Kozmetični salon / kozmetičarka

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Dančy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 393
Na forumu od: 3. 7. 2005
Kraj: tu in tam

Neprebrana objavaNapisal/-a Dančy » 11. Feb. 2006 19:40

urszika napisal/-a:pozna katera kakšen dober pa mogoče ne ravno predrag kozmetični salon v okolici Lj, Kr, Domžal (v tem trikotniku nekako), namreč moram se it mal zmenit za makeup za maturantski ples... :)


pokliči Tino Vrhovnik C....
Misli pozitivno....
urszika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1571
Na forumu od: 1. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a urszika » 12. Feb. 2006 11:08

hja, mogoče bi bla to res najboljša varianta, samo da ne bo pol taka sena da bo glava pekla. maš katera že izkušnje z njo?
Uporabniški avatar
.:sonchika:.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 165
Na forumu od: 11. 3. 2005
Kraj: Malo tu, malo tam

Neprebrana objavaNapisal/-a .:sonchika:. » 13. Feb. 2006 16:46

Če morda poznaš kakšno maserko (ki dela doma), te bo vse skupaj prišlo ceneje. Take imajo cene okoli 2000 SIT na uro - tudi če izvajajo limfno drenažo.
panda1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 23. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a panda1 » 13. Feb. 2006 18:10

Jaz bom pa takole svetovala.

Kupi si Vitko Anjo, tam notri sem videla tri različne postopke, je tudi opis. Mogoče ti bo to kaj pomagalo, ker je ravno na temo celulita.
Bolj mislm, da lahko uporabiš za pomoč pri nadaljnih odločitvah.
Mimogrede, je notri tudi prispevek dr.Bartenijeva, čeprav pa se meni osebno najbolj zanimiva zdi termalna kozmetika..

čav bav
Uporabniški avatar
Dančy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 393
Na forumu od: 3. 7. 2005
Kraj: tu in tam

Neprebrana objavaNapisal/-a Dančy » 13. Feb. 2006 21:06

urszika napisal/-a:hja, mogoče bi bla to res najboljša varianta, samo da ne bo pol taka sena da bo glava pekla. maš katera že izkušnje z njo?


Lansko leto je za poročni make up racunala 7500... :?
Misli pozitivno....
Uporabniški avatar
leychy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 8. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a leychy » 22. Mar. 2006 10:45

jaz sem pa zadnjič v neki reviji zasledila reklamo za HYPOXI terapije in ker je prvi obisk brezplačen(to zelo redko še dobiš v kakšnih salonih,da najprej sprobaš če ti terapija odgovarja) sem poklicala tja v hypoxi studio v kranju in se naročila za pregled,bila sem zelo presenečena,saj ti res vse razložijo-od postopka(kateri aparat je zate najbolj primeren),cene,prehrane,... sedaj me pa zanima če je to katera od vas že probala?kako je kaj zadovoljna z rezultati?jaz sem že lansko leto dala okoli 80 jurjov za body wraping pa se men ni zdel d bi mela kkšno razliko, sej drugače nimam tok celulita,mam pa tko okol bokov maščobo :cry:
lahko si tud tuki mal pogledate: www.hypoxi.si :wink:
Uporabniški avatar
leychy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 8. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a leychy » 28. Mar. 2006 23:26

noben nima kakršnihkol izkušenj s to terapijo?? :/
Uporabniški avatar
*zoya*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 37
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *zoya* » 19. Jul. 2006 15:51

[ Združena tema ]

A mi lahko katera priporoči kakšen salon..Imam ful težavno kožo na obrazu..polno ogrcev..pa me zanima,če obstajajo kakšni,ne vem, tretmaji, kreme, laserji..s katerimi bi se jih dalo odpravt? Kaj pa za dlačice na obrazu (obrvi, nad ustnico, ob ušesu) -kaj se kej splača (epilacija, depilacija, beljenje..) pa kakšni so kej učinki?

Kaj pa na splošno, a veliko hodite v kozmetične salone? Jst sicer še nism bla, bi pa ful probala..
Uporabniški avatar
La*Perla
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 25. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a La*Perla » 20. Jul. 2006 23:38

vidim,da ti ni še nihče odgovoril.bom pa jaz :)

glede salonov je treba biti ful previden, kaj izbereš, še posebej če imaš občutljivo kožo. Odvisno je tudi,s kakšno kozmetiko dela salon.
Jaz najbolj zaupam svojim rokam, tko da na nego obraza ne hodim v salon sploh :roll: tko da potrebuješ samo super pripomočke in imaš lahko ful lepo kožo...jaz sem imela do sedaj samo slabe izkušnje s saloni, ker je moja koža ful občutljiva, mnoge kozmetičarke pa so neizkušene in so mi naredile na obrazu cel masaker :cry:

Za dlake na obrazu pa tole: nad ustnico se priporoča depilacija, ker je najbolj učinkovita. Beljenje pa se priporoča za kakšne manjše površine, ki niso tko vidne (ob ušesu, itd..).
Pa tudi glede depilacije velja, da moraš biti previdna, ker se lahko pojavijo mozoljčki :!:
*Diamonds are forever*
Maja the Bee
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 14. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Maja the Bee » 15. Jan. 2007 9:02

Novo vprašanje

hey punce.

a mogoce kera ve za kaksen kozmeticni salon na Vrhniki oziroma v okolici Vrhnike? :o
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 24. Feb. 2007 3:17

Novo vprašanje

Obujam to temo in sicer me zanima potek pedikure...

Še nisem bila na pedikuri zato me zanima kako vse skupaj poteka...
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
La*Perla
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 25. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a La*Perla » 24. Feb. 2007 7:48

^^Najprej ti kožo zmehča s kopeljo za noge, potem ti pa začne rihtat stopalca. Je dokaj prijetna zadeva, izredno sproščujoča pa še nogice so potem kot prerojene :)
*Diamonds are forever*
____lovely
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 10. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ____lovely » 10. Mar. 2007 11:21

Novo vprašanje

Odločila sem se da bi obiskala kozmetičarko z namenom da mi uredi obrvi in mogoče odstrani dlačice nad ustnico

A ima ža katera kakšno izkušnjo na tem področju in bi mi lahko priporočila kakšno doboro kozmetičarko v Ljubljani
deja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 9. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a deja » 25. Apr. 2007 18:09

[ Združena tema ]

Jas bi vprašala glede kozmetičarke , ko odstranjuje mozolje z posegom z paro . Kako se to odvija , kaj počne , koliko časa po tem si otekel , .. ?
Uporabniški avatar
Angel girl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1494
Na forumu od: 5. 12. 2006
Kraj: Izbrisana land

Neprebrana objavaNapisal/-a Angel girl » 25. Apr. 2007 20:47

S paro ti ne odstrani mozoljev, vendar ti s tem postopkom dobro odpre vse pore na obrazu. Nekaj minutk ti para piha v obraz, čez oči maš vatke. Nato se loti stiskanja, ponavadi ti s tanko iglico prebode kožo, da ta med stiskanjem ne poči. To je nekak to.
Koliko si otekel in rdeč je odvisno od vsakega posameznika, jst sem bila ponavadi tisti dan potem kar doma, da se vse lepo pomiri. Pa nič si ne smeš dajat gor oz ni priporočljiv kak puder, kreme itd. Drug dan je vse ok.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov