoljna. Če pa katera pozna kakšen kozmetični salon v centru ali Bežigradu naj pa še pove, ker to bi mi bilo pa še bolj pri roki :)
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3414
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 07. Jun. 2012 6:55

^^Sicer še nisem bila, ampak razmišljam, da bi šla pogledat k njim BM kozmetični studio, ki imajo salon na Dunajski (blizu Plave lagune).

NOVO:

Ima katera izkušnje s kozmetičnim salonom Jordan v Ljubljani?
Uporabniški avatar
LaPetitPrincesse
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 6. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a LaPetitPrincesse » 07. Jun. 2012 13:49

Je katera že bila v salonu Promenade? Njihove cene mi zgledajo dokaj ugodne, ne vem pa, kakšna je kaj kvaliteta.
LBN
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 6. 10. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a LBN » 06. Okt. 2012 10:25

LaPetitPrincesse napisal/-a:Je katera že bila v salonu Promenade? Njihove cene mi zgledajo dokaj ugodne, ne vem pa, kakšna je kaj kvaliteta.


Jaz ze nekaj casa hodim na urejanje obrvi in depilacijo brcic. Vsake toliko pa tudi na nego obraza in moram priznat, da sem zelo zadovoljna. Ženska resnicno ve, kaj pocne in se vedno maksimalno potrudi. Moja koza je precej problematicna (mastna) pa za razliko od vecine kozmeticnih salonov nisem po negi obraza se dva tedna cisto pikasta in popraskana, ceprav se ciscenja loti res temeljito... Skratka priporocam.
Ice*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 30. 9. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Ice* » 09. Jan. 2013 15:20

NOVO !

Mene pa zanima,če katera ve za kak dober kozmetični salon (predvsem za ličenje) v Prlekiji in Prekmurju?

Po možnosti v (okolici) Ljutomera,MS,...


Hvala! :)
barbaraa1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 27. 5. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a barbaraa1 » 27. Maj. 2014 17:03

V Ljubljani zelo priporočam salon Felicitas, k njim hodim na nego obraza in sem ful zadovoljna, prjatlci sem kupila bon za masažo pa je tudi ful pohvalila.

Lep pozdrav,
Barbi

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]