Barvanje las

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
bubble.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 226
Na forumu od: 22. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a bubble. » 09. Jul. 2011 21:29

^^ je katera poleg limone, poskusila tudi s kamilicami? :)
you never know how strong you are, until being strong is the only choice you have..
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 10. Jul. 2011 12:07

O sej res, da mal poročam. :)
Jap, sem se lotila tega - ubistvu sem tole združila -> pol limone, "koncentriran" čaj kamilice (erm, iz vrečke sicer; 4 vrečke v cca 1.5 dcl vode) & žličko soli (nekje tole zasledila)..pustila na laseh nekih 30-40 minut, zgodilo se še ni veliko - ni mi najbolj jasno, a bi bilo uporabno tole še kdaj ponoviti (škodit verjetno ne more preveč), brala sem pa, da začne "delovati" kakšne 3-4 tedne po prvem "nanosu"; no, meni se že prej zdi, da mi je mal posvetilo že obstoječe (faaaak, zakaj sem se ustrigla?? :cry:) - tole je sicer slikano s crappy web kamero, realno je v času slikanja bil tale pramen, ki najbolj izstopa temnejši, zdej..je pa recimo da nekak takšen.
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 10. Jul. 2011 12:26

^^sem vedla, da ti bo žal ker si se ostrigla :P a si si tud kaj barvala lase ker se mi zdi, da si mela prej rjave?

Torej ti si mal po svoje priredila tole zadevo, če prav razumem nisi delala točno po tistem linku ki si ga zadnjič prilepla... no sej menda ni neke ful razlike. Morem pogledat, če mam kaj limone in kamilice pa jutr kr sprobam.

In ja, jaz bi na tvojem mestu tole še kdaj ponovila. Po mojem, da bi še bolj delovalo & še lepše bi se svetli.
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 10. Jul. 2011 12:40

^^ :nein: :wall:
Mah, sej bo - itak jih pa poleti nosim večinoma spete.

ne, barvala se že dolg nisem, zdej imam kar svojo naravno, ampak ker nimam dobrega fotkiča niti ne uspem ujet prave barve na kakšno slikco (pač, neki svetlo-rjavega, "mišje" bojda :), s temi na soncu posvetlenimi deli).

Ja, "priredila" pač v tem, ker se mi ni dal ukvarjat z razmerji (ni neki strašnega, ne, sej vem, jz sem pač samo skupi zmetala sestavine) in potem tisto zlivala in namakala in lase tlačila v skodelico :lach:
Verjetno bom res še vsaj 1x ponovila, jp. Ti pa tud kej poročaj. :)
Uporabniški avatar
bubble.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 226
Na forumu od: 22. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a bubble. » 10. Jul. 2011 13:16

purple_rain napisal/-a:..pustila na laseh nekih 30-40 minut


si šla na sonce ali kar tako?
you never know how strong you are, until being strong is the only choice you have..
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 10. Jul. 2011 15:19

Ja, bila sem sicer zunaj na balkonu, ampak ne na direktnem soncu oz. skušala sem tko se naštimat, da sem imela samo čim več las na soncu (pač, vroče je bilo sicer).
Uporabniški avatar
bubble.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 226
Na forumu od: 22. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a bubble. » 10. Jul. 2011 16:10

okej, hvala. :D
you never know how strong you are, until being strong is the only choice you have..
baronica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 63
Na forumu od: 30. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a baronica » 11. Jul. 2011 16:52

si je slučajno katera že porobala posvetlit lase s cimetom? me zanima če res deluje
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 12. Jul. 2011 18:26

^^Tukaj - posvetlitev las s cimetom je par komentarjev kjer punce pravijo, da res mal posvetli. Hm, če se mi bo dalo mogoče tud jaz drugič probam pa bom poročala rezultat.

Sem pa sprobala danes limona+kamilice+morska sol+sonce :D Bom videla, če bo imelo kaj več učinka v prihodnjih dneh, drugače trenuten rezultat: lasje majo lesk, ki je pa mal bolj opazen na svetlobi in seveda opečene roke od sonca, heh :D
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
eclipse.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 29. 6. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a eclipse. » 19. Jul. 2011 18:13

Moja naravna barva je temno blond in se že prb. 2 leti barvam na rdečo. Zdaj pa sem se odločila, da bi šla spet rada na naravno. Odločila sem se, da se bom razbarvala, ker oranžna res ne bi bila rada. Ko sem se menila s frizerko, mi je rekla da ker mam tanke lase sploh ne pride v poštev in me skoraj ni hotela pobarvat. Rekla se, da bom še malo razmislila. Zanima me kakšne so vaše izkušnje z razbarvanjem. Ja, sama vem da ti uniči lase (logično). Zanima me, če so lase res tako katastrofalni? Se vam zdi, da se splača?
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 19. Jul. 2011 20:42

Sem probala tole s cimetom. Zmešala sem skupaj po tistem linku, ki sem ga dala zgoraj čeprav ne vem, če bi mogoče mogla malo več vsega dat ker mam dokaj dolge in goste lase. V glavnem skor sem jokala ko sem si to packarijo na lase dala ker sem misla, da ne bo šlo dol sprat pa je lepo vse ven šlo :D Lasje so mogoče za kak odtenek svetlejši, lep lesk majo vsaj ko so na sveže oprani in posušeni po tej maski... bi pa po mojem blo bolj uporabno večkrat to ponovit, mogoče mal bolj dolgo pustit da bi imelo večji in bolj opazni učinek. Po mojem, da še bom kdaj uporabla.
Yada, yada, yada...
baronica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 63
Na forumu od: 30. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a baronica » 19. Jul. 2011 23:44

jaz sem tudi nameravala sprobat pa sem bla ravno takrat brez cimeta, tak da sem ga danes kupila in še sprobam v tem tednu. kak dolgo pa si pustila na laseh?
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 20. Jul. 2011 0:14

Mela sem kake 4 ure gor. Sem pa brala tud za eno masko, ki je sam z medom brez cimeta, da zmešaš med in vodo in pustiš kake pol ure, da se kao peroksid razvije, naneseš na lase, zaviješ v brisačo in pustiš čez noč. Ampak men bi verjetno motlo z brisačo na glavi ponoči spat.
Yada, yada, yada...
baronica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 63
Na forumu od: 30. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a baronica » 20. Jul. 2011 9:02

mene bi tudi motlo spat z brišačo na glavi. zasledila sem tudi, da si nekatere zmešajo cimet z balzamom in to potem nanesejo na lase.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 20. Jul. 2011 17:04

kikyca napisal/-a:V glavnem skor sem jokala ko sem si to packarijo na lase dala ker sem misla, da ne bo šlo dol sprat pa je lepo vse ven šlo :D
:lach:
Ampak 4 ure?? Men se ne bi dalo.. Fajn pa slišat, da deluje. :wtg:

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov