Kateri šampon uporabljate?

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
mancHa_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 14. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a mancHa_ » 14. Feb. 2012 17:37

legally blonde napisal/-a:^^Dokler ne postrižeš uničenih konic, noben, še tko super šampon ne bo pomagu lasem ...

Pol bi pa js prej u kšno masko za uničene lase investirala, ne tok u šampon.


Konice si strižem redno vsak mesec, dva meseca nazaj mi je frizerka postrigla 10 cmi las in mi še vedno ne rastejo. Masko uporabljam vsak teden, regenerator in olje za lase pa vsakič po pranju pa so še vedno čudni lasje nevem kaj lahko še drugega naredim..tko da pač hočem imeti en res dober šampon mogoče mi pa pomaga če mi že nič drugega ne. :)
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 14. Feb. 2012 20:00

mancHa_ napisal/-a:Konice si strižem redno vsak mesec, dva meseca nazaj mi je frizerka postrigla 10 cmi las in mi še vedno ne rastejo.


Ja če si jih skoz strižeš, ne moreš met vedno daljših :) To, da ti hitreje rastejo, če si jih strižeš, je en trapast mit, ki nima nobene logike zadaj.
legally blonde
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 956
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a legally blonde » 14. Feb. 2012 23:46

mancHa_ napisal/-a:
legally blonde napisal/-a:^^Dokler ne postrižeš uničenih konic, noben, še tko super šampon ne bo pomagu lasem ...

Pol bi pa js prej u kšno masko za uničene lase investirala, ne tok u šampon.


Konice si strižem redno vsak mesec, dva meseca nazaj mi je frizerka postrigla 10 cmi las in mi še vedno ne rastejo. Masko uporabljam vsak teden, regenerator in olje za lase pa vsakič po pranju pa so še vedno čudni lasje nevem kaj lahko še drugega naredim..tko da pač hočem imeti en res dober šampon mogoče mi pa pomaga če mi že nič drugega ne. :)


Mogoce pa prevec enih stvari packas na lase, k ti ne pasejo :nixweiss: al mors pa prehrano postimat ...

Za sampon pa zal ne vem, ker mam tanke lase, k se hitr zmastijo in se cim bl izogibam raznim hranilnim samponom za poskodovane lase.
Live. Love. Surf.
Uporabniški avatar
mancHa_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 14. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a mancHa_ » 15. Feb. 2012 15:26

legally blonde napisal/-a:
mancHa_ napisal/-a:
legally blonde napisal/-a:^^Dokler ne postrižeš uničenih konic, noben, še tko super šampon ne bo pomagu lasem ...

Pol bi pa js prej u kšno masko za uničene lase investirala, ne tok u šampon.


Konice si strižem redno vsak mesec, dva meseca nazaj mi je frizerka postrigla 10 cmi las in mi še vedno ne rastejo. Masko uporabljam vsak teden, regenerator in olje za lase pa vsakič po pranju pa so še vedno čudni lasje nevem kaj lahko še drugega naredim..tko da pač hočem imeti en res dober šampon mogoče mi pa pomaga če mi že nič drugega ne. :)


Mogoce pa prevec enih stvari packas na lase, k ti ne pasejo :nixweiss: al mors pa prehrano postimat ...

Ja sj čist možno da si dajem preveč stvari gor, sam nwm kaj nej sploh uporabljam :/ a vi uporabljate samo šampon, balzam in masko ali še kej drugega?

Za sampon pa zal ne vem, ker mam tanke lase, k se hitr zmastijo in se cim bl izogibam raznim hranilnim samponom za poskodovane lase.
Uporabniški avatar
mancHa_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 14. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a mancHa_ » 15. Feb. 2012 15:32

_patchouli_ napisal/-a:
mancHa_ napisal/-a:Konice si strižem redno vsak mesec, dva meseca nazaj mi je frizerka postrigla 10 cmi las in mi še vedno ne rastejo.


Ja če si jih skoz strižeš, ne moreš met vedno daljših :) To, da ti hitreje rastejo, če si jih strižeš, je en trapast mit, ki nima nobene logike zadaj.


Kaj lahko še drugega nardim da mi bojo hitrej rastl? jedla sm zdej en mesec neoluščeno proso in sm se naveličala ker ma tok zanč okus in vedno me je trebuh bolel ko sm to jedla, sj vrjamem da neoluščeno proso pomaga sam ga ne bom več uporabljala, v šampone za hitrejšo rast pa ne verjamem. Učasih so mi ful lepo rastl in nism mela sploh problema s poškodovanimi konicami, zdej pa že dve leti use kar mi zraste se takoj potem razcepijo konice potem tko da prosim pomagajte, vsakega predloga bom ful vesela :)
legally blonde
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 956
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a legally blonde » 15. Feb. 2012 18:13

Kaj pa ksni prehranski dodatki, ala fitoval? Js vem, da sm enkrat, ze zlo doug nazaj jemala te kapsule, sam se ne spomnm vec kaksn je biu kej efekt... Je pa res, da nikol nism mela neki ful tezav z lasmi, razn tega, da so tanki, kar pa zal je kukr je.
Live. Love. Surf.
Uporabniški avatar
mancHa_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 14. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a mancHa_ » 15. Feb. 2012 20:09

legally blonde napisal/-a:Kaj pa ksni prehranski dodatki, ala fitoval? Js vem, da sm enkrat, ze zlo doug nazaj jemala te kapsule, sam se ne spomnm vec kaksn je biu kej efekt... Je pa res, da nikol nism mela neki ful tezav z lasmi, razn tega, da so tanki, kar pa zal je kukr je.

o hvala ti ful, bom poskusla še kej takega ja :)
Dee_Dee
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 29. 3. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Dee_Dee » 16. Apr. 2012 22:40

js pa že dlje časa iščem šampon, ker mi noben ne ustreza. sploh zadnji je bil katastrofa, ker se mi je naredil prhljaj (ki ga prej nikoli nisem imela). imam pa dolge svetle lase (sredina hrbta), ki se takoj zmastijo; glavo si moram prat na 2 dni, drugače je katastrofa :evil: a mi lahko katera priporoči šampon za mastne lase (konice imam pa suhe. super :D ), ki se ga da dobiti v slo? ne bi ravno rada po netu naročala :) s čimbolj naravnimi sestavinami... mask pa sploh ne upam dajat na lase, ker se bi mi samo še bolj mastili, imam pa olje za konice.

any ideas? :)
Teah
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 1. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Teah » 17. Apr. 2012 16:14

Dee_Dee jaz sem si pred kratkim kupila Fructis fortifying šampon (zdaj jaz sem ga kupila v Müllerju in se nekako drugače imenuje) drugače je pa za mastne lase in suhe konice, saj imam mastne lase a le konice so suhe. Men je malo izboljšal stanje ampak rezultati se "pokažejo" po desetih pranjih :wink:
Life is so hectic when you're running around.
Uporabniški avatar
Punica granatum
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 392
Na forumu od: 4. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Punica granatum » 17. Apr. 2012 17:31

Joj tudi jaz imam zelo velik probleme s šamponi.

In sicer imam zelo tanke in daljše lase, ki mi zelo radi izpadajo, umivam si jih na 2-3 dni ker se mi sicer lasišče preveč zmasti, konice pa imam suhe in uničene.

Sem že poiskusila vse možne različne šampone take proti izpadanju pa regenerativne pa take... pa je po vsakem skoraj podobna situacija....

takod a me zanima če ima slučajno katera kakšen predlog zame dobrega že preizkušenega šampona ki ji je pomagal :)

hvala že vnaprej :)
CookieMonster
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 15. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a CookieMonster » 17. Apr. 2012 20:11

Jaz zdej že ene dve leti, mogoče manj, uporablam že zgoraj omenjeni šampon + balzam Herbal Essences, ta moder. Lasje se mi mastijo dokaj hitro, perem si jih na 3 dni, zadnji dan jih mam lahko še samo v čopu :D Se mi pa zdi, da so zadnje čase ful brezvoljni, nemehki in brez leska, razen čist prvi dan po pranju. Tudi mene zanimajo kakšni predlogi za dober šampon, ki ne dela las mastnih, hkrati jim pa da neko mehkobo pa lesk, da tudi zgledajo fajn :)
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 17. Apr. 2012 20:41

Jaz sem si kupla zadnič enga čisto na hitro, sem zagrabla prvega ki mi je prišel pod roke in letela na blagajno, se mi je mudilo :D
in sicer gre za garnier-ov šampon, nevem točno kater ker ga nimam zdaj pri sebi (je pri fantu), tak rumena embalaža, pa avokado je gor, pa shea butter :D ma sm zlooo zadovolna, tko da verjetno bo naslednji tut tak :) je pa za suhe in poškodovane lase (čeprav se mi lasje hitro zmastijo, ne glede na šampon - verjetno mastno lasišče)
Dee_Dee
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 29. 3. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Dee_Dee » 17. Apr. 2012 21:41

hvala vsem za odgovore.. garnier in fructis sem že uporabljala, ampak mi noben ne ustreza preveč :?
Teah
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 1. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Teah » 18. Apr. 2012 8:17

Punica granatum tudi tebi priporočam šampon, ki sem ga priporočila Dee_Dee. Drugače za suhe konice si pa kuši arganovo olje pa si 30 minut pred pranjem glave daj enih 10 kapljic na konice in si jih z špango spni, potem pa normalno operi tako kot bi to naredila vedno :)
Life is so hectic when you're running around.
Uporabniški avatar
Norika33
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 71
Na forumu od: 28. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Norika33 » 18. Apr. 2012 11:13

Jaz že nekaj časa uporabljam šampone od Subrine, pa tudi pri barvanju las sem pri zadnjih dveh baravnjih uporabila barve od subrine in sicer ker imam bolj svetle lase, sem uporabljala svetle odtenke: 4/10 šampanjsko blond in pa barvo 58/10 peščeno blond.
Ne kupujem v DM-u, ker ignorirajo nekatere slovenske izdelke!

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov