Jezikovni tečaji

Vse o svetu umetnosti. Torej, kulturniki vseh dežel združite se.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
ushergirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 4. 10. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ushergirl » 02. Sep. 2006 22:20

wannabe napisal/-a:ushergirl, :ja:

tja sem pa jaz na španščino hodila :razz:
cejlon
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 61
Na forumu od: 30. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a cejlon » 03. Sep. 2006 9:36

Učila sem se nemščino na jezikovni šoli Cene Štupar, celo šolsko leto, cene se sedaj več ne spomnim, ker je preteklo že velikooo vode od takrat, vem pa, da je bilo kvalitetno, majha skupina, 1x/teden po tri šolske ure.
Nemščino sem imela tudi osvežitveno v Mintu, zelooo zadovoljna, bil to poletni tečaj, res se predela vse gimnazijske osnove, vse teme, sicer gre vse zelo hitro (30 urni tečaj, 2 tedna vse skupaj traja), ampak efekt je. :)

Naslednje leto pa razmišljam o izpopolnjevanju angleškega jezika v tujini, pa me zanima, če je že katera bila, kakšne so cenovne variante, šla bi vsaj za 4 tedne (London, New York ...), ker ponekod so cene ubijalske, nekje pa skoraj smešno nizke ...
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 03. Sep. 2006 21:27

legally blonde tnx, bom pregledala :D
I love SISLEY& RW
Uporabniški avatar
Ashlee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 133
Na forumu od: 25. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Ashlee » 06. Sep. 2006 13:41

Jz sm letos spomladi hodila na tečaj italijanščine na Šolt in moram rečt, da mi je blo kr fajn. Hodila sem na prvo stopnjo in potem naprej nisem šla, ker nisem imela časa. Nameravam pa iti zdaj jeseni. In že komi čakam :)

Plačala sem 22.500, kar je cena za študente, če nisi študent, se mi zdi, da je 29.500. Traja pa nekje okrog dva meseca, 2x na teden po eno uro in pol. Tečaje izvajajo na dveh lokacijah, v Rožni dolini in za Bežigradom. "Profesorica" je zelo fajn, se tudi zelo trudi, redno daje domače naloge itd., je pa seveda odvisno od vsakega posameznika, koliko vloži v to. Aja, pa skupine so majhne, max. 9, nas je blo 8 in smo se meli zelo fajn. Mal ti je bedno, če ne slediš, k si sigurno vsakič kaj vprašan itd.

Če nočeš neki ultra resno, ti priporočam to :D
_Labella_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 5. 8. 2006
Kraj: LJubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a _Labella_ » 18. Sep. 2006 18:28

*slatka* napisal/-a:nism vedla kam nej dam to temo pa sm se odločla, da jo uvrstim kar sem... upam da je kul :)

torej... s septemberom se imam namen vpisat na jezikovni tečaj italijanščine. razmišljam pa kam naj grem. slišala sem kar nekaj pohval glede Poliglota. Zanima kje ste se vi učili, če ste se? vaše izkušnje, ste se dobro naučili, cena...? :)



uuu a si se že km upisala? :) joj škoda k nism tega prej vidla....no uglavnm js sm se lih prejšn tedn upisala za italjanščino 1. stopnja v CTJ(center tujih jezikov) in začnem 26. septembra :D a ma mogoče kera kkšne izkušnje s to šolo?
iziris
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 155
Na forumu od: 19. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a iziris » 22. Okt. 2006 9:05

emm.. jaz sem na berlizu, italijanščina.
priporočam:) je pa res, da si morš doma tud sam kaj pogledat (pač ti ni vse dano na pladnju).. mamo nativspeakrja;)
luštno :D
Uporabniški avatar
muffin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 773
Na forumu od: 25. 7. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a muffin » 24. Okt. 2006 7:39

Js sm se pa zdej prjaula na nadaljevalno španščino in to kr na našm faxu (ef), us kupini ns bo največ 8, plačala bom pa 15000 za 20ur. Upam, da bo kul pa da se bom kej nouga naučila.
Me pa zanima neki, a na useh jezikovnih šolah izvajajo programe za pridobitev tistih mednarodnih priznanj/licenc? Pa kok prbližn to stane, da to nrdiš? :gruebel:
legally blonde
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 956
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a legally blonde » 24. Okt. 2006 13:15

Nimajo cist na useh solah teh certifikatov al pa usaj ne useh, ma pa vecina usaj anglescino. Cene so razlicne, anglescina je dost draga, samo za izpit sm js dala 50k, francoscina je pa ful cenej, mislm, da okol 10k. Za ostalo pa ne vem.
Uporabniški avatar
Naughty grl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 599
Na forumu od: 4. 9. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Naughty grl » 25. Okt. 2006 18:41

Kaj pa tale Pons, a je kera sprobala? Men se tok ne da po teh tečajih hodt pa viset tm tok-pa-tok ur na teden in se mi zdi to ful praktično, če si dost discipliniran pa ne ne pustiš vsega v kotu stat. Skratka a se splača to vzet, če nimaš pojma ama baš nč, a se da sledit pa a je fajn razložen ipd.? Če kdo mogoče ve ... :)
... se non ti cerco non vuol dire che mi hai perso <3
šejla
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 134
Na forumu od: 5. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a šejla » 25. Okt. 2006 20:37

Js nevem za ta pons,sm pa kupla delo,k je bil not pons-italijanščina. Sam to je bolj tko,tist kar rabš za potovanja. Npr.kje se pride do železniške,avtobusne,ker hotel,na recepciji,pol neki okvare na avtu,blabla... Vglavnem kr neki... Vrjetn pa če kupš komplet,bi znalo bit kej,nevem. :nixweiss:
Js grem zej na začetni tečaj italijanščine na LU,60 ur stane 63.000
Uporabniški avatar
muffin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 773
Na forumu od: 25. 7. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a muffin » 27. Okt. 2006 11:23

Js mam doma ta Pons...sam se mi zdi to ful tko brezveze, kr so not sam stavki pa besede, k se jih naučiš, ni pa nobene slovnice, nobenih teh pravil, k bi jih mogu znat. Pr nemščini ni niti der, die, das zravn besed, u šol so ns pa s tem recimo ful dr*al. Smo pa to naročil pr Dnevniku, zdej nvem a je kej razlike z unim,k ga uštacun kupš za 6000 al ne :nixweiss:
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 29. Okt. 2006 11:17

Jaz bi od katere kupila Pons (priloga dnevnika) in sicer Nemščina 1 ali še raje 2, če bi katera od vas prodala. :)
Uporabniški avatar
*slatka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 713
Na forumu od: 25. 1. 2006
Kraj: v pravljici*

Neprebrana objavaNapisal/-a *slatka* » 17. Nov. 2006 16:26

ali na te tečaje lahko prideš tudi sredi leta ali pa ko se začne drugi semester, ali je treba nujno od začetka hodit? al kako je to :oops:
Biti pripravljen, je veliko,
znati čakati, je še več,
toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.
Uporabniški avatar
classy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 713
Na forumu od: 12. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a classy » 19. Jan. 2007 18:54

Ma kera izkušnje z Babylonom?
Se grem francoščino učit, pa se mi zdi tuki ugodna cena(82k/100h) pa še u centru je, sam nism pa nč slišala o šoli, + al pa -.
Tko da a je kera bla tm?
zmajcica1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 17. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a zmajcica1 » 02. Feb. 2007 2:27

kako pa zgledajo tečaji na šoltu?je bolj predavanje ali tud veliko komuniciranja med tečajniki?se veliko odnese?jaz bi namreč rada sla na tečaj portugalščine :D

Vrni se na Kultura

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov