Kateri šampon uporabljate?

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Bombonči
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 33
Na forumu od: 26. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Bombonči » 26. Jul. 2011 15:43

Trenutno se mučim z Ikove šamponom s cupucao maslom :? lasje so mi začeli ful izpadat po njem, tako da mi očitno nekaj ne paše. Ne uporabljam pa nobenega balzama...
Ne vem kater šampon naj kupim (naravni) da mi bo ustrezal.. imam normalne lase, bolj suhe. Pa rada bi en tak šampon po katerem ni nujen nanos balzama, da so laski že mehki po pranju z njim... (vem pri naravnih šamponih bo to bolj težko, bom pa ful vesela če mi bo katera povedala za kaj takega).
Happines is living whithout expectations.
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 26. Jul. 2011 19:41

Mehak efekt ima na primer Lavera, tud Alverde. Rahlo škripajoč efekt umitih las, pa vseeno ne prehud pa imata 100% pure, Essential Care in Dr. Organics. Jaz sicer vse te kombiniram s pripadajočimi balzami, ker sem tako vajena.

balzam lahkonadomestiš tudi s par kapljicami olivnega olja ki ga po pranju razporediš na lase. Samo pazi, da jih ne boš zmastila.
Uporabniški avatar
LuvDancin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 16. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LuvDancin » 26. Jul. 2011 19:55

No, moje stanje na lasišču je zdaj malo bolje, še pred dvema tednoma pa sem imela totalno katastrofo. Na lasišču so se mi začele pojavljati hraste prhljaja, zgledal je kot luskavica po lasišču, srbel je grozn, vse sm mela razdražen. V lekarni mi je dala brezov losjon (alkohol na prvem mestu, obupno pekl, ampak ublažil pa je stanje), s katerim delam zdej eno kuro na vsake 3 dni, in pa Eucerinov šampon proti prhljaju. Sicer se popravlja, ampak zelo zelo počasi. :(
Še vedno ugotavljam, kaj je bilo v tem šamponu takega, da mi sploh ni pasal.
Uporabniški avatar
Bombonči
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 33
Na forumu od: 26. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Bombonči » 26. Jul. 2011 21:19

Ooo :/ pa ta šampon naj bi bil naraven in fajn vplival na lase??... Dobro, jaz sem že tudi te šampone gledala in sem si rekla da za takšno ceno mora biti neka kvaliteta res, dobro da nisem naročila :? ker očitno imava midve problem enakega izvora - meni so začeli po uporabi naravnega šampona lasje nenormalno izpadat, in mi res ni jasno zakaj (prej pa mi po L'Orealovih niso in pri pdb umetnih šamponih...).

UG84, hvala za nasvete :) Laverin deo imam pa mi je všeč, bom poskusila še s šamponom res - imajo več vrst verjetno?
Happines is living whithout expectations.
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 27. Jul. 2011 7:49

Imajo, seveda.
Teah
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 1. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Teah » 26. Avg. 2011 19:45

Jaz jih veliko krat menjujem. Sedaj sem ravno nabavila Schwarzkopf Gliss Shea Cashmere in upam da bo v redu. Mi je tudi moja mami svetovala vse od Schwarzkopf Gliss. Na moji listi je pa tudi seveda Joico katerega bi rada preizkusila v najkrajšem času :)
Life is so hectic when you're running around.
Uporabniški avatar
Jess°
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 189
Na forumu od: 20. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Jess° » 26. Avg. 2011 21:20

Js mam lorealovega elseve - ta pinkijevega :D .. Nujno! morem uporabit šampon + balzam, ker če uporabim samo šampon, se mi lasje tak zamotajo in zalimajo da je obup sušit in česat.. Medtem ko pa s emi pri drugih šamponih to ni nikoli dogajalo..

A zna katera priporočit kaj za dolge, močne lase, ki se dokaj hitro zmastijo in so skorajda brez leska?
Teah
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 1. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Teah » 28. Avg. 2011 18:02

UG48 bi lahko povedala glede na sestavine kako se ti zdi ta šampon?
http://www.ars-cosmetica.com/forum/view ... =76&t=2246
Life is so hectic when you're running around.
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 31. Avg. 2011 12:52

lihkar nabavla ze tretjo flaso Garnierjevega z avokadim oljem.. taka rumena embalaza. Res je fajn pa ful hranljiv.. ponavadi sem si dajala nevemkake maske gor in balzame pri tem pa prav ne rabim.. je pa mogoce bolj primerno za suhe lase.
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
lia7bibi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 243
Na forumu od: 16. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lia7bibi » 31. Avg. 2011 20:49

jz mam že neki časa Herbal essences (hello hydration,tak moder) in sem super zadovoljna, pa mam zeloo dolge lase.ne uporabljam balzama, ker mi preveč zmasti lase,pa mam še vedno sijoče in gladke lase.in res lepo dišijo po njem :)
prej sem uporabljala loreal elseve-roza,pa je bil kr uredu,sm ta je še boljši :cool:
Uporabniški avatar
_TheCosmoGirl_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 261
Na forumu od: 1. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a _TheCosmoGirl_ » 31. Avg. 2011 22:24

Orofluido. Disi in lepo mehke laske mi naredi.
Prej pa loreal elseve, tud bil ok.
Uporabniški avatar
donna.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 516
Na forumu od: 22. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a donna. » 13. Sep. 2011 17:18

Imam eno vprašanje. Bi mi znala katera povedati, če pozna kakšen šampon, za take svilnate, bleščeče lase? :)
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 13. Sep. 2011 19:55

Meni po novem ful odgovarja balea professional repair, mam oboje, šampon in balzam. Mi naredi take laske kot fructis, samo da DM ne testira, Garnier pa :cool:
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
Uporabniški avatar
Dizzy.girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 62
Na forumu od: 20. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Dizzy.girl » 23. Sep. 2011 16:39

Hej, katera kaj pozna dr. organic šampone in balzame? Videla sem jih v drogeriji tuš in me je zamikalo, iščem nekaj naravnega + od podjetja na beli listi; za suhe lase - barvane in občutljivo lasišče (hitro se mi pojavi prhljaj in srbečica ..)

Hvala :)

Aja, pa še link od znamke: http://www.drorganic.co.uk
Uporabniški avatar
she-devil
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 30. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a she-devil » 23. Sep. 2011 22:48

LuvDancin napisal/-a:No, moje stanje na lasišču je zdaj malo bolje, še pred dvema tednoma pa sem imela totalno katastrofo. Na lasišču so se mi začele pojavljati hraste prhljaja, zgledal je kot luskavica po lasišču, srbel je grozn, vse sm mela razdražen. V lekarni mi je dala brezov losjon (alkohol na prvem mestu, obupno pekl, ampak ublažil pa je stanje), s katerim delam zdej eno kuro na vsake 3 dni, in pa Eucerinov šampon proti prhljaju. Sicer se popravlja, ampak zelo zelo počasi. :(


LuvDancin a smem vprašat, če se ti je stanje v popolnosti popravilo? Ker se mi čisto ista zadeva dogaja in razmišljam o nakupu tega losjona.
Breakfast is my religion! (The Mask)

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov