Jezikovni tečaji

Vse o svetu umetnosti. Torej, kulturniki vseh dežel združite se.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Petraxy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 14. 6. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Petraxy » 16. Jun. 2010 20:31

Že nekaj časa si želim na tečaj španščine, sem iz Maribora in teh tečajev je vedno več; pa me zanima če je med vami kdo, ki je v Mariboru obiskoval kak tečaj španščine (pri keri "agenciji" in kako je bil zadovoljen z znanjem, ki ga je tam pridobil).

Hvala za odgovore.
Sanchin
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 24. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sanchin » 24. Avg. 2010 13:12

Petraxy napisal/-a:Že nekaj časa si želim na tečaj španščine, sem iz Maribora in teh tečajev je vedno več; pa me zanima če je med vami kdo, ki je v Mariboru obiskoval kak tečaj španščine (pri keri "agenciji" in kako je bil zadovoljen z znanjem, ki ga je tam pridobil).

Hvala za odgovore.


tečaji pri nas so zelo dragi, ni pa nujno, da odneseš, kolikor bi moral. Najboljša varianta je, da vzamesš 14 dnevni tečaj v tujini, ki ga organizira eno podjetje v Mariboru, za katerega se pa ne morem spomniti imena. Imajo pa tudi druge agencije takšne ponudbe. Znesek tečaja v tujini je sicer nekoliko višji kot doma, vendar je znanje neprimerno boljše v enakem času. Tudi dosti ljudi spoznaš :) Imajo programe, ki se izvajajo med počitnicami in tudi prazniki.
Sanchin
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4998
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 24. Avg. 2010 14:17

U dobr, da sm tole temo tle zagledala :D Ve katera za kako dobr jezikovno šolo v Novem mestu? Zdej ne vem ali je v Nm samo Yurena in Berlitz ali je še kaj drugega...
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 24. Avg. 2010 14:28

A Yurena pa ni kul? Js sm bila precej zadovoljna z njimi.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4998
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 24. Avg. 2010 14:31

^^Ja je ok :) Sm se mi zdi kr draga no... Pa me zanima, če je je še kaka druga cenejša varianta v Nm ali v okolici.
arhit
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 18. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a arhit » 18. Sep. 2010 11:03

tole bo pomagalo:
[url="http://tecaji.org"]Tečaji[/url]
Na tecaji.org je objavljenih kar nekaj tečajev...
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4998
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 24. Nov. 2010 17:23

Mene zanima kako je kaj s temi jezikovnimi tečaji pri katerih se samostojno učiš. Konkretno me zanima za Berlitz... Imaš sploh kaj od tega če se sam učiš ali je to samo stran vržen denar?
legally blonde
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 956
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a legally blonde » 24. Nov. 2010 22:02

A je kdo ze sprobu jezikovne tecaje prek SOLT? Cena se mi zdi super, sam, ce se ne bom nic naucila, je se vedno stran vrzen denar ...Konkretno se zanimam za francoscino pa nemscino. Neke osnove mam, ampak ker ne uporablam, sm vecino pozabla :/
Live. Love. Surf.
Uporabniški avatar
BlackDahlia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 117
Na forumu od: 26. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a BlackDahlia » 02. Feb. 2011 15:39

Hodi katera na tečaj nemščine na Dobi? A vredu naučijo, ali je kateri drug tečaj v Mb kvalitetnejši?
passi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 10. 6. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a passi » 03. Avg. 2011 14:42

Mogoče kakšne izkušnje za tale tečaj angleščine http://www.veris.si/jezikovni-tecaji/anglescina/ pri Verisu? Nočem se namreč prehitro odločiti za eno jezikovno šolo. Če ima kdo slabe izkušnje z njo, naj sporoči, pa raje zamenjam in sprejmem novo priporočilo. Pri ceni sicer ni mislim šparat, ker je po navadi tako, da je poceni drago. Po merilih Verisa je moje znanje primerno za 4. stopnjo.
Hvala za mnenje.
Zadnjič spremenil passi, dne 30. Jul. 2013 14:39, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
snezinka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 590
Na forumu od: 3. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a snezinka* » 24. Apr. 2012 17:12

A predlagate še posebej kakšno/kakšnega prof. španščine na ŠOLTU? Da vam je bil/a res vredu in ste od ure veliko odnesli?
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 28. Sep. 2012 17:32

jaz sem bila na španščini pri Šoltu in sme imel aTamaro Frank. Je bila res super. Daleč najboljša učiteljica tujega jezika zame :)


Drugače pa... se je katera kdaj učila kitajščino. Sem se namreč vpisala na tečaj (na EF-ju je blazno poceni). se sploh da kaj naučiti ali rabiš ravno 100 ur,d a se nauičiš 5 besed?
Don't worry, be happy!!
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4998
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 05. Okt. 2012 23:07

Mene tudi zanima glede teh jezikovnih tečajev, ki se izvajajo na Ekonomski fakulteti... So tečaji ok in se dejansko kaj odnese od njih?
Suzany
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 69
Na forumu od: 5. 6. 2012
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Suzany » 21. Nov. 2012 19:05

je pa na fb tud ena aplikacija za učenje jezikov, duolingo, če bi se katera učila malo prek neta :D drugače sem slišala, da so pri berlitzu dobri. za ekonomsko pa nebi vedla...
Sa_sa_K
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 12. 9. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Sa_sa_K » 18. Dec. 2012 12:15

Vsekakor priporočam jezikovno šolo Panteon.

Tečaji so odlično pripravljeni, osebje je prijazno, cene pa tudi niso posebno visoke.

Vrni se na Kultura

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov