Barvanje las

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

iuventus
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 26
Na forumu od: 6. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a iuventus » 22. Jun. 2011 17:12

ne, sej itak sem že od prej blont. Mam isto barvo kot to zdaj.. ampak sem hotla malo osvežit in se mi zdi da mam malo rumenkaste, čeprav zdaj po dveh tednih več ne tok.
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 23. Jun. 2011 0:24

za domače barvanje na blond pa bi ti itak moralo biti jasno, da ne moreš ratat drugega kot rumena)


ja? barvam se ze celo vecnost na blond, pa sem bila samo 2x rumena (pa se to sem odstranila s silver samponom)
draganaK
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 45
Na forumu od: 15. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a draganaK » 27. Jun. 2011 7:52

naveličala sem se te blond varve..sam pri frizerju mi naredi lepo blond barvo, narastek vsake tri tedne in gre res preveč denarja za to. zanima me, če bi se dalo pobarvat na rjavo, ampak da bi mela full blodnih pramenov not, v bistvuu da bi bla še naorej blond, ampak s pramenami, bi blo velik bolj naravno in lepše,sploh zdaj poleti, in tzdi narastek nebi bil tako viden. bojim se, ker so lasi beljeni.

mislim nekaj takega:
KLIK

KLIK

KLIK

KLIK

sorry za tako gromozaaansko dolge linke :O
Uporabniški avatar
pjotra
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 304
Na forumu od: 25. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a pjotra » 27. Jun. 2011 11:09

Jaz sem to naredila lansko jesen. Prej sem bila 10 let blond. Problem je samo to, da vse karkoli boš dala gor, se ti bo izpiralo, sploh pa sedaj ko je poletje.
Vse kar sem videla na linku, so v bistvu blondinke, le da imajo kakšne medene ali celo rjave čisto tanke pramene, ki potem avtomatsko potemnijo cel izgled. Odsvetujem ti, da si vse lase pobarvaš na rjavo, potem pa svetla pramena. Nima smisla, pojdi samo vmes narest temnejša.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 28. Jun. 2011 12:10

Men so pa teli pri frizerju narejeni prameni mal brezvezni, tko preveč "pravilno geometrijsko" al kako nej rečem, heh, bolj mi je všeč kaj sonce dela mojim lasem poleti :D, pač random pramena posvetli..zdej se pa spravljam k temu, da naredim tisto foro z limono (sem iskala po drogerijah barvo "za enkratno uporabo"/ki se kmalu spere, ampak ne najdem meni dovolj všečnega odtenka).
MarceLiica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 115
Na forumu od: 20. 7. 2010
Kraj: DreamLand

Neprebrana objavaNapisal/-a MarceLiica » 28. Jun. 2011 16:31

Če imaš željo preit s svetle na temnejše lase, ti kar.. Ampak rezultat ne bo takoj lepo izgledal.. Jaz sem bila leto dni blont, potem me je minilo in sem šla na tako bolj temno rjavo..
Prvo kot prvo niso vsi lasje enakomerno obarvani, barva se tudi sčasoma malo spere in si "flekast" .. Ampak po 2-3eh barvanjih je super in prekrito :) Vendar pa so lasje uničeni in slamni.. Natural rules! :D
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 30. Jun. 2011 7:09

Kaj pa preliv rjave barve? Tako je naredila moja prijateljica. Seveda naj ti to naredi frizerka, ki se na to spozna.
draganaK
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 45
Na forumu od: 15. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a draganaK » 03. Jul. 2011 6:42

hm....mislim, da si bom vmes dala rjave pramene. :)
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 03. Jul. 2011 12:51

Sama se barvam kaksnih 7let na blond, zdaj, ko bi pa bila rada rjava (ali vsaj temna blond) mi NE PRIME NIC !!! Na narastek prime, ostalo pa kot da nisem barvala. Je moznost samo frizer?
Uporabniški avatar
monique*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 472
Na forumu od: 16. 7. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a monique* » 04. Jul. 2011 9:23

Najboljša rešitev je frizer (dober frizer), ker ko se iz blond barvaš na temnejšo je precej možnosti da postaneš zelena, in je obvezno treba dodati malo rdečega pigmenta.
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 04. Jul. 2011 12:23

Dragana ma še eno vprašanje:

draganaK napisal/-a: KLIK


kako do takega odtenka blond??? seveda k frizerju..ponavadi hodim k frizerju,ki uporablja KEUNE barve..,sam tiste so bolj pepelnate barve...torej bi morala iti k frizerju,ki uporablja druge barve..
Uporabniški avatar
monique*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 472
Na forumu od: 16. 7. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a monique* » 04. Jul. 2011 12:40

Ni važno katero znamko barv ima frizer, saj on sam zmeša odtenek barve. Ti mu moraš jasno povedat kaj bi rada, prinesi s sabo slikce da bo lažje. Čeprav je pa veliko frizerjev ki vseeno potem nekako naredijo bolj po svojem okusu, v tem primeru pa zamenjaj frizerja.
draganaK
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 45
Na forumu od: 15. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a draganaK » 05. Jul. 2011 9:28

ahaa, thank u :D

no,definitivno grem na takšno barvo:

klik

verjetno računajo frizerji kao dvojno barvanje, kr v bistvu me pobarva na lepo svetlo blond, spodaj pa še temno. ??

Lp
Uporabniški avatar
softTouch
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1325
Na forumu od: 16. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a softTouch » 05. Jul. 2011 9:34

^^črna pramena si boš dala na blond barvo? a ni to že zelo dolg časa passe? Daj si raje vmes kakšno bol svetlo rajava pramena res velik velik lepše zgleda
you believe lies so you eventually learn to trust no one but yourself
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 09. Jul. 2011 19:38

purple_rain napisal/-a:zdej se pa spravljam k temu, da naredim tisto foro z limono

Mene zanima, če si sprobala tole zadevo z limono? Me kar malo mika, da bi jaz tudi... se splača? :)
Yada, yada, yada...

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov